10 dolog, amit soha nem látni a feltámadott - nőtt - a játék

Most minden aktívan írok, amely megtalálható a Risen. És szeretnék írni arról, hogy mi lehet ebben a játékban, de ez nem áll fenn.

10 dolog, hogy soha nem fogja látni a Risen







10 dolog, amit soha nem látni a feltámadott - nőtt - a játék
10 dolog, hogy soha nem fogja látni a Risen

Elvileg a vér jelen van a játékban, de nagyon kis mennyiségben, és szigorúan meghatározott területeken a fejlesztők. Amikor alkalmazott vér fröccsen nincs seb, a kard nem lesz piszkos és medencék mellett a holttesteket nem képződik.

Még az asszonyok haja gyűlt össze a nagy frizura, akkor tényleg ott beszélni skinhead HS.

3. A lófarok a főszereplő.

Levágta a főszereplő inkább a harmadik gótikus. Új főszereplő szerencsés, még kevésbé, hogy minden borotvált.

Igen, ezek mind használják, de ezek nem növekedett. Bár, ha megnézi sauriantsev fejét oldalra billentette oldalra, hunyorogva a bal szeme, és mutassa nélkül farok, akkor van egy homályos kétséges, hogy a fejlesztők kevés slukavili itt.

Paradoxon: a szex, és nem ágyban jelenetek. Minden öröm mögött egy fekete-fekete képernyő, és nem kíséri semmilyen ahami-oohs, vagy akár erotikus díjat kártyát. A kár.







6. küzdelem két kard.

Ninja-style annak ellenére, hogy népszerűsége a Risen nem rangsorolva a játékosok között. Valószínűleg azért, mert nem fér bele a fiktív Piranha harcrendszer.

A sziget kicsi, rajta az összes veszekedés, korovanam barangol bárhol. Rablás semmi volt. Kivéve persze, kivéve a rablás támadás korovanov titán hajó inkvizítor.

A víz lehet bejutni, de közvetlenül a ruhákat, de akkor nem kell úszni. Figl egyenruhában valahol evezni a szigeten?

Annál is inkább, mert ott él a szörnyű féreg, hogy mindig szívesen eszik meg.

Mellesleg a játék lehet fürödni. Az igazság az, túlságosan tele a ruhák és fegyverek O_o

Abszolút a teljes lakosság a sziget nagykorúvá vált, és az új gyerek, hogy valami születik. Azonban figyelembe véve nem túl nagy vonzereje a helyi nők, ez nem meglepő. A várható élettartam a szigeten Farang tűnik rossz. A legrégebbi kinézetű karakterek Don Esteban és ikvizitor Mendoza. De ezek néz ki, mint egy ember élete delén.

Sajnos, vagy szerencsére, de a zene ennek a csoportnak csak használt promotselyah, és nem kap a játék. Még egy lemezt a deluxe kiadás.

Ui Egyértelmű, hogy az egyik sorolhatnám még sok más dolog, hogy nem a feltámadott. De megpróbáltam felvenni azokat a dolgokat, amelyek a Feltámadott várnánk, de nem azok.

A lista nem egy mágikus kupolát, mert valójában a játék úgy néz ki, hogy ez. A Harbour Town alkonyatkor nekem egyszer messze kinn a tengeren találták irizáló kupola, ami sajnos eltűnt, amint húzza a karját. Ismételje hatás még soha eddig nem sikerült. Mi volt ez: én beteg képzelet, egy bogár, vagy a húsvéti tojás a fejlesztő még mindig nem tudom.




Kapcsolódó cikkek