Sharapova elveszett Serena Williams az utolsó Australian Open új hírek

Sharapova elveszett Serena Williams a döntőben Australian Open

Orosz Maria Sharapova proigala amerikai Serena Williams a döntőben Australian Open.

A találkozón, amelyet került sor ma a bíróság előtt, „Rod Laver Arena” Melbourne-ben fejeződött be a győzelem az első ütő a világ egy tucat 6: 3, 7: 6 (7: 5). Az első megszakadt 15 percig, mert az eső, ahogy a játék tartott 1 óra 51 perc alatt. Sarapova játszott 2 meccs pont, de az eredmény mégis engedett Williams, közvetíti „P-Sport”.

„Gratulálok a Mary egy jó verseny. Ma ő játszotta csak jó, kaptunk egy nagy meccs az összes női tenisz. Megtiszteltetés, hogy játsszon a döntőben a rivális, mint Mary. Mint egy gyerek, soha nem tudta volna álmodtam, hogy nyerne 19 versenyeken, „Grand Slam”, de ez történt „- mondta Williams egy televíziós csatorna Eurosport.

Sarapova megköszönte ellenfél a mérkőzés és a Williams úgynevezett legjobb teniszező. „Először is gratulálnom kell Serena és hogyan illeszkedik a nevét a történelembe. Ellen játszani megtiszteltetés. A játékom nem volt elég most (nyerni), de én büszke vagyok én kísérletet. Néhány legjobb emlékeim a karrier kapcsolatos a bíróság”- mondta Sarapova azt idézte a hivatalos microblog az Australian Open-en a Twitteren.

Így Serena Williams lett hatszoros győztes az Australian Open és a legtöbb című részt a versenyen. Most ő az első ütő a világ, míg Maria Sharapova - a második.

Emlékezzünk, hogy a elődöntőben Maria Sharapova legyőzni honfitársa Ekaterina Makarova a pontszám 6: 3, 6: 2. És Serena Williams nyerte a Madison Keys. Találkozó végén a pontszám 7: 6 (5) 6: 2.

Tasha Alexander: „Miután a cél,” Spartacus „nem tudott aludni, amíg reggel öt”

„Mint például Sharapova, soha nem játszani!” A Nyugat reakciója Mária visszatérése