22 értékelés alapján mintegy Proteks-MED Kolomna g Komsomolskaya Street 13

Szerdán, ő fogfájás nyolc, csütörtökön ment Kishkin. Levette az antibiotikum nem írtam, mert a szoptatás anya, amelyre azt mondtam neki, hogy ha kell, én indul inni, azt mondta, nem szükséges. Pénteken megduzzadt az íny és az arcát, újra eljön. Felnézett, és azt mondta, hogy minden rendben van. Elmentem. Szombaton megduzzadt még. Ismét elmentem. Nézett, azt mondta, hogy minden rendben van. De csak abban az esetben írja ki egy antibiotikum. Vasárnap az erők már nem voltak, meglátogattam. Levágta a fogínyt, és azt mondja. további ›

Fogfájás. Felhívtam minden klinikán, elfoglalt, és ingyenes! (Ha már óvatosabb, de nem). Csatornák nem takarítják végéig, töltő fény helyezett rétegekből, mint rétegeknek, és elkezdett elmozdulni. Vitapiks nem tesz benne, de azt mondta, hogy én aztán a koronát. A második fogat rosszul fűrészelt tömítést. Orvos Spitsyna. Az orvos őszinte volt, és azt mondta, hogy mindez nem lesz hosszú életű.

Milyen szépség itt, hal, csillagos ég. Minden szolgáltatás. Azért jöttem, csak a röntgen, és kap segítséget. Karina Dinamarka, mestere mesterségét. Kedves, szimpatikus umnichka, így nagyon súlyos esetekben, mint az enyém. És most a fogam van mentve, már csak azt kell tenni a koronát! Mi is tervezi, hogy köze van. Spasibochki!

Szombaton, felhívta az összes lehetséges klinika a város Kolomna kiderült, hogy amellett, hogy Proteksa több, vagy ha a sebész nem vette. Vladimir Leonyidovics Kishkin orvos adta támogatás és hagyni 8. Jól érzem magam, köszönöm szépen!

Azt, amit a szervezet a korona, mielőtt kezelték fogak mi lenne koronás volt a gyulladást. Minden vettünk 50.000 rubelt. okontsovke 2 év duzzadt íny fordult szószék, levágta a koronát. Együtt a híd kezelték őket, és ekkor az új és újra 25.000 rubelt. Egy évvel később gyulladt fogat mellett egy másik koronát. Azt találtuk, hogy az ideg nem távolítják ismét fűrészelt koronák és feldolgozás, majd az új koronát tett és 25.000 újra, így kaptam a pénzt kétszer vétkes bánat szakemberek „Protex”. Nem ajánlom senkinek.

Azért jöttem a minap a kórházban a fájdalomtól. Gorshkov jött Dr. Alexander, fogat eltávolítjuk gyorsan és következmények nélkül. Szomorú tapasztalat előtt más klinikákon. Ezután kínált protézis, hogy úgy mondjam, az üldözés) nagyon élveztem, ajánlom! És az ár, szeretnék látni egy nagyon-nagyon kedvező.

Szeretném megköszönni az orvos és podiatrist Dadalyanu Utekhin. Mentett a fogat, tevék a koronát és most itt vagyok teljes értékű ember! Isten ments egészséget és hosszú életet.

Voltam orvosnál Dinamarka KF és nagyon tetszett, ő kigyógyított nehéz fogat, ebben az esetben nagyon kedves volt, érzékeny (én nagyon félek a fogorvosok). Nagyon elégedett az ár és a minőség a fogászat. Megyek a fogászati ​​kezelés most csak ott és csak ott.

Egy évvel ezelőtt, az asszisztens Utekhin valami vita a kezelés során a fogat. Azonnal rájöttem, hogy valami baj van, és gyanús. A vita véget ért szavak után az orvos: „én jobban tudom, hogy mit csinálok.” Most megtudtam, hogy ott volt „jobban tudja”. A pecsét a foggal morzsolt és csökkent (bal fele a fog). Gyanút megerősítette -, hogy szándékosan úgy, hogy legyen örök ügyfél járt, és elindult a pénzzel gyakran. Ez a módszer a „ravasz undertreated” használják az orvosok és számos más fogászati ​​a város - semmi. további ›

Burn in Hell szadistákat, mint egy orvos terapeuta Kishkin VL meglehetősen banális eljárás: Csatorna tisztítása és cseréje tömítések. Menti (vagy ami még rosszabb, használja a „bal”), érzéstelenítő, fájdalom a pokol, de az orvos nem hagyja abba. Éppen ellenkezőleg, ő meg van győződve, hogy a beteg nem tudja, és hisztérikus könnyek és a beteg egyszerűen jár. (Igen, értem, nyilván, Oscar sír!). A végén, hagyja, hogy a beteg egy lyuk a fogat, nyitott csatornák fertőzés. Rúgd ki a hentesek a gyógyszert. És még egy dolog: mászni. további ›

Meg kellett kezelni CHI bölcsességfog a „Proteks”, hogy Kishkin orvos. Azt mondta, hogy a fogat el kell távolítani. Kellett fizetni az extra kiegészítő pöcs érzéstelenítés (1. fájdalomcsillapítás kismértékben befolyásolja), és 2 x-sugarak eltávolítása után (hogy győződjön meg arról, hogy a fog teljesen eltávolítjuk, és annak részei a gumi bal oldalon). Azt mondták, hogy minden rendben van, a fog teljesen eltávolítja. Ennek eredményeként a 3 nap után, amikor a seb kezdett húzza a gumi, úgy döntöttem, hogy mi van odakint, így útban, és megállapította, a többi távoli fogat. És. további ›

Megfordultam, hogy ezen a klinikán, mert a súlyos fogfájás. Kishkin orvos (látszólag egykori állatorvos t. Hogy. Nem értem, hogyan lehet kezelni az embereket), azt mondta, hogy a fogat kell kezelni, majd lezártuk. És így kezdődött egy banális szakaszon a pénz, egy röntgen-konvergencia, az ideiglenes töltés két alkalommal szállít, és így tovább. D. Ennek eredményeként, a töltés egy foga volt több mint 7000. Rubelt. Minden semmit, de a fogat, mint a beteg és fáj. Azt hiszem, ők különösen rossz tettek, hogy az emberek jönnek vele. Semmilyen esetben nem megy a klinikán.

Az eltávolított fogat gyerek. Orvos - Kochegarova H. tetszett nekünk, és fia. Nagyon óvatosan tettem mindent. Egy idő után, a fia nyírni kantárt a nyelv alá, és szintén Kochegarova. A gyermek is elégedett volt, és nem fáj, és nem észrevehető, és gyors. Mindkét alkalommal én magam is jelen volt az irodában. Az orvos nagyon udvarias volt, és fia, megtaláltuk a közös nyelvet beszélnek. Ez nagyon fontos, amikor egy kisgyerek (ő volt körülbelül öt év) nem fél az orvos, aki bízik benne. És nem fogom azt mondani, hogy nekünk van igazunk sokat. további ›

Pontosan egy évvel ezelőtt felkeresett az irodában. Ill extrém négy felső foga. Azt mondták, hogy az olcsó, megtisztított csatornán, eltávolított idegeket, hogy egy könnyű tömítés Összesen - 4200 rubel (ha ez nekik olcsón, akkor nem tudom, meg kellett tanulnom a fogorvosnál is). By the way, az orvosok kezelni fogak kesztyű nélkül, úgy vélem, hogy ez nem csak a nem steril, hanem durva mászni szőrös kezét a beteg szájába, vagy talán ez egy számlálót a klinikán. Csak két héttel ezelőtt, a tömítés jött le a földre. A másik. további ›

Meglepő, hogy egy olyan helyen, Feltéve, hogy a rossz tömítés. Tedd a hátán egy elülső fogak, a töltés 1,5 évvel ezelőtt költsége 1200-1400 rubelt, nem emlékszem pontosan. Megfeketedik a barna és az első látható. Még mindig nővér azt mondta, nem isznak kávét néhány óra, és az orvos: Nem kell vissza. Az egész nap nem evett. És mi lesz az eredmény. Ez szégyen.

Én is csináltam egy foga van - tegye be a tömítést csak. Nem csak az orvos, mintha a „kezeljük egy kalapáccsal” - minden esett a kezéből, így több pénzt megfosztották mind hamis fogakat! Adtam minden, amit mondanak.

Ez a szervezet jobb, ha nem megy, amíg nincs változás „szakértők”. Tépje fel a pénzt nem erre. Pénzt kér meghaladja az árlistában. Hol van a vezetés?

Kapcsolódó cikkek