Job leírása marker, a minta

MUNKAKÖR LEÍRÁSA a marker ______________________________________________ (a szervezet neve, vállalati, stb) "___" __________ __________ ____ g N

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK

1.2. Jelölés nevezi ki és menti fel az, hogy a szervezet vezetője által benyújtott jelentések közvetlenül ________________ és _________________.

1.3. A jel pozícióját rendelt rendelkező személy _____________ oktatás és a szakmai tapasztalat ____ év (anélkül, hogy a szolgálati idő).

1.4. Jelölés tudnia kell:

- nemzeti szabványok és előírások termékcímkézéssel;

- titkosító és szimbólumok jelölés;

- szabályok és eljárások termékcímkézéssel;

- nómenklatúra, típusok, fokozat, grade, súlya és mérete a termékek alá címkézés;

- betűtípusok címkék, eljárások és szabályok előkészítése festékek és ragasztók;

- berendezés működési elve és a címkéző gépek, présgépek, elektrografika, elektroshtampov és egyéb berendezések;

- hely branding, súlya címkék, címkék, matricák, stb.;

- használt bélyegzők, a méretek és formák;

- kijelölés marker eszközök és berendezések használt címkézés;

- okoz hibás bevonat megbélyegzés és módszerek a megszüntetésére;

- nagyságrendű regisztrációs dokumentumokat kell jelölni a terméken;

- szabályok és rendelkezések a munkavédelmi, biztonságtechnikai és tűzvédelmi;

1.5. Időszaka alatt átmeneti távollétében az markere feladatai vannak rendelve __________________.

2. FELELŐSSÉGEINK markerek

A marker a következő feladatokat látja el:

2.1. Végrehajtja jelölés különböző áruk, termékek, alkatrészek, félkész termékek, a csomagolószer sajtolással, préseléssel, tömítő, címkézés, súlya címkék kézzel vagy speciális címkézési gépek, prések és gépek összhangban szabványoknak és előírásoknak.

2.2. Iparcikkek stencil a termék címkéjén.

2.3. Ez termel olyan egyértelmű és szakmai kérelmet a termék felületére, a csomagoláson vagy a címkén címkék, jelek, számok, betűk és más szimbólumokat bizonyos színű festékek kézzel stencil segítségével pisztolyok és egyéb eszközök.

2.4. Biztosítja jelölések a szárítási vagy vonjuk be.

2.5. Iparcikkek és tegye fémlemezek.

2.7. Előkészíti festékek és ragasztók.

2.8. Visszaállítja homályos megbélyegzés.

2.9. Végzi a kiválasztási márkák és megtudhatjuk, hogy alkalmasságát.

2.10. Ellenőrzi a minőségi jelölés és a korrekció a házasság.

2.11. Termel csillapító vagy söpörje az stencil a tartály, használt.

2.12. Elvégzi a mosó- és tisztítószerek stencil.

2.13. Elvégzi kiigazítás és a kiigazítás a jelölés gépek és prések.

2.14. Előkészíti dokumentumok tüntetve a termék.

3. JOGOK markerek

A marker joga van:

3.1. Megkapja az ember a szervezet a szükséges információkat végzi tevékenységét.

3.2. Küldje megfontolásra közvetlen felettesével kínál annak tevékenységeit.

3.3. A kereslet a vezető a szervezet, hogy segítse a feladataik ellátása során.

4. Felelősség markerek

4.1. Nem megfelelő teljesítmény vagy kudarc a feladatai ellátásához az e munkaköri leírás, marker felelős meghatározott határokon belül a munkaügyi jogszabályok az Orosz Föderáció.

4.2. Elkövetett bűncselekmények esetében a tevékenysége során, a jelölés felel meghatározott határértékeken belül közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás.

4.3. Anyagi károk marker felelős meghatározott korlátokon belül az Orosz Föderáció.

5. ÜZEMMÓDVÁLASZTÁS

5.1. A marker üzemmód szerint kerül meghatározásra a belső rendeletek által meghatározott szervezet.

5.2. Összhangban _______________ munkáltató értékeli a hatékonyságát a marker aktivitást. A komplex intézkedések hatékonyságának értékelésére jóváhagyott _________________ tartalmazza:

Kapcsolódó cikkek