03:00 - az idő gonosz erőket - Hírek és események - ezoterikus univerzum

Abban az időben őseink minden napján volt a saját jelentését. Izolált és az időt, amely a sötét erők vannak fölényben, és ez csak három óra volt a reggel, az úgynevezett Witch idő. Úgy gondoljuk, hogy ebben az órában az a legjobb, hogy nem különböző előjelek és romlása révén a gonosz szellemeket. Sok veszi, hogy felébredjen ebben az időben. Ez annak a ténynek köszönhető, hogy azok rémálmok és az alvás válik nyugtalan. Egyesek úgy vélik, hogy ez rossz jel, és ez kell küzdeni, és jár templomba. Végtére is, az ember élhet egy gonosz szellem, aki felébred rá ebben az időben. Szintén a boszorkány óra nem veszik ki a házból, és fésülje a haját, mossa a zuhany alatt. Azt is figyelembe rossz ómen, amely hozhat negatív következményeket. Van is egy hit, hogy egy gyermek született három órakor lesz boldogtalan. A tudományban ez is megvan a saját véleménye. A alvás több fázisból áll, és csak ebben az időben guggol fázis, ahol az álmok és ez elég érzékeny. Ezért egy ember felébred. Ez az úgynevezett hármas alvás. Ami különösen részvétel az elmúlt öt évben. alvási fázis csak át ez idő alatt, és kezdődik elölről. Észrevetted, hogy felébred ebben az időben a nap, és ez azt jelenti, hogy Ön szerint?







Érdekes elmélet hallott róla sokszor, de nem tudja megerősíteni, sem cáfolni. Én csak olyan fáradt a munka, hogy nem ébred fel a az éjszaka közepén, nemhogy három reggel, akkor már a legmélyebb alvás. De bevallom, hogy van egy ideje mulatozás a sötét erők, és talán még, hogy - csak nem olyan messze hajnal előtt, és a legtöbb a sötétség. És arról, hogy menjen ki, mint egy-két alkalommal megtörtént, mentünk horgászat, de nem tragikus következményekkel jár, ha ezt nem veszi észre. Ha valaki megosztani érdekes történetek erről, nagy örömömre a becsület, a szeretet hűtés történeteket.

Hm.Seychas gondolta, és rájött, hogy (bár ritkán ébred fel az éjszaka közepén), ez általában 03:00-04:00. Bár, azt gyakran megszórjuk 5-10 percig, mielőtt az ébresztőórát, és ez a fájdalom))
Köszönjük emelése a téma, ez érdekes. Azt pedig különösen tetszett, hogy ez a mérföldkő - 03:00 - szükséges és mágikus és tudományos magyarázat. válassza ki, mit szeretne, azt mondják. Másrészt, talán ez az eset áll fenn, amikor a tudomány látja, csak a jéghegy csúcsa. Végtére is, az álmok, rémálmok, ezúttal is lehet az eredménye, más-világi beavatkozást.







És az a tény, hogy éjjel, elvileg lehetetlen, hogy mossa, és menni a mosdóba, hallottam többször.

Egy időben dolgoztam az éjszakai műszak. Tehát azt mondhatjuk, teljes felelősséggel, hogy sem a három vagy négy és öt órakor, nem történik semmi egyáltalán. Nos, talán három órával kezdődik elviselhetetlenül akar aludni. Most alszom, mint egy fatörzs három órakor. És az a tény, hogy ebben az időben van szükség semmilyen külön fázist az alvás, úgy tűnik számomra, hogy ez attól függ, hogy milyen idő van és lefekszik aludni egyáltalán. Nem lehet, hogy némely szakaszában történik, függetlenül az mennyi időt töltött az alvás. Ha jól értem, a boszorkányok a szombatot kurazhatsya egész éjjel nem várja három óra kezdeni.

Észrevettem, hogy általában ebben az időben a nap felébredni rémálmok. Persze, ritkán álmodom róla, de ha az álom, valamilyen oknál fogva, ebben az időben. Mi az oka, magyarázata, nem tudok. Lehet, hogy csak azért, mert a sajátosságai a testem, és lehet, és nem három reggel - egy ilyen szörnyű időben. Mindenesetre, a rémálmok csak akkor, ha van egy aggodalom, vagy azt tapasztalja, a sok stressz. Távolítsuk el újra, és az álom lesz az egészséges és nyugodt. Általában szoktam felébredni reggel öt gyakrabban, nem azért, mert valami vagy álmodott ezúttal a boszorkányok, de csak ebben az időben úgy érzem, a vágy, hogy egyesíteni izlishok a testét.

Úgy tűnik tehát, hogy a három reggel úgy érzi, ez a misztikus meglehetősen babonás. Általában ebben az időben egy személy alszik legtöbb mélyen. Ebben az időben, az emberek részt vesznek a büntető halászati ​​rablás csak ezzel lihodeystvom. Tatárok az ókorban kedvelt támadni a falut, csak pereel hajnal három órakor reggel, hogy beéri embert meglepetésként, amikor álmos, és nem tud megfelelő ellenállást. Talán ezért is vezette, hogy fontolja meg a három órát gonosz erőket, akik arra törekedtek, néhány telek személy ellen. Velem semmi negatív történik ebben az időben.

Talán, talán - abban az időben, majd holtversenyben a „keverés” és „aktiválása” tiszta és tisztátalan erők, hanem az ilyen megnyilvánulások nem találkoztam életemben. Az egyetlen alkalom, amikor nem volt valami szokatlan, hogy egy évvel korábban. Ősz. Feleség után baráti összejövetel felkelt hajnali három és elkezdte porszívózás. De ez inkább nonszensz, nem természetfeletti.

Akárhogy is, nem lenne szilárdan rögzítve időben. Legvalószínűbb három órakor csodák történnek olyan gyakran, mint más statisztikai átlag, de ez ebben az, hogy amit ebben az időben kiemelkedik a többi.

Észrevettem, hogy néha szeretem a belső riasztást napokig

Sok ilyen helyzetben. Megbeszéltük, hogy a munka egy váratlan kihívás munkahelyek két órával korábban látogatása kapcsán a delegáció egy másik városból, hogy aláírja a szerződést fontos. Sok majd ki a hivatal, aki az aláírási azt mondta, hogy az egész héten felkelés nélkül ébresztőórát két órával korábban. De miután egy este pénteken, a hétvégi „baleset” volt, egy álom, hogy ő maga, és milyen ő maga „megoldására.”

Tartott szakértői konzultációk és kiderült, hogy a háttérben a súlyos stressz, ami abból állt, a legnagyobb felelősség „nem alszik”, az agy és a test több napig létrehozott „belső óra” a korai emelkedés.