Mélynyomó Aveo t300

Annyi kérdés, hogyan tegye a sub az autó, ahol a személyzet GU nincs vonal kimenet, és én nem akarom. Sőt, az autó még garanciális.






Vagyok könnyű kezelni, és akkor is, ha el kell mennem az összes könnyen elrejthető a kereskedő.

Kezdjük. Az én 2108 Rejtély volt beállítva. És úgy döntöttem, hogy merítsük az Aveo.
Hogy oldja meg a problémát, van olyan dolog, mint a lineáris jelátalakító jelszint, hogy egy csomó, de a tanács azonnal, ne vegye a salak 300 rubelt.
Ez az eszköz teszi fordított energia, mint ez a felerősített jelet vonal, amit aztán szolgálnak amp.
Választottam Kicx HL 370, egy másik előnye ennek a készüléknek közé jelenlétében egy vezérlő jel váltani az erősítő - amit még nem húzza huzal, például egy öngyújtót.

1. Egy elektromos vezetéket.
A legnehezebb az, hogy húzza át a motor pajzs. Én már régóta próbálták tolni közel a fő kábelköteg, de nem tette. Csináltam egy kis iroda késsel nadrezik fogíny kábelköteg és erélyesen átnyomni a vezetéket a motortérben.






Ezen kívül, az a takaros vonszolta a szerelési egység tolóerő a küszöb alá, ami nem kell lőni, csak fokozatosan nyomja a vezetéket a felső nyílás, emelje fel a szélén a küszöb - a hely tele volt.
Csak annyit kellett, hogy vegye le-oszlop és a hátsó ajtót.
Állvány - hogy ujjaival felső szélére, és erős, de nem drámai húzza át, klipek ugrál - ők többször, is, és a hátsó ajtót.
Ezután óvatosan megnyitva a tápkábelt, csúsztatja az ülés alatt, közvetlenül a csomagtartóba, és íme - plusz van.
2. Tömeg.
Ott kell bölcs nem a törzs, ahol a vezeték nyakkendő.
3. A jel a hangszóró.
Eltávolítása állvány - látjuk a kábelköteg csatlakozót a jön a hátsó ajtón. Vágjuk le a ruhával. Van 2 összecsavart vezeték - ez csak az oszlopra.
Én a speciális bilincsekkel hozzá csatlakoztatott hangszóró kábelek, amelyek aztán ugyanolyan finoman ragadt a csomagtartóban.
Következő, izolálja és tegye az összes műanyag helyett.
C egyik oldalon mínusz kék plusz fehér és a többi kék-fekete plusz és mínusz zöld.

A legnehezebb része mögött.

Most már a csomagtartóban huzal - súly, és a plusz két vezetéket az egyes hangszórók.

Ez maradt együtt.

ALL
Mi nem világos kérdezz - én válaszolok minden.
Valaki gépek LT - minden ugyanúgy történik, bár a hátsó, és nincs hangszóró, de nekik van vezetékeket.
Vegye ki a jelet az első hangszórók nem lehet, mert a bal első csatorna jel a mutató, Parktronic. Akarod hallani a villogtató a sabe?
Ui sabe csavarozva további biztosíték a motorháztető alatt is.