10 Dogs úgy viselkednek, mint egy ember

Ez érdekes:

Férfiak a fő hazugság az életükben.

Ez így van! Így van ez. Néha ez akár a túlzott őszinteség. Mégis, a keserű igazság is jobb, mint az édes hazugság!







Minden hazugság. És ismerik ezt a tényt. És ez nem azt jelenti, hogy minden ember rossz. Előfordul, hogy egy hazugság - az egyetlen kiút. De ha nem őszinte a partner, ez egészen más kérdés.

Így felvette a srácok 8 kinyilatkoztatásokat a legnagyobb hazugság amit valaha mondták, hogy barátnője vagy felesége.

10 Dogs úgy viselkednek, mint egy ember

1. „Hazudtam neki, hogy bajban voltam az anyjával. Sőt, ez egy igazi ördög egy szoknya”







2. „Hazudtam neki, hogy semmi bajom vele tetoválás a nevét az egykori. De minden alkalommal szeretkeztünk, nem tudtam segíteni, de nézd meg ezt a kurva címke gnash fogaikat”

3. „Mondtam neki, hogy megbocsátok neki, miután azt mondta, megcsalt a legjobb barátnőmmel. De én nem megbocsátani, és soha megbocsátani. Bárcsak szakított vele, amint tudomást szerzett az árulás „4.” hazudnom, hogy érdekel az ő sok történetet arról, hogyan ment a barátaival a bolt "

5. „hazudtam a feleségemnek, hogy két macska - angyali lények. De ez az igazi Ripper. Ezek hatalmas mindent és mindenhol. De én nem akarom felidegesíteni "

6. „hazudtam neki, hogy szeretem”


7. „hazudok, hogy a munkám unatkozni halálra. Azonban még soha nem láttam senkit az irodámban holtan az unalomtól. Sőt, van egy nagyon jó "

8. „Mindaddig, amíg a feleségem nem szakács tűrhetően megtanult, azt kellett feküdni, szeretem a főztjét. De szörnyű volt! "

Természetesen mind a lányok legalább egyszer szembesül legalább az egyik a fenti tételek. Hát nem?

Ha a múltban nem elengedni, még nem telt el.




Kapcsolódó cikkek