Tc ellen Auvers

TC, más néven Temple Knight, a legerősebb tank online játék Lineage 2 a gyermekek számára, a jobb kezében, a Nagy olimpiai stadiont. Azonban van egy méltó ellenfél, amelyek közül az egyik az Overlord. Ez képviselője ördögűző faj orkok. De Olympus, akkor válhat a félelmetes mágus. A nehézség a harcot az osztály pár pillanat:

1. Miután a teljes listát fokozó varázslat.
  2. Fizikai védelem, nem sok rosszabb, mint a tankok, köszönhetően az aktív aura.
  3. HP Recovery saját köszönhető, hogy a kárt az ellenség.
  4. Nagy alapanyag a CP és a CP rejlő az ork faj.

Között néhány hátránya, hiányosságokat lehet azonosítani egyetlen, erős függés mana, de a tapasztalt játékos fogja megoldani ezt a problémát, talizmánok.

A harc, lehet és kell használni a gyenge pontja, egyszerűen nincs más út. Mi használjuk a talizmán ellene. Ha azt látjuk, hogy aktiválja Clarity Az elmúlt kabalája, és általában ezt annak érdekében, hogy maximalizálja a érvényességi idő, a talizmán ellopni buff lehet beszerezni semmilyen ellenőrzést területi csaták. Ez kabalája lop góljainak 1-3 pozitív hatásokat. Ha szerencsénk van, a Clarity lesz a lista a buffok. Ebben az esetben az ügy sokkal egyszerűbb, ha nem szerencsés, ne aggódj.

Amíg a múlt Clarity 2 perc, igyekszünk elkerülni a harcot, mögé bújva az akadályokat és a gondolkodás mágikus támadást. Két perc elteltével a támadás, óvatosan megpróbálta rávenni támadásra Celeste vagy AP annyit költenek, mint mana lehetséges. Az eredmény a harc valószínűleg rendezni a károkat, de egy tapasztalt TC nyerhet nagyobb esélyt.