7 ok, hogy megtagadja a fejhallgatót edzés közben

Vonat minden nap, ha ez indít nap. Egyre inkább a szervezők a versenyek tiltott zenét hallgat a távolság, így rajta fejhallgató gyakorlása közben, saját magát hátrányban az indítás. Ha azt szeretnénk, hogy sikeres legyen, és jól maratoni futásra vagy félmaratoni, amely előkészíti, próbálja közelíteni a képzési feltételeket határozzanak harc, beleértve, hogy milyen a füle hallani.







2. A biztonság az első

3. Hallgass a testedre

Néha hallgat rá kocogás közben, és meg fogja találni, hogy a tested van egy csomó mondani nekünk, és mivel az elvont zene, csak hagyja ki ezeket a jeleket. A légzés, lépésszám, vagy akár fájdalom jelzi, hogy valami nincs rendben, de akkor nem értem ezt mindaddig, amíg befejezi az edzést. Ha azt szeretnénk, hogy a legtöbbet hozzák ki edzést, hallgatni a tested. Ehhez azt kell használni mind az öt érzék, beleértve tárgyaláson.

4. A vonat a megfelelő területen

A képzés során követni kell a tervet. Hidd el, a kocsi és a képzési terv nem csak neked lassan fog futni. Minden fajta gyakorlat célja van, és ha nem pontosan kövesse az utasításokat, nem valószínű, hogy képes legyen optimális eredmény elérése. Zene teheti meg gyorsabban és lassabban, vagy egy dolog vagy egy másik. Nem lehet hallani egy szív monitor jelzi, hogy jött ki a kívánt területet, egyszerűen azért, mert túl szenvedélyesek a kedvenc zenéit. Fókuszban a cél a képzés, és ne hagyd, hogy bármi elvonja a figyelmét.

5. Lélegezz rendesen

6. Nincs mentség

7. Élvezze az edzés

Megértem, hogy ez nevetségesnek tűnhet, és nehéz lesz az első, de néhány hét után meg fogja kezdeni, hogy megkapja minden edzést így több szórakoztató, mint valaha. Akkor kezdődik, hogy hallja a világ körül, és kölcsönhatásba vele.







Meggyőződve? Remélem. És ha még mindig szeretné, hogy továbbra is fut a zene, próbálja kiválasztani a zeneszámokat a ráta 90 bpm vagy egy kicsit gyorsabban. Még segít fejleszteni egy jó jobb ütem. De azt tanácsolom, hogy próbálja meg, hogy ki a fejhallgatót egy rövid ideig az elején - akkor is tetszik, és ez lesz a legjobb, amit tettek, hogy javítsák azok eredményeit.

Ott emelkedik, nem annyira, hogy tudtunk beszélni a negatív következményeket. Megpróbált futtatni fejhallgató nélkül, és mindenképpen valami más. Játékidő több meditatív működik, de személy szerint nem tudok csinálni, mert amikor a fej nem sugárzott zene, akkor túl sok gondolat, hogy azt hiszem, és elvonja a folyamatot. Aztán kezdődik, hogy eltérjenek a ritmust, és gondol valamit zhiznenno_vazhnom kezdődik nagyon lassan. Zene nélkül, jó futás a futópadon (ananizm persze, de még mindig).

3. Saját tapasztalat azt mutatja, hogy vagy hallgatni a tested, vagy zenét hallgat. Az első néhány hét, amíg a berendezések forgalomba a zene nem a legjobb asszisztens. 4. Ha az intervallum edzés, zenét hallgat, akkor hagyja a órajel (Én például, nincs vibráció rajtuk) 5. Itt úgy tűnik számomra, egyéni kérdés. Nem tudok zenét hallgatni, és nem szorítják le a levegőt. 7. Miközben fut, húzza ki és élvezze a folyamat maga. Azt választhatja leginkább félreeső utak a parkban, hogy megakadályozza a külső ingerekre, és egyedül lenni a természettel :) Zene számomra felesleges ezen a ponton. Itt is, azt hiszem, nagyon egyedi.

Gyúrja nem melegszik fel, de ha a rossz láb földeket, ez okozza izületroncsolódás. Ezért a megfelelő formulázási technikák fontos az edzés. Ha kap, hogy zenét hallgatni, és hogy kifejthesse a technika nagyon jó. Én, egy, egyetlen. Gép példaként, és mennek a nem csak veled egy találkozót. Vannak kutyák és a kerékpárosok a parkokban.

Fuss a helyeken, ahol az autók, hogy az utazás nem csak, hogy találkoztunk, ez veszélyes, és a fejhallgató és nélkülük.

Futok a parkban, fennáll a veszély, csak a kutyák és kerékpárok. De az út a park a ház vettem + további 10 perc alatt, és áthalad a sarkok és redők. Ebben az időben, ez egy igazi találkozás a gépek.

Biztonsági kerékpárral rajta fejhallgató ellentmondásos nyilatkozatot. Már 5 éve járok a „dugók” fejhallgató és legforgalmasabb autópályák, a városi utak és alkalmanként előfordul, járdák, de vészhelyzetben hatással nem valami, amit nem lehetett hallani, és ez -, hogy nem látott, vagy amit még nem látott. A magas hangot a kürt, Mindig azt hallom, és nem az a tény, hogy ez az én jel. És itt van egy tükör a kormánykerék segít, hogy a közeledő kocsi mögött. Ha fáradt a zene csavar, mindig öröm hallgatni a susogó dimenziós futófelület a járdán :)




Kapcsolódó cikkek