10 szabályzat élet Dmitry Nagiyev - nő s nap

Élek az az elv „amíg fogja biztosítani.”

Az elmúlt évben több alkalommal elkapjuk a gyomorban. És még sürgősen menni az orvoshoz. Bár előttem semmi ilyesmi nem történt. De ha 24 órán át állni a sor, akkor akarva-akaratlanul elkezd rágni, hogy adni, beleértve a forgatókönyvet. És a jelenlegi rutin szűrővizsgálatok egy orvos sem. Eddig PAH-PAH-PAH testi funkciók, de már vannak, mint látod, már lefoglalt részei, ahol valami elkezdett szivárogni, de az összkép még mindig tartanak.

Alacsony termetű - ez a motiváció.

Talán most már nem annyira bonyolult, mint kellemetlen. Dolgozom rajta, mielőtt a gondolat sok, de most már értem, hogy talán ez volt a kiindulópontja a vágyam, hogy elérjenek valamit. Mint ember, nem vette át a posztját a szeretet, igyekezett összeszedni szilárdságát és erejét a nagy gép, én lehet, próbál dolgozni hozzá, hogy ő termete.

Rettenetesen félt, hogy kiesik a ketrec.

Sean Connery a filmben azt mondta: „Mi van a hétmilliárd, ami nem egy? Miért akkor hét? „És ez igaz. Az emberek keresni egy csomó pénzt, de eljön az az idő, amikor elméletileg van nekik ebben az életben, és nem költeni. Ez fizikailag lehetetlen. Még a gyerekek nem lesz ideje. Mindazonáltal ez a készülék továbbra sem thrash. Ugyanaz a történet a munkát. Ha csak úgy gondolja, hogy amit tett egy nevet és pomelkal a képernyőn, akkor már abba ... Mindazonáltal azok, akik szerencsések, még mindig dolgozik. Van még egy másik történet. Vettem olyan hosszú, hogy távolítsa el, hogy amikor elkezdte írni nekem, én lettem rettenetesen félt, hogy kiesik a ketrec. Ezért tartja dobogó, lüktető.

A tekintetben, hogy a pénzügy, én egyáltalán nem értik, és nem tudom, hogyan. Nincs ilyen körülmények között, hogy szükség van, hogy valahol befektetni. Valami már késik, lehet, nem fogom megnevezni azt az összeget, az ország nem hengerelt nevetés.

Azt menteni a család és az egészség.

Ha közel lopni néhány órát minden nap, azután el lehet távolítani a 50 projektet párhuzamosan, ami általában nem jó modell, hogy kövesse. Itt vagyok este ül a bili, és azt hiszem, az én esetemben ez egy sas jelentik a legnagyobb már a gondolat, amit ki lehet dobni. Egyik ezek a projektek, amelyeket ki lehetne fájdalommentesen törölni, úgyhogy folyamatosan dolgozik. Míg a megtakarítás az elsők, majd az egészségre.

Kapcsolódó cikkek