13 Faj sahajiyas, sahadzhiyka

Jata-Gosani - kaszt Gosvamié vér leszármazottai inkarnációja az istenek. Számos jól ismert templomok és szent helyeken kapcsolódó Úr Csaitanja játékok, továbbra is ellenőrzés alatt Jata-gosani. Amíg a század elején, megtartották sok Vaisnava alacsonyabb kasztok markában ideológiai rabszolgaságba.







Gauranga-Nagari fel az Úr Csaitanja abban a helyzetben Isten és magukat híveit, hogy úgy tűnik, rossz, tekintve, hogy a fő érzés volt az elválás fájdalmát, Krisna. Ie Nem veszik észre, hogy imádják őt, mint minden hívő, csak istentisztelet Krishna. Nagari, így élvezni. Ők úgy vélik, hogy Gauranga is vonzza a minisztérium. És ugyanakkor ő maga, és néha megnyilvánul, hogyan kell élvezni a híve Krishna. Jelenlegi guruk inkább elfogadják az imádat magukat, mint követni az alapokat az élet Sri Csaitanja. És követőik gyakran viselkednek, mint Nagar guru, bár bírálta Gauranga-Nagari.

Sakhi-Beki - férfiak szárit nyilvánosan utánzó rasa-lila. Bhaktivinód Thakura elítélte ezt a műveletet, és ezzel egyidejűleg a Jagannatha Puri üdvözölte a formális tánc előtt istenségek öltözött szárik fiúk helyett lányokat. Az elején, táncoltak a folyamat Ratha Yatra, mint Lányok egyszerűen tisztátalannak számít a hindu hierarchiát. Ezután ezeket a táncokat vezették be a templomba. Mindez az időben Csaitanja Maháprabhu, aki maga valójában egyszer öltözött szárit a játék. Azt képzelte magát gópik, bár az emberek nem mutatta.

Chudadhari - az emberek ugyanattól a cégtől, mint általában, de öltözött a ruhákat Krishna párja a gópik. Vannak, akik szívesen játszanak szerepet ennek a szórakozás a nyilvánosság számára. Szintén ez természetesen látható minden játék, a téma a Krisna-tudat, az ortodox egyházak. Gyakran lányok játszanak Krishna és a fiúk gyakran vicc fárasztó Saris. A modern társadalomban, hogy valójában nem egy tabutéma, és cselekszik. A lehetőség, hogy jobban megértsük a körülményektől függ, és a mértéke szűklátókörűség a nyilvánosság számára. Egyesek megcsípte bármilyen utánzatai. Ha azt mondja nekik, hogy rajta dhoti szépen felhúzott módon - ez egy utánzat Csaitanja, ők és akkor megtiltják az elnevezés egy szekta, aki hord egy dhoti, azaz dhotihari.

Aul - nőcsábász, ami azt jelzi, hogy a szoros kapcsolatot a nők vezet mély bölcsesség és Isten szeretete. Röviden ez a varázs. Bilvamangala Thákurnak volt az aul, hanem egy prostituált, akivel kapcsolatba került, egy kicsit híve Krishna Thákurnak és elküldte a pálya tiszta odaadás, amely alatt kiszúrták a szemét, hogy ne lenyűgözte több, mint bárki. Vaisnavizmus kínál mintegy szigorúbb szélsőséges aulstva fogadalmat samouschemleniya. Ez hasonló a keresztény gondolat ragadhatja szeme, amikor elcsábítja.

Sain vagy Sidhi - a vándorló szerzetesek, akik még mindig nem tartják be a szigorú utat, hogy felhagy minden múló tünetek. Ezért előfordulhat, gyakran fordul elő egy nyilvános helyen ruha nélkül. Ugyanakkor, Sukadeva Goswami, Rsabhadeva és más nagy bhakták gyakran annyira magukat és az ólom. Ők voltak szent, szent bolondok, akik nem törődnek a józan ész és figyelmen kívül hagyja elfogadott normák és szabályok. Saina nyíltan gúnyolódni szűklátókörűség tudósok, tudósok, dogmatikusokat és skolasztika, rámutatva, hogy a lelki vakság és csőlátás, annak ellenére, hogy különböző ismeretek könyvek. Ez a viselkedés nem nevezhető gondatlan vagy önző, éppen ellenkezőleg, ez hasonló a Prometheus, aki hozta tűz emberek élnek. Például Krisztus. Ez közvetlenül a viselkedésük és életük elhanyagolt vallási konvenciók az idő, de megtestesíti a legmagasabb spirituális igazság. Nagyon gyakran ezek az emberek elhanyagolják, mert a vallás.







Darbesh - egy szúfi kifejezés, hogy jön a perzsa ajándék (az ajtó), és bhitan (kérdés), az értéke „az, aki kéri, háztól-házig”. Azt is tulajdonítható sahajiyas listán. Egyszerűen szerzett az keep szent hajléktalanságot. Ugyanakkor ez sannyasi ortodoxia és köteles élni koldulás háztól házig és Bhaktisziddhánta Szaraszvatí panaszkodott, hogy nehéz állni a versenyt, és ezért bejelentette, rájöttek a több millió szegény sannyasi, hogy szükség van, hogy állapítsa meg, hogy köztük nincs igazi hívő.

Szó Ned egy ember, egy borotvált fejét. Nedi jelzi skinhead nő. Buddhisták alakítjuk vaisnavizmus, megőrizve a hagyományok, a fejük borotvált, és a nők. Némelyikük megpróbálja néz ki, mint egy rosszabb lehetőség, hogy ne vonja el a gyakorlatot, és ezzel egyidejűleg gyakorolni sahadzhayanu együtt. A szerzetesség minden ortodox tanítás előbb-utóbb vezet ezt az eltérést, a szerzetesek tartsa a megjelenés minden jó tulajdonsága titokban élő nők, akik közül egyenrangú. Ezért Prabhupada elítélte, amely lehetővé teszi a saját ashramokban élő nők. Emlékeztetett őket Ned nedi.

Hare Krishna.
Kérem, fogadja hódolatomat.

„Vegyük például a munkálatok Bhaktivedanta, az alapító a Krisna Társaság a nyugati, nehéz nem észrevenni a vágy a nagyságra, különösen a kötélzet fordítások felszabadító posztjáról isteni és sokkal fontosabb, mint maga az Isten.”

Rendkívül értenek egyet abban, Bhaktivedanta Swami Prabhupada mindig azt tanították, és hogy ő volt a szolgája szolgái szolgáinak. Nem szomjúság nagyságát nem vette észre, hogy sajnálom. Translation Zsonglőrködés ??
Hogyan működik ??
ay.ay.ay. Vaishnav aparatha kapcsolatban egy ilyen szent ember eljuthat az alsó élet. Legyen óvatos, ha írásban ilyen cikkeket.
Akkor is, ha nem tagja a Krisna Társaság Legalább tisztelem, amit sokan a nyugati világban tette ezt szent.
Milyen szeretet Krishna beszélhetünk, ha nem értik ezeket a dolgokat?.

Sajnálom, ha a hozzászólásomat megbántottam.
Sajnálom, ha ez megsértettem.
Egyszerűen nem lehetett figyelmen kívül hagyni ezt a tényt.

És rovására aparadha, a Ye ... Én nem bántja szolgálja Krishna. Én csak bánt Prabhupada és hasonszőrű, hogy a szolgáltatás a bhakták Krisna helyett ... És az ilyen példák Bhagavatamban megtelt. Shiva bünteti Daksa, Kumárá, engedelmeskedett Brahma, Prahlad hajlandó imádni Hiranyakasiput, Bali elutasította a guru, aki lesz akadálya, hogy a spontán szolgáltatás Krisna.

Én körülbelül 20 éve tanulmányozza a mozgást, és amelyet a félénk teljesítmény Purnacandra Swamis az értékelést a hiányosságokat, a könyv rejtett akadályokat, pontosan megmondani, hogy mi szüksége van a lélek és azok lelkét bhakták, akik kanyar alatta vaisnavizmus irányítás a mi szélességi.

Más módon, kivéve a kritika nem találtam. Ha nem kritizálni, kritizálni engem ezek a bhakták, ugyanazzal a kifejezéseket, és nem szedés szét vaisnava aparadha. Így a bash beüt ... normális párbeszéd nem létezik. Megvan a mozgás csak átkozza való őszinte szolgáltatás az istenek, bhajanokat, a kreativitás, a szolgáltatás a bhakták és guruk ... szeretnék megfelelni az elvárásoknak, és azt mutatják, hogy vagyok, ha valóban beágyazó szurkolók guru imádják, és nem csak figyelmen kívül hagyja azt a kedvéért Krishna.

Ne gondolja, hogy nem tudok semmit. Én jól ismeri a filozófia és a gyakorlat, és elterjedt a hit guruk darabokra. De érezte, az együttérzés a visszataszító bigottok guru imádják, teszem azt, amíg egy harmadik erő. Ez - csak rövidített a blog felületén. Mert az ő követői, kinyitom a teljes cikket, és hidd el, lövök egy kódolt Prabhupada és teljes mértékben kiküszöböli zashugannyh bhakta erkölcsi elnyomás.

Ez ISKCON csőcselék legjobb tartani a félelem, hogy veszélyeztetné. Csak ha képesek tiszteletben tartani a rajongás. Egyébként igazán akar megfosztani a véleménynyilvánítás szabadsága a Krisna-tudat. Mivel tehát, mint kezdtem, hogy megvédje támadások a lelki gyakorlat lett kevesebb. Senki nem akar futni.

Annyit kell könnyen dicsőítsék Krishna, istentisztelet istenségek és jó hívei. Figyelembe véve ezt a vágyam sahajiya, nepredannostyu, moralisták futott ... Ha ezek nem teljesülnek vatsalya, hadd kap Raudra versenyt. Zaprechaya egyenes futam szolgáltatás, általában akkor fordul elő közvetve. Mint mondta Poornachandra Swami: „A vezetők a mozgás maguk keltett, akik elszakadtak, és vie ...” habosodás magukat és istenített idol Prabhupada ...