Orosz válogatott ismét elvesztette a lengyelek a globális bajnokságban

Bemutatása egy egészen más röplabda képest az ülést megelőző napon, az oroszok még mindig elveszett.

Itt volt az ideje, hogy beállítsa a második mérkőzés a Gdansk, de még mindig nem tudott elmozdulni, amit látott az első. Előestéjén a két csapat játszik a bíróság úgy tűnik, hogy ugyanazt a játékot, de teljesen más módon. Lengyelek repültek át a területet, forgatták ugyanakkor olyan gyors, hogy még pontosan egy stopperóra, meddig tart, hogy adja át, és kick, nem volt lehetséges: minden történt, amikor megnyomja a start gombot. Így doigrovschika tulajdonosok Michal Kubiak és Mateusz Mika együtt libero Paul Zatorskim mindent vitt minden nehézség nélkül, de a különleges és senki kihúzódik. De a legjobb még mindig számomra úgy tűnt, a duó Grzegorz Lomachi - Bartosz Kurek. járókelő és váratlanul megjelent pozíción „névleges sarokban.” És miért nem? De ami a legfontosabb - a házigazdák minden elvégzett hihetetlen sebességgel.

És a háttérben az intézkedés az orosz válogatott játékos nézett ki, mintha a rapidnoy (lapse) felvételi. Még félretéve a saját hibáit, amelyek közül három röpke fél nyert több mint egy gyenge vételt, amit a doigrovschika nem igazán különbözik a múltban, de a legrosszabb került sor sem az időt, és két harmadik támadás hit fő Gunners - Maxim Mihajlov és Paul Frost (vesd össze: 5 pont két 27 sztrájk - 18%, 14 végrehajtott támadások Kurek 26 próbálkozás - 53%).

Nos, mi várható az ilyen statisztikai számítások?

Tovább felhívta a figyelmet, hogy a lengyelek játszottak egy nagyon jó védelmet, hogy biztosítsuk a ragyogó támadó a net, miközben felvette szinte minden golyó lepattan az orosz egység a környéken. És ezek a megjelölt pontok jelzik, hogy komoly munka,

Röplabda. Világliga. Intercontinental Round. "B" csoport. Első forduló. A második mérkőzés.

Lengyelország - Oroszország - 3: 2 (25:19, 24:26, 20:25, 25:19, 18:16).

által követett francia oktatók fehér és vörös őrök. Végtére is, az egykori olasz edző (Andrea Anastasi látták a dobogóra a „Ergo Arena”) a lengyelek ilyet nem vették észre. És ha ez a játék ma lengyel csapat - a norma nem pedig a kivétel - saját játszótere, lenyűgöző a közönség, felállt és hang énekelt kétóránként, a bátorságot - gyakran teszi a játékos ugrik a feje fölött, az arca fehér és piros az elkövetkező években, igazán Látjuk egy nagyon, nagyon komoly versenyző.

Stefan antigén és Philippe Blain sikerült változtatni nem csak a játék, hanem a pszichológia a vezető lengyel röplabda játékos? Néhány évvel ezelőtt, amikor, emlékszem, a előestéjén a londoni olimpia fehér-piros ragyogóan nyerte meg a World League Szófia, aki tudta a lengyel karakter, aki született, a határ az ország Vladimir Alekno örvendezett nem kevesebb Kurek & Co: „Azt lehet mondani bizalommal hogy az egyik komoly vetélytársa Londonban kevesebb lesz. " És mindezek után, hogy mi történt: a félig sült kitüntetettek millió nyeremény ML érkezett a brit fővárosban bizalommal, hogy az olimpiai aranyérmet ők most garantált, és minden résztvevőnek be kell mutatnia azt egy ezüst tál szinte Heathrow. Mi az eredmény ismert - 0: 3 a negyeddöntőben az orosz nemzeti csapat csak egy bizonyos óra 17 perc alatt.

Tehát nem látni ma egészen más, átszellemült lengyelek? Talán a legjobb, amit lehet eldöntöm bárhol Japánban a World Cup, azaz egy semleges területen. Közben arra voltunk kíváncsiak, hogy milyen választ megalázás (más szóval, és nem veszi fel) előestéjén az orosz válogatott.

Lengyelek tesz minden Hét, amely töltötte a napot a mérkőzés előtt. A részben az oroszok, hogy az első perc maradt Igor Kolodinski. helyzetéről szóló libero Alexey megjelent Verbov. A doigrovku jött Szergej Savin és Alexander Markin. és a harmadik terület volt együtt dolgozni Andrew Aschevu Artyom Smoliar. Nos, az átlós korrigáltuk után egy rossz játék előestéjén Maxim Mihajlov.

De ezek a változások nem érintették, mi történik a helyszínen: a lengyelek ismét játszott a „szám” az első rajzokat. Továbbá, mi a kínálat nem repül, és újra adta Grzegorz Lomachi villám átviteli és az orosz blokk nem mindig volt ideje, hogy zárja be az irányt a labda által küldött lengyel csatárok.

Mindazonáltal ki hosszú távon, mind a csütörtöki mérkőzés a házigazdák nem lehet a közepén a párt, amikor, miután 9: 9 odaveszett három pontot a sorban, és Andrei Voronkov vett egy timeout. De coaching beállítás nem segít, és a pápaszemes előnye, hogy a második kötelező szünet rózsa - 16:12.

A szünet után, ahelyett, hogy Markina és Savina jött Denis Biryukov és Eugene Sivozhelezov. de jelentős változások megjelenését először hiába. Lengyelek azonban lett ideges kezdett hibázni. Ez csak akkor épül fel fölénye lehetővé tette számukra, hogy a párt a győzelem - 25:19. És ez annak ellenére, hogy majdnem fele a pontot nyert rovására az oroszok kapott hosts hibákat. A mi csapatunk egység nyerte még pont többet, de a támadás nem sikerült - 16 pontot szerzett a lengyelek és pontosan fél csapatunk.

Az első rajzok Biryukov rosszul játszott, fehér és piros azonnal kihasználta, megtörve szemüveget. És nem kell várni a hivatalos szünet 7: 3, Voronkov inspirálja a díjakat közhelyeknek: „Ne Feldühíted!” Azt hiszik, hogy tudják, és anélkül, hogy az ilyen edzés utasításokat.

Nem, nincs semmi, hogy engedélyezi az oroszokat, hogy mozog magabiztosan a második győzelmét az abszolút mesterek. Érdekes statisztika jelentett során a párt hivatalos honlapján FIVB: csapat hatékonyságát százalékos kapó lengyelek 62%, a csapat - 33%. Itt van az egész történet. És nincs vétel ... Continue minden jobban tudják, mint én.

Egy bizonyos ponton, a lengyelek elvesztették koncentráció, sikerült csökkenteni az előnyünket - 12:11, és már Antiga (Azt hiszem, az első alkalommal két mérkőzést) vette timeout. Mindez a pályán Biryukova - 00:12, 13:13. Lengyelek hébe támadás a pontokat, és minden alkalommal, amikor egy orosz egység járt jól - 14:14. A következő támadás Kurek Pipo mondta Sivozhelezov - 15:15.

Swing tartott néhány viccet, és a szükséges legalább egy breykovyh mérkőzés, hogy menjen előre az első alkalommal. És ez történt, miután egy hibát Andrzej Wrona. küldte a labdát a kapu fölé - 20:19. De aztán a házigazdák sikerült nyerni. Sivozhelezov kétszer híresen végre két ütést támadás segítségével a kezében riválisok - 19:21, és ez tette a francia ismét a gyömbért. Kubiak tudott játszani pont, de Kazan doigrovschik gyilkos támadás ismét tett a „2”. Azonnal blokkolja a támadást, és a fiatal Mateusz Beneka kiegyenlíti a helyzet - 22:22.

Aschev lőtt - 22:23, egység sikerült enyhíteni a csapást a Kurek és Mihajlov szerzett - 22:24. Lengyelek játszottak mind az alapérték, de a párt még mindig az oroszok nyertek - 24:26. A sor elejére küldte a labdát a hálóba Kubiak, majd megkapta a döntő Biryukov, burkolati egység Kurek.

Kiderült, hogy a fehér-piros idegek nem vas, és egyre több a hibák váltak látvány tanúja. Mi hozzá a hála két új doigrovschika a pályán, és a mi blokk megerősítette életképességét - és szerzett sok pontot, de még egy csomó golyó meglágyult. Tehát még mindig „ellenszer” ellen a lengyel támadás gyorsan, annak érdekében, hogy megbirkózzanak a Kurek és a vállalat.

Egyszerre az oroszok vezette a számla elején a harmadik fél, és énekelve sikoltozó-hall sípszó hangzott. Lengyelek kezdett jelentősen megváltozik a játékos kapott egy kicsit fáradt. Az első játék szünet 6: 8, megelőzve az oroszokat. Már úgy érezte, nem, mert supergroznye ezek lengyelek. És a gyors támadás az oroszok képesek reagálni legalább sebességgel fúj - sok függ a kötőanyag. Esetünkben származó Kolodinsky.

Antiga, egyébként is úgy döntött, hogy megváltoztatja a járókelő - jött világbajnok Fabian Dzhizga. Közben 12:16 második technikus. De itt azt a megállapodást, amit elvesztettünk, mindössze három ponttal, és a csatornákat, hogy a bejelentett timeout valami élesen reprimanding a kommunikáció.

A tulajdonosok egy párszor nagyon közel jár az oroszok, de minden alkalommal képes volt válaszolni a válasz pápaszemes csapást.

At 20:23 Antiga szünetet tartott, de a szünet után Sivozhelezov setbola elérni. És az antigén majd a második alkalommal kellett magyarázni, hogy a játékosaim, hogy kell rögzíteni. Azonban Biryukov után zseniális játék védelmében Verbova ütött hármas blokk és véget vet a párt után azonnal újrakezdődött a mérkőzés - 20:25. 1: 2 - az oroszok megszerezték a vezetést a mérkőzést.

A negyedik párt indult cseréje fúj látvány. És a lengyelek nem fél alig változott az összetétel, míg az oroszok tartották helyben győztes összetételét. 8: 5 az első technikai szünet. De hamarosan, és 10: 5. Sivozhelezov aki elkezdett hibázni a támadás (érinti a sok kihagyott edzések sérülés miatt) megváltoztatta a Savin. Próbáltam tölcsérrel és egy dupla szubsztitúciós. Talán az edző úgy döntött, hogy a többi, hogy megnyerje az előző két játékos előtt az ötödik csonka fél? Miután a pontszám már 16:11.

Nem, Kolodinski a Mihajlov visszatért az arénába. De pyatiochkovy előnye nemcsak megőrizte, hanem növelni, amíg a végén a készlet. 25:19, 2: 2 készlet - és minden megoldódott az ötödik részlet.

Ebben, sajnos, szerencsésebb üzemeltet. Bár az oroszok játszottak csak jó. Különösen nehéz helyzetben van, amikor játszik 12: 8, sőt a pontszám, akkor játszani két meccs pont, szinte nem sikerül, de valaki véletlenül hozzáért a net. A végén, hibázott a támadó Mihajlov - 18:16 és 3: 2 mellett a házigazdák. De hidd el, nem merik kimondani bármit bárki közülünk.

Kiderült, hogy ezek nem olyan ijesztő, ezek a lengyelek. És hogy a házak az orosz válogatott visszatér biztosan elvész Gdańsk, nincs kétség.