2. kérdés pap

Priest Alexander Beloslyudov

Helló Néhány évvel ezelőtt a templomban boltban vásárolt egy ezüst kereszt, tetszett nagyon. De egy idő után elkezdtem mondani, hogy ez nem igazán egy ortodox kereszt. Kereszt készült ezüst, mint a négy szirmú virág, mint. Belül a szirmok Jézus keresztre feszített a kereszten. A hátoldalon van gravírozva szimbólumok is, a kereszt alakban. Azt hiszem, ez a szláv betűket. Mit gondol? Köszönöm.

Kedves Tatiana, az biztos, hogy kérje a pap magát a templomban. A leírás szerint nem lehet azt mondani, hogy ez „rossz”. Isten segítsen.

Priest Sergei Osipov

Vettem hat hónappal ezelőtt, arany kereszt, b / y, az online árverés, hiszen minden nagyon jól ment, de az utóbbi időben az eladó fel velem a kapcsolatot, és kérte a pénzt vissza a kereszt, állítólag után eladó indult rosszul az életemben széria az életben. Mit tegyek? Miután több ez szerencsét hoz.

Meg fog bocsátani, Oksana, de véleményem szerint, ha eltéved. A kereszt - jelképe a Krisztusba vetett hitünk a Megváltó, a szerencse még semmi köze hozzá. Ha visszajön, akkor előnyös, mert sajnálta a férfit. És ha meggyőzni magad, hogy a kereszt szerencsét hoz, attól tartok, hogy nem használ Önnek viselésétől a kereszt nem. Nincs rejtély az életünkben, hidd el, ha nem találtam ki. Általában a határokon tehet, ahogy szeretné. De ha még mindig azt hiszik, hogy ez a kereszt hoz szerencsét, majd vissza, vagy ha nem jön vissza, nincs különbség nem lesz.

Priest Alexander Beloslyudov

Üdvözlünk! Anyám meghalt a közelmúltban, és azt találtuk, tőrét, nagyon szép, arany. Allergiás vagyok egyszerű fém, ezért én csak viselni arany vagy ezüst tárgyak. Saját kereszt a szokásos fém, és az én irritációt. Érett egy kérdés: lehetséges, hogy egy kereszt és rajta egy halott anya, ő halt meg súlyos betegség? Nem veszi át a határon mondják babona? Köszönöm előre is a választ.

Kedves Mária, babonák, ne félj, akkor lehet szent keresztet a templom, viselje.

Priest Sergei Osipov

Kapcsolódó cikkek