kalandban fényes nappal

Adventures of Intelligence a Három Pines

Dimitrovgrad, a Ulyanovsk régióban, meglepően nagy és szép. A szimbólum ennek a régi város - három fenyők ábrázoltuk a város címerét. Tény, hogy szinte az egész város található, egy fenyves erdőben. Egyszerre csak elképzelni, milyen szép itt történik a nyáron. Egy másik kellemes meglepetés - egy viszonylag kedvezőtlen Ulyanovsk régió nagy hangsúlyt a sportra. Szó szerint minden udvarban van egy jégkorong területen, ahol reggeltől estig narancssárga labda hengerelt a helyi fiúk. City élő jégkorong. Poszterek díszítették a döntő tornára gyakorlatilag az összes helyi üzenetét. Minden boltban, még a helyi idős hölgyek vitatkoztak az esélye a „Cheremshana” és a meccsek Dimitrovgrad csapat gyűjtött össze három ezer néző a stadionban „Builder”.

Emlékezzünk a szezon előtt AMNGR vezetősége meghatározott egyértelmű cél: elérte a döntőbe. És a játékosok azt becsülettel teljesítették. A célban „felderítők” csak egy ponttal mögötte Elefántcsontpart hogy első helyen. És elkapta a végén, Dimitrovgrad, amely összehozta a legerősebb klubok a második legfontosabb bajnoki személyes találkozókon, hogy megtudja, ki lesz az egyetlen csapat, amely a következő évben lesz az orosz jégkorong legendák „Vodnik”, „éber” „Jenyiszej” ...
És ma, a Volga város Dimitrovgrad, orosz jégkorong fesztivál. Egy héttel versenyeket rendeznek, a helyi szurkolók személyesen láttam nyolc legerősebb klubok az első ligában. Az utolsó versenyen sikerült megtörni: AMNGR (Murmanszk), Elefántcsontpart (Szentpétervár), "Cheremshan" (Dimitrovgrad) "Universal" (Szaratov), ​​"Fáklya" (Bogdanovich, Szverdlovszk régióban), "Hope" (Birobidzhan, Zsidó Autonóm Terület ), "Zenit" (Irkutsk), "BAFORS" (Szvirszk, Irkutsk régió). Azok, akik követik jégkorong egy labdát Murmanszk nagyon jól tudta, hogy a „felderítők” senki nem vár azonnali győzelem, és visszatér a HSE. De másfelől, AMNGR ebben a szezonban olyan mértékben szokott rajongók a győzelem, hogy sokan azt hiszik, hogy minden olyan hely, kivéve az elsőt, akkor a gyerekeink ... kudarc Kupák kúszott masterovitye, szívós. Már nem volt itt szólva gyenge csapatok, mint a „Start” (Nerehta) vagy a „Cryogenmash” (Balasiha). Ahhoz, hogy nyerni minden játék kellett volna kirakva a teljes.

Egy nap
AMNGR - "Hope" (Birobidzhan) 6: 5 (4: 1)
Célok van AMNGR: 15` Gerasimov (1: 0); 25` Izotov (2: 0); 37` Pomazan (3: 0); 42` Arkhipov (4: 0); 49` Pomazan (5: 1); 67` Pomazan (6: 4)
Az első játék a rivális volt a győztes a távol-keleti övezet „Hope” a fővárosban a zsidó autonóm régió. A komoly versenyző, tekintettel arra, hogy a regionális verseny Birobidzhan nem szenvedett egy vereséget, és töltsük fel a gerincét a csapat páros egyik vezetője a keleti zóna a Major League - SKA (Habarovszk). És mégis, a játék „felderítők” kezdett nagyon magabiztosan. Már az első percekben kapujában távol-keleti szélroham a gyors támadásokat. Egy ideig állattartó „Hope” csodát a dobozban, de tehetetlen volt, amikor a tizenötödik percben az első a befejezés ellenállhatatlan volt Szergej Gerasimov. Így volt az első gól a tornán. Amíg a végén az első felében a játék, a kapus háromszor több ideges rivális, és a cél az a célunk, szerzett az utolsó percben az első felében, úgy nézett ki szerencsétlen epizód. Ennek eredményeként az önelégültség szinte nagy pusztítást végzett a jégkorong játékosok. A tizedik percben a második felében, a pontszám már 5: 4 a javunkra. „Intelligencia” nem található. Játékosaink kapaszkodott sugara, és az ellenfelek nem habozott, hogy elérje minden helyzetben. A szerencse nem megy a játék, a kapus Andrei AMNGR Podgursky: hogy nincs sztrájk, a cél a kapukat! Szerencsére nekünk, eltörte védő Jurij felkent. Mesterhármast mentett a csapat nagy baj. Ennek eredményeként 6: 5 - nehéz győzelem a nyitó meccsen.

nap két
AMNGR - "Universal" (Saratov) 5: 3 (2: 2)
Célok: 16` Leszenko (1: 1); 22` Arkhipov (2: 1); 48` Izotov (3: 2); 56` Arkhipov (4: 2); 87` Arkhipov (5: 3)
A következő napon, a gyerekek előtt álló újabb nehéz játék. Rival - Szaratov „univerzális” - a csapat rendkívül kemény, olykor durva, ideértve több diák játszani jégkorong csapat jégkorong „Crystal”. És elkezdett az „Intelligence” elriasztja. Nem minden a rajongók volt ideje, hogy helyüket a dobogón, és „univerzális” vezetett 1: 0. Rend. Ahhoz, hogy visszaszerezze, AMNGR vett 15 perc, ami után a kezdeményezés nem hagyta el a kezében „felderítők”. Kiegyenlített poláris PAF-gai Vladimir Leshchenko erős ütés egy sarokban. Aztán szerzett, és a legjobb előre „Intelligence” Arkhipov. Bár Szaratov a szünet előtt képes volt még a pontszám, nem érzi, hogy a mi csapatunk bármikor hozzá, és nyerj kiadás nem. És így is történt. Izotov kapus két gólt Arkhipov hozott nekünk egy törvény-szabályozott győzelem.

nap három
AMNGR - Ivory Coast (Saint-Petersburg) 2: 8 (1: 5)
Célok: 35` Pomazan (1: 3); 70` Pomazan (2: 7)
Verte a fő riválisa St. Petersburg Murmanszk sikertelen volt. És ez nem csak a bírálat, amely a szokásos módon egy szentpétervári csapat játék volt, hogy mondjuk a legkevésbé elfogult. Sajnos, a mi játékosok nem képesek teljes mértékben kielégíteni a telepítés egy edző a játék. De minden jól kezdődött! Az első 15 perc tartottak Murmanszk pusztító támadásokat. Legalább háromszor el kellett volna, hogy Szentpéterváron kapun. Nem szerencse. A legtöbb igazi pillanata kihagyott egy esélyt ezen a versenyen, hogy megvessék a lábukat a „alapul” Andrew Mytnik: Úgy tűnt, hogy a labda hová megy - a fiatal csatár került a labda egy méterre az üres kapuba. Azonban a narancssárga labdát lovagolt hüvelyk oldalról a rack. Aztán dolgozott olyan régi, mint a világ, egy szabály: ha nem érnek - szerzett. Tíz percen belül a kapus Alexander Osipov volt háromszor, hogy a labdát a kapu. A harmincötödik percben Jurij kenet sarokban egy ideig sikerült csökkenteni a pontszám, de még mielőtt a sípot, hogy megtörje Petrograders növelte előnyét, 5: 1. A szünet után a nézők tanúi egy másik show, igazságszolgáltatás, amely nélkül költség, úgy tűnik, senki mérkőzés BSK. Három a mi előre kiütötte az orsócsont és a három síp néma volt, de az utolsó pillanatban a legfőbb bíró Laletin valahol „látta” sérti a kapun, és magabiztosan rámutatott, hogy a „pont”. Sőt, beszélni, és nagyon helyesen, hogy ellenzik az ilyen döntés felkent, a bíró előtt eltávolították a végén a játék, és egyértelművé tette, hogy a játékosok és a szurkolók, aki az igazi mestere Dimitrovgrad jég.

negyedik napon
"Cheremshan" (Dimitrovgrad) - AMNGR 5: 2 (3: 1)
Célok: 11` Samarin (1: 1); 61` Zhiganov (2: 5)
Játék a helyi klubok az úton, definíció szerint, nem lehet könnyű, így is történt. Különösen, hogy Dimitrovgrad „Cheremshan” - nem egy ajándék minden ellenfél. Elég annyit mondani, hogy 12 hazai mérkőzéseit, a helyi szereplők kihagyott mindössze 8 gólt. Ez a szám lett volna jó, és a védelmet a focicsapat, és jégkorong a labdát hasonló eredményt csak úgy néz ki, hihetetlen. Felbátorodva három és fél ezer helyi rajongók „Cheremshan” rohant az első perctől kezdve, és nagyon gyorsan átvette a vezetést. Azonban van remény, hogy talán ez a játék lesz sikeres fejlesztését számunkra, amikor a tizenegyedik percben a „cserkész” nem sikerült gyors szegélyező folyosókon. Nem működött. Ismét sántikált végrehajtási szempontjait. Ismét hibáznak a védelem meggyengült hiányában a sérülés Sándor Tyaglika. 3: 1 az első félidő után, és az egész stadion kántálás „kvinovskoe» «We will rock you» - «Mi fog összetörni meg!”, És a fejemben születik melankolikus gondolatait. Annak ellenére, hogy edzés „pumpáló” a félidőben, a második alkalommal nem túl különbözik az első. Ez volt egyenlő játék. Mi volt esélye. De, sajnos, ez lesz a rossz hagyomány, ha a játék nem tömíti Arkhipov, megkente a sarokban, minden erőfeszítést a párjuk hiába. Az egyetlen cél, a második felében - figyelembe véve Szergej Zhiganova. És Szergej sújtotta leginkább a kétségbeesés, és már hengerelt a cél -, hogy dolgozzanak ki a védelem, hogy azért jött, hogy átfogja partnerekkel. Kapus „Cheremshana” legyen, amit az úgynevezett „söpredék”. A legtöbb ilyen „ajándék” Murmanszk ebben a játékban nem kapott.