5 énekes, aki erősen kövér

5 énekes, aki erősen kövér

Irina Dubtsova erősen vissza a szülés után. Egy interjúban „Telesem” az énekes elismerte: „Igen, a szülés után, meggyógyultam huszonkét kilogramm, és a roma nem kell semmit mondani,” Te vastag! Mások tartsa magát formában, és ha - nem ".







Rohantam, hogy az orvosok részt fitness, de volt egy hormonális hiba. És hogyan lehet megmagyarázni a férfi, hogy semmit nem lehet tenni a hormonok? Csak azt kell várni, amíg a test vissza lesz állítva. Egy idő után jött a formában. De a kapcsolat már nem volt ugyanaz. Rájöttem: nem a szenvedély, az érzelmek, hogy már korábban. "

Diéta után a súlyt az idő maradt, de ne a forma Dubtsova nem tudott.

5 énekes, aki erősen kövér






A csillag gyári diplomások koncert Nastya Kochetkova lenyűgözte a közönséget nézeteit. A probléma nem is olyan sok kövér nő, és hogy a választott kötött szerződések, hímzett gyöngyökkel, fehér felső, amely kiemelte a ráncok a zsír és nem a sziluett még nagyobb térfogatú.

5 énekes, aki erősen kövér


Úgy tűnik, egész Amerika biztosítja, hogy Jessica Simpson fogyás, de gyarapodik újra. „Én nagyon nehéz hallgatni az összes tárgyalt súlyom - ismerte az énekes egy interjúban TV állomás Oprah Winfrey - Nemrég telt el a biztonsági ellenőrzést a repülőtéren, és egy nő, aki körülnéztem, hirtelen azt mondta:” Te nem olyan vastag, mint gondoltam. " El tudja képzelni? Az emberek valóban úgy gondolja, hogy azt mérjük 100 kg! "

5 énekes, aki erősen kövér

Most Jessica készül az esküvőre. Mielőtt a hivatalos dátum megígérte, hogy lefogy, és megy az oltár teljes pompájában (femalefirst.co.uk idézet a helyén). Lássuk.

5 énekes, aki erősen kövér




Kapcsolódó cikkek