8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek

Vesztes egy gyerek, akkor is, ha még nem született - megpróbáltatás minden nő, de - nem egy mondat. És ma, a mi hősnő saját példákkal bizonyítani. Annak ellenére, hogy a vetélés (és gyakran több mint egy), végül sikerült megtalálni az öröm az anyaság, mert nem elveszíteni a reményt.







Nicole Kidman

8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek

8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek

„Az első alkalommal terhes lettem körülbelül két évvel ezelőtt - mondta az egyik epizód a szalagot. - A férjem és én választottam nevek képviselik hogyan baba néz ki majd valaki lesz, mint ...”. De egy rutin vizsgálat az orvos azt mondta a Star, hogy a születendő baba szíve már nem ver.

Courteney Cox

8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek

Ennek ellenére a 51 éves csillag nem hagy egy álom, hogy még egy babát. Közeli barátok javasoljuk neki, hogy gondoljon elfogadását.

8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek






Most az énekes hit „Ó Istenem, milyen ember,” énekes Natalie, ott szeretett férje, akivel együtt voltak, több mint 20 év és két gyerek. De ha egyszer a művész nagyon aggódott, hogy nem tudott teherbe esni. Egy interjúban „Telesem” bevallotta, hogy a 17 éves lány volt a vetélés, akkor - kimaradt az abortusz, és ugyanabban az időszakban.

Anna Ardova

8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek

Színész Anna Ardov, ragyog a show „Egy mindenkiért” is törte fel egy jelentős női kérdés - függetlenül attól, hogy képes lesz, hogy lesz egy anya. 24, ő volt a vetélés, és Anna félt, hogy nem lesz képes szülni. Az orvosok felírt neki hormonok, de ahelyett, kezelésére Ardova határozott ideig elhalasztani ezt a kérdést, ami arra utal, hogy ez lesz szükség sok energiát, amit akkoriban nem volt. Ami ezután történt, meglepte a színésznő: terhes volt! „Elmentem a színház teljesen elégedett, és a kérdés, hogy vagy nem szülni szülni, nem is áll” - mondta egy interjúban a magazin „7 nap.”

Most Anna két gyermeke van - lánya és fia Sonja Anton.

rózsa Syabitova

8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek

A híres házasságszerző Rosa Syabitova nem titok, hogy azért, mert az abortusz, tette ifjúkorában, akkor hosszú ideig nem tudott teherbe esni. Egy interjúban „Telesem” Syabitova elismerte, hogy ő a régóta várt fia született, miután a 13. terhességi előtt voltak vetélés. „Nyolc hónap feküdt a kórházban megőrzése. Viszontbiztosítsa”- mondta Syabitova.

Most a 53 éves kerítő két felnőtt gyermek - fia és lánya Denis Xenia.

Zhanna Epple

8. Csillag, akik nem félnek beszélni sikertelen terhességek

Színésznő Zhanna Epple fájdalmasan emlékeztet arra, hogy elvesztette a babát. „Csinálok valamit a ház körül, és hirtelen éles fájdalom a has ... voltam az” első „hozták a kórházba. nem tudta menteni a gyermeket. Másnap az orvos lépett be a szobába, és bejelentette, hogy szörnyű mondat: a gyermekek soha nem is fogok „- mondta az interjúban, hogy” Caravan történetek”.

Hét évvel Epple kezelt meddőség. Az orvosok vállrándítással, de nem vesztette el a reményt. És nem is csoda. Most két fia - Potapov és Efim.




Kapcsolódó cikkek