3 Ways-hoz csinál egy csodálatos apa a férfiak

A férjemnek két bájos gyerekek. Inkább lenne helyes azt mondani, hogy én felnevelni. A férjem valahogy hűvös kezeli a gyerekek, vagy inkább a lányának. Persze, hogy szereti őt, és háziállat, ez csak nem tudja, hogyan viselkedjenek vele, és milyen érdeke neki.







Az a tény, hogy van egy fia és lánya. A fia a férje találja a közös nyelvet könnyen és egy lánya neki, mondjuk, nem érdekli. Férj azt mondogatja nekem, hogy ő nem tudja, hogyan kell viselkedni a lányok. Így vette a felelősséget, hogy pénzt keresni, hogy a családja minden szükséges. Hoztam a gyerekeket, hogy vegyenek részt egy.

Sokáig próbáltam meggyőzni Anton, hogy legalább egy részét az oktatás a lányát. De minden hiába. Amikor a legfiatalabb lánya 2 éves volt, úgy döntöttem, hogy nem számít, mit, hogy nevelni a férje. De most már nem csak az volt, hogy meggyőzze a férje, de a lánya. Nem akart engedelmeskedni a pápának. Megszokta, hogy hogy egy család anya-parancsnok!

Most lettem nagyobb valószínűséggel hagyják gyermekeiket egyedül apa. Találtam több oka nem bírta őket, hogy az üzletek, vagy egy találkozót egy barát.







Néha még így is, hogy a nap mentem, hogy csak céltalanul sétálgatnak az üzletekben. Én vagyok otthon egy pár órát! Mindent elkövetnek annak érdekében, hogy a férje egy kicsit tovább a lányával.

Nem kell sok idő, és elkezdtem észrevenni, hogy a lányom hallgat a pápa, és még arra kérte, hogy kezelni! És ez nem csak ijesztő, de még szép, hogy időt tölt ott! Ez lett a győzelem!

A gyerekek elkezdtek érzékelni a pápa, mint egy hajóskapitány. Ő - a legfőbb! Minden tárgyalni csak vele! És ez megint tetszett a férjemnek. Ő gyűjtötte nekünk péntek este az asztalnál, és hangot tervek a hétvégére. Nyilvánvaló, hogy a parancsnok! És a gyerekek kórusban kiáltotta: „Figyelj!”. Minden zajlott formájában játékok, szórakoztató és szórakoztató! És láttam a felébred a kölcsönös szeretetet. Nagyon örültem!

Csendesen, hogy ne, hogy a gyerekek, már megkapta a férje, amit képes volt változtatni a hozzáállást, hogy a lányát. Adtam neki egy aranyos kis ajándéktárgyak. Előfordul, hogy a gyerekek elhagyják anya és rendezett egy romantikus estét.

De a legtöbb élvezetes számomra ez volt a kinyilatkoztatás. A kedvenc mondják, hogy a fő jutalom neki -, hogy úgy érzi, hogy a gyerekek, mint neki, hogy készek egész éjjel hallgatta a történetet, hogy lovagolni a hátán, építeni tornyok és várak együtt.

Tudja, hogy ki most olvas mesét és becsomagolja egy takarót kedvenc gyerek? Ez így van, ez a legjobb apa a világon!

És hogy van a férje tárgya a gyerekek? Hogy sikerült a kapcsolatot az apa és a gyerekek?




Kapcsolódó cikkek