17 legfontosabb mondatok, hogy nem engedélyezte a világ Muhammad Ali - faktrum

Kevesen tudják, de Ali vezetett egy 32 éves harc a Parkinson-kór. Három alkalommal nehézsúlyú világbajnoka meghalt méltósággal és örökre marad a szívünkben.

17 legfontosabb mondatok, hogy nem engedélyezte a világ Muhammad Ali - faktrum
Disgustingmen.com

Faktrum közzéteszi a legfontosabb szavai Muhammad Ali. Volt valami megosztani a világgal.

Saját legnehezebb harc - a Parkinson-kór. Nem, ez nem fáj. Nehéz megmagyarázni. Határozottan érzem, ha én is többet imádkoznak, azt a hitet megtartottam? Isten próbára minden nagy ember.

Kezdek számolni guggolás csak a lába elkezd fájni. Mert ez az egyetlen dolog, amit meg kell venni. Ez az, ami neked egy bajnok.

Sun mindig valahol, de ragyog.

17 legfontosabb mondatok, hogy nem engedélyezte a világ Muhammad Ali - faktrum

Csend - arany. De csak akkor, ha nem jut eszébe egy jó válasz.

És a világbajnok közül nehézsúlyú lehet elég egy nő.

Minél több segítünk másoknak, annál inkább segítünk magunkat.

17 legfontosabb mondatok, hogy nem engedélyezte a világ Muhammad Ali - faktrum

Amikor George (Foreman) visszanyerte a címet, ez jó, hogy fáj nekem, hogy a gyors. Én is vissza akart menni. De aztán reggel lett - ez volt az ideje, hogy menjen a jog. Mentem vissza az ágyba, és azt mondta „Nos, én még mindig a legnagyobb”

Battle nyert vagy vesztett távol tanú. Ez történik a vonalak mögött, az edzőteremben, az úton. Jóval azelőtt, hogy elkezdek táncolni alatt azok a fények.

Hail a gyerekek, akkor is, ha nem úgy viselkednek, ahogy szeretné.

17 legfontosabb mondatok, hogy nem engedélyezte a világ Muhammad Ali - faktrum

Én vagyok a legnagyobb. Már mondtam korábban, rájött, hogy ki vagyok. Rájöttem, hogy ha azt mondanám, hogy ez elég ahhoz, hogy meggyőzze a világ többi része.

„Lehetetlen” - ez csak egy szó, szétszórt kis emberek. Azok, akik szeretnék, hogy békében éljenek és a kényelem, amit bemutatja valakinek. Tehát mondjuk azoknak, akik nem szeretnék felfedezni danuyu nekik a hatalmat, hogy megváltoztassa. „Lehetetlen” - ez nem egy tény. Ezt a véleményt. A lehetetlent mindig lehetséges. „Lehetetlen” - egy szó, amely csak átmeneti. Semmi sem lehetetlen.

Amit nem értek, hogy ez a háború.

Az élet keveset tudunk,
És mindez hamarosan elmúlik.
De valamit tenni Isten -
És ez soha nem fog meghalni.

17 legfontosabb mondatok, hogy nem engedélyezte a világ Muhammad Ali - faktrum

Mint a bejegyzést? Support Faktrum kattintással: