A természet és a rendszer a kar birkózás verseny

1.1. A természet a verseny

Versenyek karbirkózás tartott magán. A szervezők nyújthat összeadásával hivatalos csapatverseny résztvevői között. Eljárás Összegezve a hivatalos csapat feltüntetett besorolás rendeletek a versenyt.

E rendszer keretében tartja a győztes határozza meg a maximális pontot.

1. hely - 25 pont;

2. hely - 17 pont;

3. hely - 9 pont;

4. hely - 5 pont;

Ligában 5-3 pont;

6. - 2 pont.

Ugyanezen rendszer parancs offset számlálást végeznek. Alternatív módon, a következő eljárást kiszámításához csapat pontok: 1. helyezett = 10 pont, helyezzen 2 = 7 pont, helyezzen 3 = 5 pont, helyezzen 4 = 4 pont, 5-helyzetben = 3 pont, 6. = 2 pont, 7. = 1 pont = 8-10 helyezi 0,5 pont.

Ha két vagy több csapat kapja ugyanazt a pontot, amikor elérő, tart egy magasabb helyre csapat a nagyobb számú magasabb helyekre által elfoglalt versenytársak az egyéni versenyben a skandináv együttes.

1.2. A verseny rendszer

A verseny Karbirkózás tartották három rendszerek: A - egy dupla-eliminációs; B - az olimpiai rendszer - elhagyja a pályát, az első vereség; A - a round robin.

A rendszer a versenyek egy dupla megszüntetése.

Résztvevő szabadon maradt az 1 kör 2 kerek található a táblázat tetején csoportban A. A későbbi fordulóban a résztvevők, a rendelkezésre álló az előző körben vannak elrendezve a felső része a csoport asztalra.

Résztvevője legyőzte az A csoport, eliminálódik a B csoportban tól nyertesek kialakítva egymás után a párok a következő körben.

Tagja, legyőzte a B csoportban ki a versenyből elleni harcban a jobb oldali vagy balkezes.

A tetején a B csoport van kialakítva egy pár a következő körben a sportolók, a kimenő csoportból A. Aztán egy pár B csoportok sportolók, akik nyertek az előző körben.

Az A csoportban a verseny továbbra is azonosítani a két legerősebb sportolók. A győztes a párbaj köztük lesz a döntőben legyőzte - az elődöntőben.

A B csoport verseny továbbra is meghatározhatják a két legerősebb sportolók. A győztes a mérkőzés között megy az elődöntőben legyőzte a 4. helyen. A győztes az elődöntő megy a döntőbe.

Ha a döntőt nyerő sportoló, aki kijött a csoport, akkor ő a győztes elleni küzdelem jobb vagy bal oldali.

Ha a döntőt nyerő sportoló, aki kijött a B csoport, majd újra döntőt, az úgynevezett szuper döntő, az eredmények, amelyek meghatározzák a győztes elleni küzdelem jobb vagy bal oldali.

B. A rendszer versenyek az olimpiai rendszerben (így a mező után az első vereség).

Miután a sorsolás résztvevői kerülnek asztalok túrák felülről lefelé növekvő sorrendben a sorsoláson.

Kezdetben meghatározni a résztvevők, akik jönnek be a második fordulóban harc nélkül (S).

Ez úgy történik, képlettel:

ahol 2n - egy számsorozat - 2, 4, 8, 16, 32, 64, stb (2n erre képlet mindig átvette N;

Így, S = 11, vagyis, a résztvevők száma, ami azonnal esik a második fordulóban, és felső részén található a táblázat szerinti sorrendben a sorsoláson. A többi lesz versenyben az első körben (10 fő), a nyertesek csatlakozik megjelent a második fordulóban harc nélkül.

B. magatartási körmérkőzéses. A round robin, minden résztvevő (csapat) találkozik egymással.

Eljárás bouts Robin a következőképpen állítjuk elő. Ennek eredményeként a sorsolás, minden résztvevő (csapat) kap egy bizonyos számot. Akkor szerint a megszerzett résztvevők száma tenni párok minden fordulóban a verseny.

Száma ülések formula határozza meg:

ahol X - az ülések száma, és - az összes résztvevő csapatok. Például, ha a verseny szóban 9 csapat, az ülések száma ugyanabban a körben 36.

Körök száma a páratlan összetétele a résztvevők (csapatok) egyenlő a résztvevők száma, még - eggyel kevesebb.