5 Hülye dolog, amit meg kell csinálni, a társaság szerint

5 buta dolog annyit kell tennie, a társaság szerint

5 Hülye dolog, amit meg kell csinálni, a társaság szerint

Szerint a társadalom, az emberek kell, hogy szigorúan tartsák be bizonyos szabályokat, amelyek szerinte „normális”, és lesz, mint az összes. Miért, sőt, nem? A végén, a birkák könnyebben kezelhető, mint a vadon élő állatok, nem? De, sajnos, a cég is úgy döntött, hogy annak érdekében, hogy élni és érezni normális, akkor minden bizonnyal meg kell csinálni néhány buta dolog, mert „így elfogadott.” Itt az ideje, hogy ezeket az ostoba szabályok megtámadta és megállítani ítélve mások és önmaga számára szeretnének élni másképp.







Előállítása 1. „jó” kialakulását

Ne érts félre, az oktatás - egy szép dolog, de a mi társadalmunkban hétköznapi értelemben iskolalátogatáson és megy egyetemre, így fokozatok és címek. És mégis, kivéve a hatások formájában hatalmas adósságok és a hallgatói hitelek! Az az igazság, vannak olyan emberek, akik nem fogadják el az ilyen típusú oktatás. A Társaság úgy véli, értékes csak az a tudás, amit kapott az osztályban, de ez így messze az igazságtól. Mi lehet tanulni egy csomó új és érdekes dolgokat, utazás és egyre ezt vagy azt a tapasztalatot, kommunikál másokkal, és csak próbál valamit. Ahhoz, hogy egy esélyt, hogy sikerül, és lesz egy hasznos személy a társadalom, akkor nem feltétlenül kell egy diploma. Szerezd meg a tudás és a bölcsesség az is, hogy illik hozzád.

2. Van a normál működés

Egy nap az iskolában, azt mondtam a tanár, hogy én akartam író lenni. Mosolygott és azt mondta, hogy az írás is egy nagy hobbi, hanem egy élő ez a fajta tevékenység, lehetetlen keresni. Még mindig nem tudom, miért mondta nekem ezt, mert ma egy csomó ember megélhetését csak írásban könyvek és cikkek. Szavai kerültek félelem bennem, és elpusztította az álmom. A középiskola után, én változott sok munkahelyet munkakeresés, ami már hozott nekem egy igazi élvezet. Csak sok évvel később, visszatértem az álmom. Igen, rájöttem, hogy az írás egy élő, nagyon nehéz, de lehetséges.







Kíváncsi vagyok, hogy sok tehetséges ember megtagadni vagy elhalasztani, álmaik, majd befolyása alatt a tanárok és a karrier tanácsadók? A kora gyermekkori félelmet csepegtetni. Ez szégyen. A modern világnak szüksége álmodozók és a nagy tanárok, akik megtartják a nagy álmok.

Ha azt mondták, hogy meg kell add fel az álmaidat, és talál egy normális munkát, nem hallgat senkire. Válassz valamit, ami a lelkét.

3. Ahhoz, hogy egy szép ház jó állapotban és tekintélyes autó

Tény, hogy ezek közül egyik sem a dolgokat nem tudja, hogy nekünk élvezet és az öröm sokáig.

Természetesen szükségünk van egy tető a feje fölött, de a pénzt költeni anyagi dolgok nem azért, hogy meggyőződjenek, de ahhoz, hogy hatni mások. Tanulmányok azt mutatják, hogy az út a boldogság, hogy dolgozzon ki hosszú távú kapcsolat, ami jelentős mértékben célok és a gyakorlat a hála és megbecsülés. Sőt, amikor pénzt költeni annak érdekében, hogy tapasztalatokat szerezzenek, ez hoz minket több öröm a hosszú távú, hanem az anyagi javak.

4. A házasság, vagy legalábbis hosszú távú monogám kapcsolatban

A cég szerint, jó emberek törekednie kell monogám kapcsolatban; minden más - nem számítanak. Ez különösen igaz a nők. Azonban senki sem tudja, hogyan kell valóban helyes. Minden társadalom saját elképzeléseit a szerelemről és a szexről. Erkölcsi szempontból, hogy házas, vagy hosszú távú kapcsolatok - ez normális. Azonban minden ember szabadon élhet, ahogy jónak látják.

5. A gyerekek - lehetőleg két

A társaság úgy véli, hogy mindannyiunknak legyen gyerekük - de inkább kettő. Ez képtelenség, ami megegyezik minden ember azonos ecset, anélkül, hogy figyelembe véve a célok, érdekek, szükségletek és vágyak. Mindannyian különbözőek vagyunk: egyesek úgy vélik, hogy két gyerek - abban az időben; és egy tucat más kisebb, és néhány még inkább marad gyermektelen. És ez rendben van; Nem értem, hogy sokan miért kritizálják ezeket az embereket az általuk választott. Van egy előítélet, amely nem rendelkezik a gyermekek egy nő - ez természetellenes. Azonban, mint korábban, és most nem mindenki tud szülni gyermekét.

A buta társadalom elvárásai idővel változnak. Ne feledd, ez nem is olyan régen, a nők várható volt, hogy otthon maradni, és vigyáz a gyerekekre. Talán sokan azokat a dolgokat, hogy a társadalom követel ma egyszerűen eltűnnek a jövőben. Mi oglyanomsya vissza, és azt mondják: „Hogyan tudnánk élni.” Hasonlóképpen, most kíváncsi, hogy miért a korábbi nők viseltek fűző és crinolines, mert rettenetesen kényelmetlen!

Van egy csomó hülyeséget, hogy a társadalom megpróbálja rákényszeríteni minket. Mindannyian szeretnénk, hogy mi volt, és szerette, mint mi. Azt akarjuk, hogy hasznos és értékes tagjai a társadalomnak. És ennek elérése érdekében, akkor nem kell lemondani az egyéniségüket, a szenvedély és az álmok.

Különösen olvasói blogomban Muz4in.Net cikk - Kirstie Pursey




Kapcsolódó cikkek