3. Bizonyíték muszlimok Krisztus szédítően

3. Bizonyíték muszlimok Krisztus szédítően

Az elmúlt néhány évben a világ aggódva figyelte, hogy milyen a IG és más radikális iszlám csoportok hoztak létre a rémuralom, az elnyomás és a félelem az egész Közel-Keleten és azon túl.

Killing, csonkítás, pusztító mindent az útjába, és hozza a káosz, azok által inspirált démonok, banditák kijelentették, hogy a cél - ez legalábbis az ébredés merev iszlám kalifátus (állam), amely, ha nem állt meg, majd uralja a Közel-Keleten és kihat az egész muszlim világban a vallási szélsőségesség, ami még nem látott több évszázada. Mint egy korábbi radikális muszlim, aki egykor készített ezen ideológiai világkép, azt teljes mértékben megerősíti, hogy ez valójában egy sötét álom, ég a szívét a fanatikus muzulmán fegyveresek kíván létrehozni egy olyan világban, ahol a szabályokat az iszlám. És ez tényleg így van baljós, fenyegető, mint amilyennek hangzik.

De van egy jó hír, hogy úgy tűnik, hogy megakadályozza ezt a veszélyt: a Közel-Keleten a tűz - elégeti a mindenre kiterjedő szeretete Jézus Krisztus, egyszülött Fiú Isten. Igen, ez van a közepén a terror és a zsarnokság, a Biblia Isten mozgatja erejét, Szentlélek a Közel-Keleten és az egész muszlim világban. Ahogy ez történt az én saját szíve körülbelül 35 évvel ezelőtt, Jézus szeretete megtöri a fátyol a sötétség, amely összeköti generáció egyes muzulmánok és a családok bűn, a félelem és az elnyomás.

A kinyilatkoztatás Isten irgalma és szeretete megragadja a szívét millió muzulmán, egy-egy, egy csodálatos és váratlan módon, és ez történik, annak ellenére, agresszív erőfeszítéseit vallási vezetők közel-keleti kormányok által ellenőrzött muszlimok. Ez nem történik meg révén hatalmas evangélizációs kampány égisze alatt híres prédikátor vagy missziós csoportok költségvetések millió dollárt. Éppen ellenkezőleg, ez egy egyszerű szomjúság az igazság, a szabadság - valamivel több, mint egy halott vallás és a jogot, hogy megölik - ez az, ami a muszlimok szerte a Közel-Keleten és a világ minden tájáról, hogy ki túl a kétségbeesés és a reménytelenség. És amikor mennek, ott vártak Isten, aki azt akarja, hogy elérje ezeket az értékes embereket az üdvösség, a gyógyulás és a remény, hogy jöhet csak Jézus.

3. Bizonyíték muszlimok Krisztus szédítően

Ezt onnan tudom, ez történt velem, egy fiatal radikális muszlim, született egy szigorú síita család Iránban. Apám egy muszlim tanár, aki tanított engem és a nyolc testvére követni az iszlám hit feltétlen buzgalommal és tartsák be a levélben saría. De 1980-ban, Isten elkezdte rögzíteni a szívem segítségével a bizonyság két misszionárius Svédországban, ahol laktam, abban az időben. Hónapokig nem olvassa a Bibliát, és anti-muzulmán meggyőződés, amely oly sokáig gúzsba, én adtam életet Krisztusban, és félretesszük, és azonnal átváltozott a sötétségből a fény. Nem tudom megmondani, hogy milyen súlyos terhet, hogy velem aludt, és a remény és az öröm, hogy töltötte el a szívemet.

Ha töltött még egy kis időt a Közel-Keleten, rájössz, hogy tökéletes eszköz a TV jelentéseket az evangélium üzenetét a muzulmán világban. Több száz városban, nagy és kicsi, az egész régióban, parabolaantennák pont a háztetők millió lakások és apartmanok, biztosítva az egyéni vagy családi hozzáférést televíziós programok a világ minden tájáról, beleértve a keresztény televízió.

És ezek az apró tányérok, amely lehetővé teszi, hogy néz életet megváltoztató program segítségével, nagy jutalmakat. A kutatás azt sugallja, hogy kezdete óta, több mint ötmillió iráni muzulmán jöttek Krisztushoz, annak ellenére, hogy TBN Nejat Televízió. Minden nap kapunk vallomása emberek, akiknél a csodálatos átalakulás, amikor nézi a programot. Sokan közülük - a fiatalok, akiket Isten szállított kábítószer-függőség, ami nagy probléma Iránban. Ezek az emberek, mint például:

3. Bizonyíték muszlimok Krisztus szédítően

Bijan. Az egykori drogfüggő több mint 35 éve, aki egyszer bekapcsolta TBN Nejat. Ő az életét adta Krisztus, és teljesen megszabadulni a függőség. Azóta a család - 20 fő - jött Krisztushoz.

Mohammad. Iráni taxis, aki volt, megjelent egy 20 éves drogfüggőségből, miután megtalálta TBN Nejat és lett egy újjászületett keresztény. Azóta ő vezetett a Krisztusba vetett hit sok barátja drogfüggők, és rendszeresen találkoznak, hogy tanulmányozzák Isten Igéjét, és támogatják egymást.

Ez csak néhány a történetek, amelyeket folyamatosan megkapja férfiak, nők és egész családok Irán és más országok, amelyek lemondtak az iszlám, és találtam bőséges élet Krisztus. Ezzel párhuzamosan a több ezer ember, akik beszélnek fárszi és jön Krisztus havonta a Közel-Keleten, mi segített létrehozni, és a vonat több mint 90 földalatti egyházak keresztül TBN Nejat Televízió Iránban, Afganisztánban, Kurdisztánban és egyéb területeken, amelyek beszélnek fárszi. Meggyőződésem, hogy mivel az egyedszám és a családok, akik jönnek a Krisztusba vetett hit révén a következő években, Irán lesz az első hivatalosan iszlám ország, ahol a többség lesz a polgárok, akik igazán újjászülettek, elkötelezett keresztények.

Portálunk Facebook:

Annak ellenére azonban, több millió ember válik keresztények, Irán és a többi közel-keleti ez még mindig egy veszélyes hely azoknak, akik szeretik Jézust és az Ő szolgálatára. Ezrek ölték meg hitüket, és sok ezer sínylődik a távoli és veszélyes börtönök, és milliók szenvednek kemény üldözés hűségét az Úr Jézus Krisztus.

Tudni csatlakozzon hozzám és más keresztények buzgó ima a mi testvéreink Irán és a többi muszlim világban, aki nagy árat fizetnek a döntést, hogy kövesse Krisztust? Kérdezzük Isten, hogy megerősítse őket állni szilárdan a hitben, bátran tanúságot Jézus és ki kell terjednie az ő vére által. És imádkozzunk még nagyobb termés a lelkek a muszlimok között a Közel-Keleten és a világ minden tájáról.

Mi vagyunk a távirat által aláírt: