Cooper játszott, mint a „Spartacus” a támadás a kupa mérkőzésen a „Ruby”

Rubin vs Spartak 2: 0

Elhatároztam, hogy rögzítse az összes támadások „Spartacus” a kupa meccset Rubin. Ahogy fejlődnek, aki támadta, aki elrontotta mindent. A kép érkezett a következő.

első felében

2 perc. Jurado. mozog a központtól, nem követik az egyszerű át a vágás, lehet az egyik megoldás egy. Defender of "Rubin" fogott el.

4 perc. Bocchetti robbant be a tizenhatos lábáról után egy menetben történik a labdát védője, „Rubin”. Közvetlenül azután, hogy a kupola ki - Elvihető.

7 perc. Jurado ad Dziuba a büntetés sarokban Dziuba elveszti a labdát, keresőképesség támadó szabálytalanság, könnyezés potenciálisan segítő támadást. védő hozza őt egy lerobbant ház Dzyuba megragadja a kezét.

9 perc. Shirokov vesz egy vágás kereszt Dziuba közepén a büntetést. De nem erős ütés 12 méterről Ryzhikov veszi a labdát szorosan.

13 perc alatt. „Spartacus” azt állítja, sarok - eltávolítása a labda fej védelmét, „Rubin”.

14 perc alatt. Canopy Costa - Tap, a másik sarokban.

14 perc alatt. Canopy sarok - eltávolító, egy másik ponyva eltávolítása után - Juan Manuel Insaurralde beverte a fejét kissé, és egyenesen a kezébe Ryzhikov.

15 perc alatt. Glushakova rúgás 22 méterről, egyenesen Ryzhikov.

16 perc alatt. Canopy Promes után mnogohodovki Ryzhikov veszi a labdát a feje Dziuba.

17 perc alatt. Canopy Costa. Dzyuba nem harci ló labdát, a labda nem megy tovább, mintha egyedül a büntetőterületen belül egy DEF „Ruby”.

24 perc alatt. Promes rontja ígéretes támadás, elveszti a labdát előtt a tizenhatos.

25 perc alatt. Costa büntetőrúgás egy 30 méter az alsó sarokban, de eléri Rizhikov és elriasztja a sarokban.

26 perc alatt. Corner - érintse a labdát.

28 perc alatt. Átadás a kijárat Dziuba. de ez könnyű felzárkózni, és vegye ki a labdát, lehet az egyik megoldás, de a sebesség nem Dziuba welliton elszaladt az ilyen helyzetekben.

31 perc alatt. A doboz, fészer, Juan Manuel Insaurralde beverte a fejét a kapu fölé.

35 perc alatt. Dzyuba könnyek támadás pontatlanul adta a labdát, mielőtt a büntetést.

37 perc alatt. Promes canopy a büntető területen - a golyó elvihető.

38 perc alatt. Sarkában „Spartacus” - elvihető. Glushakova rúgással 30 méter - közvetlenül kezébe Ryzhikov.

42 perces. Costa tönkreteszi a pillanat, hanem egy menetben a szélről, hogy a támadás a lépés - egy csapás a kapun.

Összesen az első félévben

„Spartacus” támad vagy lógó labda a dobozba a lágyék, vagy a sarok, vagy egy hosszú lövés. Pillanatok, amelyek potenciálisan vezethet a célok, nem volt az. Szög ugyanúgy játsszák - az ellátás középpontjában a büntetést, a felhalmozási Rubin játékosok. Amikor Karpin „Spartacus” játszott sokkal változatosabb szabványoknak. Szinte nincs támadásokat a központtól, a hiányt igrotskoy gondolta és a technológia, a kultúra át, és a vágy, hogy játszanak a labdarúgó játékos sem. Ezen túlmenően, az edzők és úgy tűnik, így nem játszanak tájékozódni a játékosok. Labdarúgás gondolta langyos, a játékosok vannak programozva, kiszámítható, nehéz Moloch rendszer fölött lóg a területen. hogy érdekli őket magukat játszani - még kíváncsi. Egy pár próbálkozás, hogy egy vágott Dziuba nézd halálra ítélt, fut a hatás nem gyors csatár egész pályafutását. Minden hasonlít egy nehéz, hétköznapi és monoton munka. Bár, talán már túl most, ez egy fan akar az öröm, a játék, és ez valami, mi? Nem hiszem, hogy erre van egy bónusz a szerződésben. Második fele előtt, van egy bizonyos mennyiségű optimizmus, mivel a játék egyenlő, és egyes esetekben Movsisyan ül a padon, de ez csak akkor szabadítják fel a túlóra, amikor már túl késő lesz.

második felében

47 perc alatt. Jurado területen belül a sarok Promes. helyett üti a mászás két sarokban.

48 perc alatt. Corner - Tap, újra ponyva Costa - a kapun. Costa játszott az egész mérkőzés görbe.

50 perc alatt. Dziuba a szárnyon ad Parshivlyuk. a visszatérő vezetéket vissza az alsó, cross - elvitelre.

51 perc. Shirokov dobja be a mezőbe Dziuba - Ryzhikov először a labdát elfogtak.

52 perc alatt. Canopy Jurado a Parshivlyuk - ütés kezelés után a szög a kapus alig több mint a bárban. Az első igazi pontozási esélye, hogy a mérkőzést a 52. percben.

55. perc. Costa azon kísérlete, hogy sztrájk 30 méter - a lövés a védők.

56 perc alatt. Promes fut végig az első szinte a kapus terület „Rubin”, játszik két, - eltávolítása labda védő.

61 perc alatt. Promes gól vonal Ryzhikov elkapja a labdát az alsó sarokban, fúj kissé.

63 perc alatt. Jurado kísérletet a büntetés forgasd meg a labdát a túlsó sarokba - a repülés, a kapu felett.

65 perc alatt. Promes rúgni 18 méter - közvetlenül kezébe Ryzhikov.

66 perces. Canopy Jurado - Dziuba beverte a fejét a kaput a küzdelemben.

69 perc alatt. Kiváló ponyva Jurado. Parshivlyuk hit közelről fejléc, de a védő blokkok a labdát befejező Joe - hátvéd dob egy ütést, és kiterjed rá. Második hű pontozási esélye, hogy a mérkőzés, és ismét Parshivlyuk.

73 perces. Promes RIP nagy támadás a szárny, belegabalyodik a lábát, és nem fogadott el messze. Meg lehet futtatni 3-2.

84 perces. Mindezt meg lehet oldani a játékban. Canopy Jurado. header Dziuba. Ryzhikov hárította a labdát az ugrás, és a befejező Shirokov hiányzik az üres kapuba egy méter.

Ez igaz, hogy a labda vonzotta. Ezt követően, én majdnem száz százalékig biztos, hogy számunkra a sorsa a jutalmat. Így kiderült.

86 perc alatt. Parshivlyuk robban a dobozban, az alsó sarokban találatot - Rizhikov húzza a labdát ugrás a sarokban.

87 perc alatt. Corner - elvitelre.

89. perc. Costa helyett át a megnyitó Parshivlyuk a szárny és az esetleges megjelenése 1-1, hits 25 méter egyenesen Ryzhikov.

Ahogy az egyik karakter a hit vígjáték - „igen erre szükség van, hogy megöli!”. Parshivlyuk megfagy zavartan és széttárja a kezét.

91. perc. Jurado lombkorona a kapu. Erők már kezdik elhagyni Spartak, azt mutatja.

Összesen játék

Spartacus tudott gólt háromszor. Nos játszott kapus, „Rubin”, ügyvédek, valahol nem volt a készség, szerencse valahol. Sok ez vagy sem - három esélye, hogy pont a játék, ez egy költői kérdés. De én felveszem - ez nem elég. Szükséges, hogy több, a gólokat, létrehoz 10 - zabesh 3. De játszunk hosszú ideig tart, ami egy kicsit a kapunál az ellenség. „Spartacus” az volt, hogy játszani mindenki számára azonos feltételekkel, milyen érdekes, és a pillanatok is. És a „Ural” és „Amkar”, és CSZKA Moszkva, és a „Dynamo” és a „Zenith” és „Ufa”, minden egyenrangú. Szóval, mi most áll egy nagy puzzle. Itt volt egy játékos Alessandro Del Piero volt három agyvérzés a büntetést, felajánlotta egy vagy kettő. Volt egy játékos Alan Shearer szerezte a fejét közvetlen közelről a dió kattint. Tehát nem kell fizetnie, 3 millió játékos, aki nem csinál semmit.