5 Ways, hogy növelje a vér áramlását az agyba - Home Moms

5 Ways, hogy növelje a vér áramlását az agyba - Home Moms
Agyunk szüksége 20% -a vér körülbelül minden stroke-\ ráz a szív. A vért kell tárolni a glükóz és az oxigén az agyba tud megfelelően működni.

És mi történik, ha az agy kezd, hogy nem elég a vér? A sejtek pusztulni kezdenek. Ennélfogva, a memória elvesztése, megjelenik opyasnost paralizirovaniya testrészek és más betegségek.







Mi segít növelni a vér áramlását az agyba?

1) torna, a mozgás és a vágy, hogy egészséges legyen!

2) Az élelmiszer segíti az agy:

• A teljes kiőrlésű gabonafélék, mint a quinoa, barna rizs, zab, árpa, rozs.
• Az esszenciális zsírsavak, amelyek megtalálhatók a lazac és a szardínia, avokádó, olívaolaj, dió és sütőtök.
• Crane, eper és a citrusfélék.
• Paradicsom, Kale, brokkoli, spenót, spárga.
• Tojás
• tinktúra zsálya.

3) Mondd, hogy nem a dohányzás, túlevés (túlsúlyos) és a stressz!

Ez a három probléma az egész szervezet elsősorban kárt agyunk. Felülvizsgálata életmód, kezdve a megelőző hónapban. E. tettem hasznos dolgok az egészségem és a lélek az elmúlt hónapban?






Nem várom a holnapot, de most úgy dönt, hogy vigyázzon magára, és szeretteit.

4) Minden nap gyakorolni az agy!

5) Az ereje örömteli érzelmek!

Alatt nevetés vagy öröm agy kap a hormon a boldogság, amely meghosszabbítja az élet minden agysejtek.

Minden jó ötlet! További pozitív, szükség van rá az egészség!

Szeretném megosztani előadás klinikai farmakológus a népszerű vírusellenes gyógyszerek. Kezdjük azzal, hogy a klinikai vizsgálatok az új gyógyszerek gyermekekre hazánkban tilos, de! Valószínűleg az összes észrevette már, hogy amint van egy új gyógyszer apeteke, gyermekorvosok (nem minden, de sok) kezdődik a gyógyszer használatát, majd nézd, segíteni ott. Ez engem a kísérletek (összes érteni). Most, szigorúan a tényekre.

Hazai pályán kevesebb mint egy héttel ezelőtt volt egy meglehetősen nagy horderejű bűncselekmények, amelyek megkapta és nyilvánosságra a sajtóban. Milyen lenne nem hangzik vadul korunk, de a gyilkosság történt, míg a féltékenység. És kíváncsi voltam, mit tennék, ha a férjem változott?

Én vagyok az egyik kevesebb eszközzel „anya-nihilisták.” Gyermek megtanulja, és jön. Aranyérem a házban már, akasztás, porosodik egy feltűnő helyen. Az agy lányai a fej még nem fektetett, így van, hogy nem az eredeti berendezés. Minden ülésen jövök egy nyitott egy újszülött: jogos kérdéseket más felelős anyák, mint a „Hogyan döntötted №768 oldaltól 878 787 tankönyv zaslantsev-Mars” be nekem, hogy a csikorgó megállt. Én azonban nem a konfliktusok elkerüléséhez a tanár. De tudtam, hogy oldja meg a lehető legkisebb veszteséget. Hogyan? Ez fedezi a nyilvántartásában.




Kapcsolódó cikkek