2 Victoria (Victoria ii) az összes kód - csalni - cheat, nocd, nodvd, tréner, repedés, kivéve,

Minden módosítók. Add, hogy a végén a fájl event_modifier.txt hogy a közös mappát a játék, a következő:

minden érték után = Meg lehet változtatni önmagában, a számok alapján a fent bemutatott, a felesleges módosítók elszállítása vagy az ikont előttük #

Ezután hozzon létre egy szöveges fájlt my_cheats.txt az események mappában a játék, hozzátéve, hogy

# my_cheats
country_event = id = 99991
title = "Cheat Event"
desc = „a zsemle”
picture = "Nagyhatalmak"

option = name = "EVTOPTA22560"
add_country_modifier = name = my_cheats
időtartam = 99999
>
>
>
Majd ha megnyomja a tilde

a játék során, akkor tárcsázza 99991 és az esemény kap állandó fent felsorolt

nikqz
Mit is mondhatnék, hogy csökkentse az idő az épületek építése, nem egy nap, hanem egyszerűen csökkenteni, például akár egy hónap alatt?

A 1.3 verzió fog működni kódokat?

Liberális Demokrata Vs
És miért nem akkor?

Liberális Demokrata Vs
Lesz természetesen! By the way, akkor is hozzá az új 1.3 verzió?

És miután a kód kommuniz nem a Szovjetunió. és RSFSR
Azt akarjuk, hogy a Szovjetunió!

És kell egy kódot korlátlan csapatok, van ilyen?

És van egy kód Freestuff csapatok?

knight888
Be kell kapcsolódni a köztársaság.

Mi van, ha az országom köztársasági csapatok, de még mindig lassan pótolni?

A módosítás együtt adjuk az orosz szöveget?

És még mindig rács a képbe?

És hogyan lehet átvinni a megőrzése győzelem napja 3?

Agarest
Azt hiszem, ez UNREAL valójában a tartomány egy nagyon különböző (méretű), például.

Agarest
Way kifejlesztett hogy bolond ember, én csak probyval játék összeomlik.

Prompt plz nyíló esemény Temperance League. Me nyitásakor esemény pereberal talált, és most több elfelejtettem = ((

sliser-s. Esemény hogy csinálni? Ha lehet leírni azokat a módosítókat, hogy ő tette, azt gyorsan mondani az igazolványát.

UP: valószínűleg meg kell Esemény azonosítója 100. elérni célját, ha találtam igaz.

Esemény Agor71 nevezett League józanság ezhednenvnye szükség szegény -5 + 0,10% presztízs efektivnost bányászat és a mezőgazdaság agresszió + 5% + 0,10

Nagyon hasznos kódokat:
provid - mutatja az azonosító tartományok (csak mozog a nyíl a tartomány, és látni szám)
Ezután használja a kódot:
reorg [ID tartományokban, ahol a csapatok] - Azonnal pótolja a veszteséget a csapatok a tartomány, valamint a morál. Ez akkor hasznos, ha például már csak teremtett a hadsereg, és sürgősen el kell menni a támadást.
teleportálni [ID tartományban, ahol át szeretné helyezni a csapatok] - Azonnal teleportálni csapatok abban a tartományban. Ez nagyon hasznos, ha. de általában nagyon hasznos, de nagyon-csal.

Amint az:
changecontroller [ID az ország, vagy bármely más] [ID tartomány] - kap az irányítást a tartományban. Normális működik csak egy ellenséges állam, vagy a lázadókkal (például, ha elvitték a tartomány), ha ezt a csalást a baráti államok, hogy az új tartomány örülni fog egész nap, és akkor vissza fog térni az állami ellenőrzés alatt, amely nahodilas.Dlya hogy nem volt ilyen kínos használni a cheat kódot changeowner [ID az ország, vagy bármely más] [ID tartomány] - teszi a tartomány teljesen a tiéd, vagy az ország TAG beállított (de sajnos azzal te rajta nem kap, és nem hasonlítja össze memória válik nemzeti, ezért legyen óvatos, ha elveszed a tartomány egy erős állam, miközben a gyenge, készüljön fel arra, hogy egy erős állam megpróbálja vissza vissza)

By the way, a kérdés persze nem létezik, de még kérdezni. Van egy kolónia, hogy vettem el a háború alatt valahogy Nelya tegyék tartományok, a fő kultúra ott nem mozog = (mondjuk Kína nyerte összes kínai hagyta az egyik tartományban, és hány év telt el, de nincsenek Yankees ok nélkül nem tettem, és a prioritásokat bevándorlási hozott hivatalnokok is rendeztek, és a csaló esemény asszimiláció élveztem minden kötél szakad, egyáltalán nem gyarmati kiválasztott tartományok asszimiláció és bevándorlás a többi Péld történik, és a gyarmati minden, hasonlóan, Ausztráliában tobral teljes nyugati és déli Ausztráliában, az Egyesült Királyságban, és én ott már sok éve 100% őslakosok, és néhány egyedi Provo egy ijedtség orosz tudomásul Ez milyen szemetet nem értem. Emiatt, mint mondtam az elején, a kolónia nem lehet viszont egy teljes felületű, mint az én tisztviselők is. Bár tudom, hogy mi a saját telepek én megtelepedni, nem meghódítani minden rendben.

nikqz
Legjobb esetben, ha sok játék mindig zapilivaem, csak abban az esetben))).

visszacsatolás

Kapcsolódó cikkek