4 vélemény vezető Dmitrij Surkov, Moszkva

Dmitri nem csak egy fényes és karizmatikus vezető események és ünnepek, ez mega professonal, amely elhozta nekünk a nagyon sorsát. A férjem és én mérhetetlenül boldog, hogy az esküvőnk volt ő irányítása alatt: mivel az első találkozón, és befejezve a nagyon diadala az volt a legmagasabb szinten Dmitrij több, mint egy nagy sereg, ő és a szervező és tanácsadó, és egy férfi-ünnep, köszönjük! hogy minden vendégünk volt szórakoztató a szív, miután ez a nyaralás még mindig kapok egy csomó kritikákat a barátok és a szeretteit, és ez a köszönet Dmitri, aki teszi bármely esemény extravagáns. Már mondta Dima köszönöm a csoda, hogy ő nem fárad ismétlődő számunkra. Persze, mindenkinek megvan a saját preferenciái, hogy mit kell kinéznie „az ideális családi nap a születés”, meglátogattuk sok esküvők és pontosan tudja, mit akarunk. És Dmitry megtestesülő minden az életben, amiért volt egy mélyen meghajolt, és a siker a nehéz, de szükséges és fontos ez.

4 vélemény vezető Dmitrij Surkov, Moszkva

4 vélemény vezető Dmitrij Surkov, Moszkva

Minden pár akar látni az esküvő egy szórakoztató, okos, intelligens vezető. A férjem és én vezettem, találkoztunk egy ilyen személy. Kiderült, hogy Dmitrij Surkov. Látjuk, hogyan működik ez a nagy húgom esküvője, és úgy döntött, hogy a legjobb vezető nem találtunk. Az esküvő zajlott ugyanabban a levegőt, minden nagyon tetszett. Dima, köszönöm szépen a kiváló munkát, a meleg légkör és a pozitív érzelmek. Mert a család te vagy a legjobb mester-menedzser!

4 vélemény vezető Dmitrij Surkov, Moszkva

Kapcsolódó cikkek