Hogy őszinte tolvajok lopni Nyugat-Európában

Jó napot, kedves olvasó! Először is köszönöm, hogy olvassa a blogot.

Nemrégiben nagy érdeklődéssel néztem a Bajnokok Ligája döntőjében. Szeretem a stílusát a Real Madrid játék. Véleményem szerint a fő különbség a stílus a Real Madrid, a stílus Barcelona mellett - a valóságban minden épül az egyéni képességek az első helyen, és a további alkalmazása az egyéni képességek javára a csapat. A Barcelona, ​​éppen ellenkezőleg - minden épül a csapat képesség, hogy továbbra is az egyéni képességek. Ki hűvösebb - Messi vagy Ronaldo - végtelen vitát. Én csak arról, hogy senki a közelükben nem emelkedik - mind a távolban. Nos, talán Gerd Müller, ahol - valahol.

De én nagyon akartam. hogy nyerne az Atletico. (Bár én általában egy rajongó a Real Madrid és Ronaldo). Meg kell adni a lehetőséget, hogy csapat a költségvetés kevesebb, mint öt alkalommal. És mivel senki podsuzhival.

Volt egy kis szünetet. A félidőben azt mutatják, a zeneszerző, aki írta a Bajnokok Ligája himnuszát. Azt valamilyen okból. mint egy bolond, mindig úgy gondoltam, hogy a Bajnokok Ligája himnuszát - töredéke a koncert QUEEN. Kiderült - tévedtem. Egy interjúban a zeneszerző azt mondta neki, mielőtt zeneírás nyújtott UEFA százával - UEFA úgy döntött, egy. Miután az UEFA úgy döntött, a dallam - a zeneszerző írta LIGA ANTHEM CHCHEMPIONOV.

A második félidő kezdődik. Atletico Madrid nyerte 1: 0. A bíró hozzátette 3 perc. Valódi egyenlített a harmadik percben a hozzáadott idő. Küldtem egy szöveges üzenetet, hogy a fia és dicsekszik - mielőtt a játék tettem SMS előrejelzés fia. Azt mondta, az előrejelzés nem jelezték. hogy a Real Madrid védője Ramos gólt - ő szerezte - indokolt remény Andrey Kuznyecov. A Villa Atletico szerzett - ebben tévedtem.

A hosszabbításban, Atletico meghalt, és ezért kimaradt három cél.

- Bíró lopott győzelem Atletico egy plusz perces hosszabbítás. Miért van egy becsületes tolvaj - ő tette az érdeke a futball, mert a népszerűsége a Real Madrid a sorrendben a fenti. mint az Atletico. Így a Real Madrid nyer sokszor több a népszerűsége Bajnokok Ligája

Néztem Atletico. Emlékezett a reggeli híreket EuroNews és megérteni - nem lop Azerbajdzsánban. Elmondjuk, miért:

Nem zárja ki, hogy egyes hamarosan helyett Törökország, Szocsiban. megy a Kaszpi-tenger Azerbajdzsán, azaz Az európaiak Azerbajdzsánban