Novotek hírek - Luis Enrique Messi sérülése - a veszteség az egész futball

Előre a „Barcelona” Leo Messi fog hiányozni három hétig, mert a sérülés a mérkőzés során elleni La Liga, „Atletico” szerdán. Szerint a hivatalos honlapján a katalán klub, az argentin sérülést szenvedett záróizomban a jobb comb.
Sport → Football

Sport.bigmir.net

GOAL!

BBC News

Vezető csatár focicsapat Argentína és a spanyol „Barcelona” Lionel Messi kapott egy nagyon komoly sérülést az utolsó mérkőzés a katalánok Madrid „Atletico” (1: 1). Sérülés nem teszi lehetővé a támadó számára, hogy írja be a mezőbe a következő 3-4 hét.
Sport → Labdarúgás | Világ → Európa

Forward „Barcelona” Lionel Messi fog hiányozni körülbelül három hétig, mert a kár, hogy már megkapta második felében a mérkőzés 5. forduló spanyol példák „Atlétika” (1: 1). A mérkőzés 55. percében, a broadcast megmutatta az argentin rendezők, hogy tartsa be a belső felületén a comb.

A vezetője a labdarúgó klub „Barcelona” Lionel Messi fog hiányozni három hétig, mert egy ágyék sérülést előestéjén a hazai mérkőzés az ötödik fordulóban a bajnokság Spanyol ellen Madrid „Atletico” (1: 1). Mivel a lágyéki sérülés Lionel Messi fog hiányozni körülbelül három hétig.

Trauma csatár „Barcelona” Lionel Messi okozott nagy hatással Argentínában. A helyi média megkérdőjelezte, miért Messi nem elég pihenés, hogy helyreálljon a korábbi sérülések.

A „Barcelona” meccs Liga nem csak elvesztette pont a meccset „Atletico” (1: 1), de a vezető Lionel Messi csatár elhagyta a pályát 55. percében sérülés miatt, szerint „Ma”. A katalán klub már azt mondta, hogy Messi fog hiányozni legfeljebb három hétig egy sérülés miatt ágyék izom.

TCH.ua

Lionel Messi nem lesz képes, hogy segítsen a csapatnak a következő három hétben. Ezek az előrejelzések miatt a sérülések kapott a mérkőzésen az 5. fordulóban a bajnoki Spanyolországban. „Barcelona” vette „Atletico” a „Camp Nou”, és Leo sérült záróizomban a jobb comb.

Hronika.info

A vezetője a „Barcelona” Lionel Messi sérülés miatt hiányozni fog legalább három hétig. Messi megsérült során tegnapi meccs Liga ellen „Atlétika” (1: 1).

A moszkvai posta

levelező

A tegnapi mérkőzés Atletico Madrid elleni rendkívül szerencsés Barcelona, ​​amellett, hogy a katalán klub ismét elvesztette pontot, a csapat elvesztette, és a vezérük - Lionel Messi. Trauma kapott argentin erőt neki, hogy hagyja ki a következő három hétben, jelentése szerint a hivatalos honlapján a Barcelona.

Hibák továbbra is kísérteni az egyik legjobb kortárs játékos, Lionel Messi. Előre a „Barcelona” megsérült a meccs ellen „Atlétika”. Elvesztése után a fő csapásmérő erő Barça voltak képesek legyőzni a komoly ellenfél, és elment a világ, a pontszám 1: 1.

Katalán csatár „Barcelona” Lionel Messi ki hatását. 29 éves argentin megsérült a tegnapi mérkőzés az ötödik fordulóban a példák ellen „Atletico” (1: 1), kénytelenek voltak bal oldali mezőben a 59. percben. Szerint ESPN, Messi sérülése záróizom a comb.

Előre a „Barcelona” Lionel Messi szenvedett sérülést a hazai pályán ellen „Atletico” (1: 1). Úgy tűnik, hogy Messi sérülése záróizomban a jobb comb. felépülési időszak körülbelül 3 hét.

A mérkőzés végződött döntetlennel 1: 1. Amellett, hogy veszteség a győzelem, a csapat Luis Enrique is elvesztette vezető szerepet. Az év második felében, Lionel Messi kénytelen volt cserélni sérülés miatt. Az argentin csatár diagnosztizálták a sérüléseknek femoris, a hivatalos honlapján blaugranas.

Előre Barcelona „Lionel Messi megsérült ágyékát egy mérkőzés a bajnokság a Spanyol” Atletico „(1: 1). Az információforrás a labdarúgó fellendülés lesz legalább három hétig. A mérkőzés 55. percében, Messi érezte kényelmetlenséget és hamarosan elhagyta a pályát.

UA-futball

Előre a „Barcelona” sérült csípő.

Előre a „Barcelona” Lionel Messi szenvedett sérülést a mérkőzés alatt az 5. fordulóban a bajnoki Spanyolország ellen „Atletico” (1: 1). Ezen, amint arról a „R-Sport”, mondta a vezetőedző a katalánok Luis Enrique a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón.

Eurosport

Az argentin megsérült egy ágyék izom a játék „Atletico”. Striker elhagyta a pályát 55 percében a „indiánok”, hogy helyébe Arda Turan. Szerint a „Barcelona” Leo hiányozni fog három hétig miatt ágyék sérülést izmokat.

Sport.ru / Labdarúgás. Előre a spanyol labdarúgó klub „Barcelona” Lionel Messi fog hiányozni három hétig, mert egy ágyék sérülést. Ezt jelentették a hivatalos honlapján a csapat. Az argentin megsérült szerdán egy mérkőzés az ötödik fordulóban a bajnokság Spanyolországban a „Atlétika” (1: 1).

Előre a „Barcelona”, és a válogatott Argentína labdarúgó Lionel Messi fog hiányozni legfeljebb három hétig miatt ágyék sérülést izmok, a hivatalos honlapján a katalánok. Messi sérülést szenvedett a mérkőzésen az ötödik fordulóban a bajnoki Spanyolország ellen Madrid „Atletico” (1: 1), és helyébe a 55. percben a játék.

A játékos a „Barcelona” Lionel Messi megsérült egy mérkőzés a bajnokságot Spanyolország Madrid „Atletico”.
Sport → Labdarúgás | Régiók Oroszország Szibéria →

Előre a „Barcelona” Lionel Messi megsérült a mérkőzés alatt ellen „Atletico” (1: 1) az ötödik fordulóban a spanyol jutott. Szerint ESPN, futballista sérült kapott a jobb combjába. Távú helyreállítási sportoló körülbelül három hét alatt.

Newinform.com

Eurosport

Az „igazi” van esélye a címben versenyen. Az argentin megsérült ágyék és elhagyta a pályát a 56. percben. A súlyossági fokának kár ismeretlen. Leo megváltozott Arda Turan.