20 éves feszültség nélküli Belousov

20 éves feszültség nélküli Belousov

Ismeretlen tények a művész hit „Girl, a kék szemű”

20 éves feszültség nélküli Belousov

1. Lánya énekesnő Christina 10 éves volt, amikor az apa meghalt, a fiatal nő már 30 éves, ő jó munkát - dolgozik, mint a fordító egy nagy cég. Vörös hajú szépség dolgozott egy modell ügynökség, diplomázott a zeneiskolába, de hogy vegyenek részt szakmai zene nem akar. Diplomáját a pszichológiai kar Medical University, folyékonyan beszél angolul és spanyolul. Barátok, kollégák, ismerősök Christina sosem mondta kinek a lánya. Ő lenyűgözte a szerény, komoly és motivált ember.

- Az az érzés, hogy a következő pápa eddig - mondta Christine Belouszov- az „Élő”. - Mit tudom én, a pápa - mindig volt érdekelt a filozófia, a vallás, a pszichológia. És én ez érdekes ... Próbálok nem gondolni a pápa halála, a fájdalom, igyekszem arra gondolni, hogy mit élt egészen világos az élet, ő egy csomó, hogy adott az emberek körülötte, köztük én is ... Nem akarom, hogy azt megjelölve címke lányát egy híres ember.

20 éves feszültség nélküli Belousov

Christine él a három szobás lakás Moszkvában, amelynek van rá jobb öröklési, hogy a pápa. Eugene elvált anya a lányát, amikor 7 éves, de mindig segített a családnak. És a törvénytelen fia Roma Belouszov- beszélt, bár az anyja nem házas.

Roman Belouszov- fia 24 éve. Édesanyja - Oksana Shidlovskaya (egykori billentyűse a csoportban Zhenya Belouszov-). Feleség Evgenia Belousova Elena Hudik (Christina anyja) elvált tőle, amikor megtudta, hogy a férje született törvénytelen fia. Most a nők kommunikálni, vagy, hogy gondoskodjon a személyes élet. Roman szeret vezetni egy motorkerékpár, képzett, mint a hegesztő, ő fogja kinyitni az automatikus javítás. Testvér aláírni, de a kapcsolat nem támogatott. Boy növekvő céltudatos, a lélek a cég, valamint az apja.

20 éves feszültség nélküli Belousov

Jevgenyij Belouszov- fiával Roman. FOTÓ: FILE

A gyerekek nem elragadta a zene az énekes, de az unokaöccse (a fia egy ikertestvére Alexander Belouszov-) hivatásos zenész. Ő egyébként is nevezett Eugene.

2. Anya énekes Nona Pavlovna három éve halt meg. Egy interjúban emlékeztetett arra, hogy milyen gondoskodó fia Eugene: anya gyakran jött a Kurszk, hogy a fia, Moszkva, vitte az éttermek, vásárol ajándékot, néha még figyelembe túrák, segített anyagilag. Az anya és fia volt a szoros kapcsolatot. „A vágy a zene Zhenya megjelent gyermekkorban, azonnal küldött zeneiskola - emlékeztet Nonna Pavlovna. - Amikor a felesége tíz éves volt, elütötte egy autó, ő nagyon beütöttem a fejem néhány nappal határán volt, a halál ... „By Belouszov- Kurszk látogatott az unokák, és ő maga halála után Eugene volt a moszkvai látogatás fiát Sasha. „Számomra jött újszerű, nagyon hasonlít Zsenya, csak kisebb funkciók, a vizsgálatok nem volt - az én apám! Christina pszichológus, a tanított nyelvek neki Jenny - rabja étrend. Ő amiben butaság - tegye fel a fogyás, amíg egészsége tönkrement. Azon tűnődtem - jött, és látta, hogy Jack nem eszik tíz napig, csak teát iszik. És akkor a banketten töltötte valamit - itt és hasnyálmirigy-gyulladás! Az első alkalommal, amikor rosszul lett, amikor vezetett a „Sklifa”. De a túra, így egy nappal később futott ki a szobából. A második alkalommal volt a kórházban, amikor már túl késő volt. Ő ás mennyi gyógyszert, és ez fokozott koponyaűri nyomás. Eugene volt halálos. "

Evgeny Belousov kórházba egy roham akut hasnyálmirigy-gyulladás, egy idő után nem volt egy sérülés a fejen, így a gyermek - agyvérzést kapott. Két hónappal később, a népszerű énekes meghalt.


3. Evgeny Belousov házas volt Natalya Vetlitskaya kilenc napig. „Bár ő volt a túra, Natalia kezdett egy romantikus kapcsolat. Háziorvos így volt - a mérkőzés a feleségét. De ő elhagyta, és Jack tényleg nagyon aggódik, „- mondja a producer az énekes Szerelem Voropaeva. A válás után, Jack feleségül Elena Hudik, aki már szült egy lánya, Christina. Lena - az első szerelem Kurszk.

4. Az elmúlt években, Belouszov- nagyon közel volt Alexander Lyubimov, TV támogatott Eugene. Barátság Belouszov- Lyubimov és néhány nem értik: Lyubimov szellemi és Belouszov- emelkedett Kurszk utcák, diplomát szakiskolákban.

5. Egy barátom Belouszov- Igor Sandler a „Élő” mondta: „Jack - egy nagy jazz zenész és zeneszerző. De kénytelen volt énekelni „Lány a kék szemű.” Ő volt rendkívül elégedetlen önmagával. Ő engem az új szabályokat, kerekek, inkább felvették a progresszív jazz-rock. És beszél így: „Isten ments, hogy ezek a lemezek fog hallani a rajongók! Én lennék a végén! „Ő szenvedett rettenetesen a szívem, hogy nem tudtam megvalósítani magát, mint egy zenész.”

6. Termelő Szerelem Voropaeva emlékeztetett arra, hogy Belousov énekel a zene, mint a berendezés azokban az években, nehéz volt, különösen a stadionok, a nyílt területeken, ahol gyakran játszott művész. Miután Eugene ment, bement az üzleti a show business - kezdte eladni az alkohol.

7. Voropaeva elmesélte létrehozásának fő hit „Lány a kék szemű.” Ez váratlan volt. Költő, producer Jenny Belouszov- dalt szentelt számítógép a zeneszerző férje Victor Dorokhin. Dorokhin órákat töltött a számítógép előtt, amit az úgynevezett „kék szemű lány.”

Most videót a dal „Girl, a kék szemű”:

Kapcsolódó cikkek