5 legjobb marinírozott Hús


5 legjobb pácok a hús

A maszáj törzs röviden, hogy egy darab marhahúst egy hangyaboly. Hangyasav lágyítja finom marha merev szerkezet. A legfontosabb dolog - ideje, hogy húzza ki
Többnyire a panaszok nyomán a kemény hús hallja: „Meg kell választani a friss, fiatal húst.” Természetesen a kapitány nyilván nem lehet vitatkozni ...

5 legjobb marinírozott Hús

De mi van, ha vásárolni húst a boltban nem mindig olyan, amit álmodott? Vagy ami még rosszabb - úgy néz ki, ugyanaz a darab marhahús rendben van, de ha sütés vagy oltás emlékezteti bőr talp? Aztán alkalmazni néhány trükköt, ami segít leküzdeni a merevség, és mi étel lédús, lágy és kifejező.
Ways, hogy enyhítse a húst sütés előtt csak két: van borítva, és a pácolás. Én nem beszélek zúzta a húst kalapács - ez nem a sport.

1. Marinade gyümölcs - kiwi, papaya

Saját tapasztalatból tudom mondani, hogyan kell a pácolt steak fiatal marha. Vettem egy tisztességes darab bélszín, és úgy döntött, hogy megpirítjuk a húst száraz serpenyőben. De homályos kétségek fen nekem hirtelen marhahús nehéz lesz? És aztán savanyú nekik egy fél órát a gyümölcs pác.
Szükséged lesz: 2 kiwi, 0,5 tk só, frissen őrölt fehér bors, néhány száraz rozmaring, 6 beefsteak.
Elkészítés: tisztítsa meg a kiwi bőr, lereszeljük. Sózzuk és a fűszereket. Áztassa a kapott pác steak. Hagyja egy fél órát. Ezután húzza ki, száraz ruhával, és megsütjük a forró, száraz serpenyőben. Steaket kiderült csodálatosan puha! C zöld papaya nem ugyanaz.

2. Pác tejtermékekkel

Az én családomban, mint másutt a déli, márkás vényköteles áztató kebab. Az eredmény mindig lédús és puha darab húst. Én most egy pác grill húsok az egész, ami kell lágy: marha, csirke vagy pulykamell, sertés szűzpecsenye vagy bárány steak.
Szükség: 500 ml joghurt, 500 ml ásványvíz gázzal, egy kevés sót, őrölt fekete bors, száraz fű íze, 1 kg hús bármely sütéshez.
Elkészítés: Keverjük össze a joghurt, a vizet és fűszerek. Tedd a hús pác 2-4 órán keresztül. Ezután húzza ki és megsütjük száraz ruhával. Lehet grillezett, akkor egy serpenyőben, lehetséges a nyársat.

3. A pác bor és ásványvíz

Mivel bizonyított generációk a család és a barátok és a barátok nagyon egyszerű pác, megőrzi a gyengédség húst. Ez a száraz fehér bor és ásványvíz szénsavas víz. Ha pácolt nyárs - adjuk hozzá a hagymát. Ha csak a hús sült formájában steak, hamburger és a hússzeleteket -, akkor csinálni nélküle.
Szükség: 500 ml száraz fehérbor típusú "Rkatseteli", 500 ml. ásványvíz a gáz, egy kevés sót, őrölt fekete bors, száraz fű íze, 3-4 hagyma, 1 kg hús.
Elkészítés: Keverjük össze a bor, víz és fűszerek. Hozzá pác a húst 3-5 órán át.

4. A pác mustár és a sör

A nyert hús nem elég, hogy egy puha, de rendkívül illatos. Csak egy hátránya - „Krusovice” sajnálom ...
Szükséges: közönséges mustár, 250 gramm. 250 ml barna sör, őrölt fekete bors, hús - 1,5 kg.
Előállítás: vágott húst részletekben. Nagyvonalúan Kabát mustárral. Meghintjük borssal. Hagyjuk állni 1 órán át. Pour hús sör és hagyjuk 2 -3 órán át. Fry, Roll a lisztet és a locsolás sós vízzel.

5. Áztassa vodka és a szójaszósz

Azt is vizsgálták a recept maga. Mikor kezdett érdeklődni a kínai konyha, felhívta a figyelmet arra, hogy a kínai szakácsok gyakran így a hús kész azonnali sütéshez. És mindig kiderül, ízletes húsú ajánlatot. Különösen ilyen pác jön csirke, kacsa és pulyka mell.
Szükséged lesz: szójaszósz 7 SL Vodka '70 hús 1 kg
Elkészítés: a mell, a vágott hosszú csíkokra. Vodka keverjük össze a szószt, és öntsük át a húst. Fedjük le a keveréket, és hagyjuk 1-1,5 óra. Ezután húzza, csatorna ruhával és sült vagy pörkölt.

Ui By the way, ha főzni a húst, adjunk hozzá egy kis alkohol - bor, vodka, sör. Vedd fel az íze - mindig teszi a húst lágyabb és az alkoholtartalmú fok elpárolog anélkül, hogy kárt a szervezetben.

Termékeink

Hot receptek

Kapcsolódó cikkek