10 tipp kezdőknek-ásó, kincsvadászat blog

Jó napot, Komrad. Ha újra Alex)) A mai történet szeretnék szentelni a kezdők és ad néhány tanácsot. A tapasztalat az én metallopoiske nem túl nagy, de még mindig van egy)) úgyhogy kezdjük.







10 tipp kezdőknek-ásó, kincsvadászat blog

Amikor megvettem az első eszköz, már nem volt egy barátom, aki tudta, és megmutatják, hogyan viselkednek a különböző eszközök. És én, támaszkodva az intuíció és a sok pozitív visszajelzés, úgy döntött, reszel 305. Ő orsó jobb (vagy legalábbis, mint a 505 és 705 reszelő), úgyhogy elégedett volt a készülék. Aztán megpróbáltam járni, és ICQ, és Fischer. de a lélek határozza az X-Terra. Tehát a választás a tiéd csak))

Ne fuss a profit

10 tipp kezdőknek-ásó, kincsvadászat blog

Igen, ez volt talán már felmerült ezer kincsek és kladikov. És ez nem ismert, hogy sokan még a földben van. De ha nem azonnal észre, hogy ő nem kap csak lusta és kapzsi kincsvadász, akkor csalódni fog az eszköz kereső, és nem érti a varázsát ez a hobbi. Mint mondják, akik keresnek - ő mindig megtalálja. És persze fontos szerepet játszik ebben az esetben játszik „Lady Luck”, ami viszont szeret kitartó és makacs)).

Döntse el, a keresés típusát

Magam szeretem ásni a régi időkben, szeretem a különböző szüreti érmék és edények)) De van sok különböző keresési fémdetektorral (a háború, strand, padlásokon, stb.) Rájuk nem fogja elmondani részletesen, mert kellett már mind le többször is. Én mondom ezt.

10 tipp kezdőknek-ásó, kincsvadászat blog

Ha azt szeretnénk, hogy ásni a profit, nem a kedvéért az érdeklődés, akkor választhat a strand és Kopanina black metal. Ez véleményem szerint a legjövedelmezőbb típusú keresést. Egy barátom Komrad évre helyett 3 egység (Aska 150, és a Fisher F2 Fisher F75), egy fekete fém turkálni mindössze 15 nap az egész szezonban. Különösen, hogy a hulladék először is nem a törvény szerint tilos ásni, másrészt, hogy megtalálja azt bármikor Önhöz legközelebb Field. Csak találni, hogy mit kell elvenni egy darab vas gyűlik össze))

Válassza ki a megfelelő helyre

A hely, ahol úgy dönt, attól függ, hogy mit talál.

10 tipp kezdőknek-ásó, kincsvadászat blog

Nem megy csak a közeli területen, vagy menjen a legközelebbi erdőbe, abban a reményben, hogy volt egyszer egy falu, a falu, az egyház, stb Semmi jó nem fejeződött be. Akkor bizonyára jó ideig a szabadban, de tölteni azt egy üres, és menj haza semmit. Ezért az indulás előtt kell, hogy némi erőfeszítést, hogy talál egy térképet a 19. században a területen, és hasonlítsa össze a modern műholdas térképeket. Ezek a kártyák szabadon hozzáférhető és nem sok erőfeszítést, hogy megtalálja őket. Tehát a Google és Yandex segítségével))







Magától értetődő, a személyes tapasztalat. Az egyik elment a „rendőr”. Jött egy barátommal, hogy az a hely, elkezdtek feltárni, gyűjtsön berendezések. Aztán bumm, hiányzik tekercsek csavarrögzítéssel. Az egész hátizsákot, de ez nem minden (mint akkor gondoltam, kiderült, hagytam, hogy a helyszínen, az utolsó alkalommal, amikor elmentem ásni). Az áldás volt a hátizsákban kötelet. Olyasmi, mint prisobachit tárcsán, hogy a rúd. Bár ő tartotta, de ez még mindig kiábrándító. Ez volt számomra a leckét, és most mindig magánál egy tartalék csavar, ki tudja, mi))

Először is, ne felejtsük el, hogy amint a tavasz kezd virágozni, vannak kullancsok. És a harapás fájdalommentes, bár, de a következmények nagyon kellemes. Ezért azt javasoljuk, hogy ruhát, hosszú ujjú, egy sapkát a fejére, és valamilyen módon ezeknek a lényeknek.

Második volt a helyzet, ami után mindig maguknál egy légpuska. Ez volt az egyik traktus közötti útvonal két szomszédos település. A semmiből megjelent két mutts, sziklák és ugatni kezdett. De mögöttük ott volt a mester, ő is mentett meg tőlük)) Természetesen nem lenne Pásztorok és rottweiler, de nem harap valószínűleg nem szökött, ha nem a mester. Ezért azt javasoljuk, hogy viseljen ez a helyzet legalább egy gyermek pop fegyvert vagy bors-spray elleni védelem a kóbor kutyák. Nagyon szép munka Taser, ő az egyik a saját hang megijeszti az állatokat, és nagyon fenyegető néz ki és viselkedik ellen rossz emberek.

Az egyik, hogy eltéved az erdőben lenne nagyon nem szép. Úgy gondolom, hogy egy ilyen készüléket, mint egy iránytű, és tudja, hogyan kell használni mindegyiket sok know)). De találtam még érdekes és megbízható darab. Röviden mesélni elvének tevékenységét, úgy működik, szinte navigátorként (távközlési műhold).

Kezdetnek, akkor csak olvasd el a történetét a régió vagy terület. Szintén egy kicsit dolgozni a kártyákat, hogy hogyan lehet összehasonlítani helyek a régi és az új térképet.

10 tipp kezdőknek-ásó, kincsvadászat blog

Ha lehetséges, győződjön meg róla, megy a városi vagy regionális archívumok. A legtöbb dokumentum könnyen megközelíthető. Van még néhány tervek csata a Nagy Honvédő Háború, és felsorolja a kisemmizett a forradalom alatt és az elnyomás felső rétegek. Nagyon sok hasznos és érdekes információkat.

Találkozás a helyiek

Enélkül valószínűleg nem tud, mindig vannak furcsa emberek, akik szeretnék megtudni, hogy mit csinál a fajta. Alapvetően legfurcsább korlátozódik egy pár kérdést. De vannak még nagyon bosszantó.

Az egyik esetben, vettem egy kis szünetet, és leült Tenek füst. Itt megy egy paraszt a kerékpár. Valószínűleg látta, hogy sétáltam a mezőn)), aki lovagolt, kiderült, hogy egy kicsit csavaros. És elkezdtem kérdésekre, és történeteket, hogy, nem voltam boldog, hogy leült pihenni. Igen, ezek a történetek mondták, hogy szinte egyáltalán nincs maga Péter első temetve kincs)) Ennek eredményeként néhány, hogyan lehet megszabadulni tőle. De néha az is segít, hogy beszéljen a helyi Storozhilov falvak, aztán minden bizonnyal sokat tudni. A legfontosabb dolog, amit meg kell, hogy viselkedjen a barátságos és udvarias minden helyzetben, a konfliktusok elkerüléséhez.

A hobby - a titkos

Nem szükséges megemlíteni még egyszer, hogy mit szenvedély kiválasztott. Ez az egyik dolog, amit mutatni eredményeket, hanem elmondani egy történetet, vagy két jó barát. Elég elvégre „jóakarók”, ​​akik csak egyszerűen „visítás”. Különösen a már valahol az interneten belebotlottam egy fotó, típus „nastuchit szomszéd régészek és a rendőrség.” Ezért nem szükséges, hogy mindenkinek elmondja, hogy szeretsz sétálni egy fémdetektor. Oké, ha csak nevetni, hogy mond egy naiv, keresett kincs. De a dolgok viszont rosszabb, és a törvény nem az Ön oldalán.

Remélem, hogy legalább ez az információ már izezzhennoy, de valami új tettem hozzá. És ez hasznos lesz csak most megtanulta szeretni az eszköz keresési Komrad))) Sok szerencsét és jó leletek.

10 tipp kezdőknek-ásó, kincsvadászat blog




Kapcsolódó cikkek