12 lépés program

Tehát továbbra is tükrözi a tizenkét lépést a hasznosítás, igen. Ma megpróbálom találgatásokba a nyolcadik lépés. De először szeretném megismételni, hogy ha nemrég regisztrált, akkor jobb, ha letölthető számos korábbi hírlevelek (tettem fel a levelezési listára oldalon tömörített formában), hogy jobban megértsük, mi lesz itt tárgyalt. És mégis - Megmondom én megértését a lépések a hasznosítás. Ez nem egy hivatalos véleményt, nem pedig a közösség véleményére. Így, a nyolcadik lépés:







Mit ad a nyolcadik lépés? Ez lehetőséget ad arra, hogy ki ez a fogságból magány és az elszigeteltség, a harag és az elidegenedés, a másik másokkal. A lényege a nyolcadik lépés - felkészülünk kezdenek megbékélni az emberiség, kijutni a saját shell harag és az önsajnálat, amit fokozatosan megölése és evés el. És ez nagyon fontos, hogy csak üljön le és írjon egy listát azoknak az embereknek, akikkel sértett, hogy valaha is fáj az életünkben. Mit jelent - fáj? Íme egy idézet a könyvből: „Tizenkét Lépés és Tizenkét hagyományok”: „Nem tudtuk szinte meghatározza a” kár „eredményeként az ütközés ösztönök okozó testi, értelmi, érzelmi és lelki kárt az embereket.” Tehát megpróbáltuk kitalálni, ki élete során, fáj, hogy valaki sérül. Részben mi az előírt negyedik lépés, amelyben azt írta a karakter hibák - düh, ingerlékenység, a gyűlölet, a megvetés, stb Mégis, beszéljünk erről részletesebben.

Először is azt szeretném mondani, hogy mielőtt kér bocsánatot a másik személy, amit én nem vétettem neki, fontos, hogy az első megbocsátani magának, és nem haragtartó rá. Ez nem csoda, ez a lépés csak a nyolcadik előtte van hét lépésben. És a következő lépéseket dolgozott ki ezeket a hibáimat - düh, ingerlékenység, a gyűlölet. Arra kérem Istent, hogy szabadíts meg nekik, hogy én voltam az, tisztább és szebb (!). És fokozatosan Tanulom megbocsátani másoknak, hogy ne mentse a düh és a harag őket, látni őket nemcsak hibái karakter, hanem méltóságot. Végtére is, tudom, hogy egyébként inkább megölöm magam, ha nem megszabadulni tőle. Itt én magam találtam magam az utóbbi időben, ez a dolog -, hogy ha menteni ellenszenv és gyűlölet mások, én magam rosszabbul. Én is nagyon szereti beszélünk a hiányosságokat más emberek, azok a sebek, és a hibákat. És mások, láttam több hátránnyal, és szólt a másik a hiányosságokat. Egy napon jött el a barátaimat, és elkezdtünk beszélni a közös barátok. És kiderült, hogy minden, amit mondtam csak a rossz, negatív. Azt forrongó harag és düh felé ezek az emberek, és azt mondta róla barátainak. És azt mondták, hogy nekem nagyon kellemetlen beszélni, mint rám, mintha szakadó folyam íztelen, keserű - harag és a düh. És amikor hazaértem, rájöttem, hogy igazuk volt, és én nagyon káros és rossz, és én is nagyon kellemetlen, hogy foglalkozik az ember, mint én. És ugyanakkor olvastam a könyvet „Anonymous magányos ember” (ez a honlapomon), hogy amikor tartogatom egy ezeket az érzéseket, a megtakarítás akár irritáció, düh és harag, ez vezet az a tény, hogy én viszont az önmagukra és újra igénybe a függőség enyhítésére azok állapotát. Mikor képest a két felfedezés, rájöttem, hogy az idő, hogy megtanulják, hogy dolgozzon ki a sérelmeiket, hogy bocsásson meg még azok is, akik nem tettek rám sok kárt és fájdalmat, mert fáj nekem, hogy nagyon nagy mértékben. Egy tanulmány sérelmeik ez azt jelenti, hogy megpróbálja, hogy bocsásson meg mindazoknak, akik megsértett engem, majd kérjen bocsánatot tőlük az a tény, hogy én is árt nekik.







Tehát van valami gondolni, hogy van valami, hogy emlékezzen. Csak próbáld meg nem elkapni az erős bűntudat, amit olyan sokat tettek kárt másoknak. Mi talpra van, és ezt a lépést nem gázol bűntudat és a szégyen, de ahhoz, hogy megtisztítsa őket, hogy a szabad és nyitott a barátság, a szeretet és a boldogság személyiségek. Tény, hogy a nyolcadik és a kilencedik lépés célja pontosan a kibocsátás ezen érzések, a kiutat a magány, a szégyen, a félelem, önmarcangolás és vélemények, hogy - egy másodosztályú, beteg ember. Ez - a lépések a szabadság, a béke és a boldogság. Ha teszik (persze, miután az előző hét lépés), akkor meg fogja érteni, hogy milyen nagyszerű -, hogy békében és harmóniában önmagukkal és az őket körülvevő világot. Különben is, nem kell szégyenkeznie, vagy félnek az emberek és azok múltbeli cselekedetek. Ezen a mai, legközelebb lépni a kilencedik lépés.




Kapcsolódó cikkek