3 fő oka a versenyt az online üzlet - ez jó Olga Yakovleva

3 fő oka a versenyt az online üzlet - ez jó Olga Yakovleva
Nem szükséges, hogy részt vegyenek a versenyben a versenytársakkal.

Meg kell, hogy tegye a versenyt, és fut egyedül.

Milyen asszociációkat, érzéseket akkor a szó a „verseny”? Rivalizálás? Harcolni? Fantázia? A trükk? Bizonytalanság? Szorongás? És mi van, ha azt mondom, hogy a verseny hozhat hasznot, hogy Ön és vállalkozása számára? Nézzük megérteni, hogy pontosan hogyan.







A minap az egyik egykori diákok az Akadémia szakértői írta nekem: „Olga, gyakran felteszem a kérdést magamnak -, akinek szüksége van a szolgálataimat, hogy felkészüljenek a szülés, és a tapasztalat. És sok szakértő az interneten. Milyen előnyei vannak az én békét. Talán szakaszba léptek plató ...”.

Természetesen nem ez az első alkalom, amikor a diákok ilyen kérdéseket feltenni és kétségek. Megértem őket, aggódva, és tapasztalja - sőt ma nagyon sok internetes oldalak és szakértők teljesen bármilyen témában. És ők kísérti az érzést, hogy egyszerűen túl késő ...

A verseny volt és mindig is lesz. A másik dolog - hogyan csinál ez dolgozik magad, és ahogy lehet nyerni ezt. A szavai amerikai közgazdász Burton Klein: „Amikor a vállalat senki kihívást jelent, ez nagyon kevés esélye marad élénk.”

Csak a napi tevékenységet és stratégiai lépéseket illetékes teszi a cég, hogy a gyors növekedés és a magas pozíciókat, és segít megnyerni a vásárlók bizalmát, hogy úgy gondolják, hogy először mikor akarnak vásárolni valamit.

Akkor miért a verseny - jó ez? Majd hívlak 3 fő oka, hogy ösztökélt elején olyan projekt, és ennek eredményeként segített elérni 7 értékes dollár bevételt.

3 fő oka a versenyt az online üzlet - ez jó Olga Yakovleva
1. Yourself szakértő, vagy hogyan nem kell félni a piac telítettsége.

Megszervezése a legelső internetes konferencián RuNet „Secrets of the Universe” nem tűzte ki, hogy a versenyt az üzleti cápák. Csak azt akartam szervezni egy eseményt, amelyen én is nagyon érdekes és hasznos. Ez a megközelítés, és vezetett a hihetetlen siker a konferencián, és azt - az online üzleti világban. De még így is a piac már nagyon telített ...

Egy személyes példa, mindig győződve egy dolog - indul el, nem kell, hogy legyen egy szakértő a rést №1. A legfontosabb dolog -, hogy megtalálja valaki, aki ebben a szakaszban az élet, és képes tudni, hogy egy kicsit kisebb, mint te, és azt akarja, hogy ugyanazt az eredményt, amit elért.







Természetesen fontos, hogy folyamatosan fejlesszék képességeiket, és javítsák képzettségüket. De ez a képesség, hogy mindig légy önmagad, és legyen kreatív és különbözteti meg a versenytársak.

Következtetés: úgy érzi, az anyagi 100. Hallgasd mit mond a diákok. Adj nekik, amit akarnak. És ne aggódjon, mert a verseny.

3 fő oka a versenyt az online üzlet - ez jó Olga Yakovleva
2. Az emberek vásárolni márka, vagy hogyan lehet létrehozni saját egyedi és kifejezni magát.

Senki sem lesz képes felvenni a versenyt azokkal, akik teljesen eredeti. Ön az egyetlen, aki ezen a bolygón. Mivel szentelje magát a létrehozása a márka - a személyiség, a szív, az álmaidat, érzések és életmódjuk.

Ez önmagában segít, hogy megszüntessék a versenyt. És ha ugyanabban az időben meg fogja tanulni, hogyan kell túllépni a szokásos nézetek és újításokat tevékenységeikben, akkor nem hagyja abba. Ezért mindig az újdonságot és frissességet a projekthez.

A legjobb módja annak, hogy közölje az előfizetők és a potenciális vásárlók egyediségét - ez a személyes történelem és tapasztalat, amely segít, hogy saját márka.

3 fő oka a versenyt az online üzlet - ez jó Olga Yakovleva
3. Mi vonzza a saját fajtája, és a vásárlók mindig megtalálni, és hallani.

Az egyik kritérium, amit nyújtani a piacon - a közönség, hogy akar hallani, te vagy. Ön - a valódi, szabad, őszinte - nem lesz verseny.

És még jobb -, hogy megszervezze a kereslet, figyelembe lakatlan helye a piacon, és hozzon létre az innováció, sok értéket és új lehetőségeket ügyfelei számára! Ez lehetővé teszi, hogy automatikusan válaszoljon a kérdésekre: „Mi a különbség a termékkel kapcsolatban, és Ön?”, „Miért vegyek tőled?”

Ma az egyik legjobb módja, hogy vonzza az ügyfél - elengedhetetlen, hogy beszéljünk az eseményeket az életedben. Kivetítése a tapasztalat felett, az emberek meg fogják érteni -, akkor tanítani neki sokat. Természetesen minden történetet kell 100% -ig pontos és hiteles. Használja események az élet és az általános témákat az ügyfelekkel, ami teszi ki, a megfelelő fény.

És van egy másik nagy plusz: ha meséljünk, akkor biztosan nem másolja valaki, és ugyanabban az időben, hogy kiderül, a képesség, hogy önmagukért beszélnek, a hangja, és természetesen, hozzon létre egyedi tartalmat.

Induló saját üzletét, gyorsan megtanulta, hogyan kell bemutatni tudását, hallgat a közönséget vágyakat. Küldtem az erőt, hogy hozzon létre saját egyediségét és eredetiségét, mert tudtam, hogy - az egyetlen módja én mindig kiemelkedik a piacon, és a közönséget és az értékesítés - folyamatosan növekszik.

És ha egyszer elkezd összpontosítani eredetiség, a verseny megszűnik az Ön számára. És ez az, amire szüksége van, és a lenyűgöző eredményeket.

Ha azt szeretnénk, hogy megtanulják, hogyan kell létrehozni egy egyedülálló program, amely mindig a kereslet, és viszi a betevő, hívlak benneteket, hogy egy ingyenes workshop a női vállalkozók „Hogyan hozzunk létre legkelendőbb online kurzus 45 napig.” Rajta kap lépésről lépésre rendszer, és mi a teendő. Csatlakozzon most!

A benned és a egyediségét,

Ui Mit gondol a versenyt? Ez az Ön számára, hogy növeljék, vagy éppen ellenkezőleg, gátolja a fejlődését az üzlet? Mi a következő lépés csinál, hogy a verseny dolgozik a jó?