UEFA „ismert díjat a Bajnokok Ligája 2018-ban a szezonban

„PSG” átírja története párizsiak tudták megtörni a rekordot, tartott 18 éves francia „PSG” lett az első csapat a Bajnokok Ligájában, amely képes volt gólt 17 gólt a nyitó öt fordulóban négy. A negyedik fordulóban a csoportkörben a Bajnokok Ligája

UEFA „ismert díjat a Bajnokok Ligája 2014-ben a szezonban

Párizsiak képes megtörni a rekordot, tartott 18 éves

„Barcelona” akar vásárolni a német védő

„Barca” célja, hogy a játékosok, „Bayer”

Antonio Conte: „Remélem, ez utóbbi rossz este értünk”

Az olasz szakember foglalta össze az eredményt a konfrontáció a „roma”

„PSG”, „Justice” és a „Bavaria” kimenetet formálva a 1/8 döntő, a „roma” legyőzte a bajnok of England, az érzés a „karabahi” és a „Olympiakos”

Korábban középpályás „City” küldtek a MLS

Hivatalos honlapján a „UEFA” Bajnokok Ligája bejelentette a költségvetés az új euro-szezonban.

Úgy tűnik, hogy a becsült bevétel 55 millió euró kerül kiosztásra a résztvevők között a play-off körben, mint az előző szezonban. Minden 20 klub képviselteti magát a végső kiválasztás szakaszában kap egy fix fizetése 2,1 millió euró volt.

Így levonása után alapok, amelyek tagjainak nyújtott a fordulóban a rájátszás, a részesedése a résztvevők a Bajnokok Ligája és a Super Cup, „UEFA” főtt 1285000000 euró.

Mintegy 75% -a kapott összeg az értékesítés sugárzott jogok és kereskedelmi szerződések küldjük klub (legfeljebb 530 millió EUR). A fennmaradó 25% maradt az európai labdarúgásban. Ezek az alapok lesznek a rendelkezésére álló „UEFA” annak érdekében, hogy minden szervezeti és igazgatási költségek és a befizetések egyesületek, klubok és a ligák.

Továbbá, ha a profit meghaladja 530 millió euró volt, 82% megy a klub, és a fennmaradó 18% marad a „Liga”, hogy az igényeinek európai labdarúgásban.

Mint tavaly, a 40 millió eurós nyereség a Bajnokok Ligája kerül át a csapat az Európa Liga. Továbbá, hárommillió fenntartva a fizetési szolidaritás klubok leszavazták minősítését a Bajnokok Ligája és az Európa Liga ebben a szezonban.

Emellett 8,6 millió euró volt, ami biztosítja a résztvevők a csoportmérkőzések során, az egyes hangszórók ebben a szakaszban a klub hivatkozott különböző bónuszokat (win - 1 millió euró, a döntetlen - 500 ezer). Kilépés 1/8 végződések - 3,5 millió euró, 1/4 döntők - 3,9 millió euró az 1/2 döntő - 4,9 millió euró. Bajnokok Ligája győztes kap egy további 10,5 millió euró volt, a döntőbe - 6,5 millió. Sőt, a győztes a Bajnokok Ligája kap 37,4 millió plusz nyereség a marketing része.

Minden győztes a nemzeti bajnokságok, amely nem felelt meg a csoportkörben a Bajnokok Ligája, akkor keresni 200 ezer euró, és a csapat, akik levették az első selejtezőkör - 150.000 euró, a második - 175 ezer euró.

Várható, hogy a jövedelem a Bajnokok Ligája és az UEFA Szuper Kupa idén eléri a szintet 1,34 milliárd euró.