422 Hogyan lehet megtörni az életed

▼ Rejtett szöveg

Ha valaha is írni egy könyvet ezen az úton, akkor az úgynevezett „Goodbye normálisokat: hogyan lehet megtörni az élet.”

Ha valaha is indul, hogy az emberek - ez lett volna kitett nők férfiak által elkövetett erőszak.

Goodbye normals - globális fikció, amelynek én vagyok beteg.

pénz:
még soha nem élt egészen 30 ezer rubelt havonta. valaha. Az első nap az utunk. amikor mentem, hogy bejárjuk az egész világon, mentem dolgozni, mint egy pincérnő egy étteremben Moszkvában, annak érdekében, hogy felhalmozódnak az összege az első és tegyen egy utazást. verje a hozzászólásomat a ausztrál vízum, a végzetes hibát. után ezt az üzenetet, Nikita meghívott utazni velük. ígéretes, hogy nem kell aggódnia a pénz és mennyit. Beleegyeztem.

Az első napon kezdtem ideges lenni a pénz. Én sem. Meg kell élni a saját költségére. kér pénzt. rábeszélte, hogy ne menjen a drága helyeken. akkor először hozzájárult a szüleim. depresnyak és díjat is. Belevetette magát az egyetem a múlt. és akkor minden történt elementrano. Nikita van egy egyszerű dolog. Ha adsz valakinek pénzt - vegye. köpnek elveket. A szülők azt is jelentheti. aki elfelejtette, hogy ki voltak a szülei, és aki én. Elkezdtem kell végezni, és figyelembe vették, és miért nem. Adnak, akkor lehet. Ennek eredményeként, küldtek nekünk egy 500-600 dollárt egy hónapban. aypad vásárolt, és hallgatta a probléma vele. tavaszi anyukája volt szívrohama. minden problémánkat. Megígértem soha többé, hogy nem húzza. őszi töltöttek 50.000 rubelt jegyet haza, mert Nikita úgy döntött, többé nem szeret engem, és el kell mennem. Megyek a pénz nélkül, nem érdekli. kedvenc válasza - „kérni anyám, te annyira szereti mondani neki mindent.”

Nyikityin apja is, nem marad a pálya szélén. Tudod, hogy mi bumstarter győztese? Nyikityin apa csak dobott haymakers 50. ez minket, és az autót. szinte minden hónapban odadobta 10-20 kaszák. valamint az összes jegyet fizetett magának. repülőgépek Kazahsztán, Brazília, oda-vissza - nem volt nehéz neki. Csak hagyja Nikita kérték. amikor csináltam egy számlakivonatot kell benyújtani az amerikai nagykövetség három hónapig rajta, töltöttünk körülbelül 150 ezer rubel. I aherela. minden könyörgése, hogy nem költenek többet, mint a szüleik pénzéből vezetett a kudarc. és még néhány az én dolgom. Nem kellene, hogy más emberek pénzét. Mellesleg, a nagy, sikerült 26 ezer rubel. amikor kijelentette, még havonta.

Mindez hazugság és mi Nikita hazugok.

repülőjegyek Kazahsztán:
is hazugság. egy része. Tényleg van egy daganat, de soha nem számított Nikitos. először repültem Mtwapa, mert már minden volt elég. Azt akartam, hogy véget ez az út, harcok és költőpénzt. Belefáradtam, hogy eltitkol körül, és hogy rengeteg problémát szüleik. de nem. Nikita pénzt kért a pápától, és repített Kazahsztánban. Azt akarjuk, hogy a gyermek, mi kell együtt. együtt megyünk vissza Moszkvába, és így tovább. Beleegyeztem. ismét vettünk a pénzt a pápa, és visszatért Afrikába. Ekkor találtam egy tumor. Egy hónappal később idegösszeroppanást. Soha nem fogom elfelejteni ezt a pillanatot. Nikita elvonszolt egy talicskát mindenki előtt. Azt kiabálta, hogy én őrült verte. majd elestem. minden mutatott ujjaik rám. I csörögtek. Azt hittem, hogy őrült vagyok. úgy, ahogy volt.

Egy hónappal később nézve gineokloga - kiderült, hogy a daganat mérete növekedett. folytattuk a füst, esküszöm, és harcolni. Azt mondta újra, a másik a botrányok „elég volt”, és repült haza. Nikita jött vissza. ismét meggyőzés. ismét szeretik a répát. És én csak. és megállapodtak abban, hogy visszatérjen. Azt kellett kezelni, de beleegyeztem. A második alkalommal, amikor is jött a CG, mi nem reklámozzák. Töltöttem három hónapot elment egy pszichológus és orvos. kezelt Mindezen idegrendszeri meghibásodások és daganatok. Aztán jött vissza.

Visszatérjen Afrikába:
ez volt a legnagyobb hibája az egész utazás. mert amikor hazajöttem, azt mondta: „kiderült, egy utazás a jobb. Van, hogy menjen haza. Ismét a pénzt a szüleiktől. Mindez nem az én poblemy. elszáll.” a végén, így töltötte a másik 2 hónap, nem tudta, mit akar.

Repültem vele Brazíliában és a harmadik napon azt mondta, elvonszolt itt, úgyhogy én magam kész útjukat. ez volt az egyik legnagyobb kudarc az életemben. hogy nekem még nem játszott. így 50 kaszák költöttek, majd egy órával később, Nikita mondta, hogy maradjak. Az első napon az orvosok mondták -, nem tér vissza. ez a stressz. arra gondolni, hogy talán soha nem lehet gyereke. Nikita volt szar. botrány után botrány. és miután lerobbant ismét három hónapig.

harcot:
minden elkezdődött a második Thaiföldön. határozottan veszekedtünk. akkor nem dobott engem. mi csak perevenrnuli a szobában.

pervoi a komoly harc volt Malajziában. megálltunk egy véletlen városban véletlenszerűen vendégkönyvbe. és el megyünk. botrány szolgált platikovaya mezőbe Nikita nem akarta eldobni. Én egy provokátor és az első leült beszélni a dobozt. amit keresett. dobott nekem egyik oldalról a másikra, és a kedvenc akció óta rángatás a nyak és megfojtja. aztán a fék láb magas fal elfordulását karok. Voltam fájdalom. úgy döntöttünk, hogy hagyja, és csakúgy, mint a barátok, és fedezze fel. Egy hónap múlva, azt találta ki.

A Fülöp-szigeteken történt következő nagy kurva. amikor kitört rajtam az összes ruhát, és szinte meztelenül húzni köré a strandon. Akartam futni, hogy a testvére, és kérjen segítséget, de én rettenetesen szégyellem. Mindig azt hittem, hogy a hibás. ez is botrányok, és meg kell irányítani magam. első zúzódások. Megbocsátottam.

Aztán mielőtt repülni Afrikába. Azt majd felkiáltott, hogy már nem szereti őt, és megfizette az árát. Néhány héttel később ő is bocsánatot kért érte.

által vozrashenii Afrika ígéretek feledésbe merültek, és az egészet újra kell indítani. Nem is emlékszem száma harcok voltak. Nem emlékszem, hogy hányszor ellenállt, és hány nem. Emlékszem, hogy mindig van, hogy hibás is. Mindig. így mondta Nikita.

után a második hazatérés, vettem egy három hónapos kurzus a pszichológus. Azt legyőzték. Volt hiszti és bontások, hisztizés és frusztrációk. senki sem hitte, hogy elkezdtem problémái az egész földet. Mosolyogtam, sírtam és sírtam és sírtam egész nap a bűncselekmény, amely nem lehet elfelejteni, az örök harc, az összes hullott én Ugyanígy a fejemen. Én tört le az elmúlt 26 év. Én tört le. Hetente háromszor mentem egy két órás fogadások. neki köszönhetően, hogy kihúzta a szar. de hibáztam és dupla hátsó. akkor tudod.

sokáig voltam ellenálló. Azt nem lehet levezetni magam. Folyamatosan ugovorivala Nikita gondolta, hogy volt egy tumor és fejezzék be a verekedést. Már mond, amit akar, és hogy a választás.

Most Nikita megszökött. így nekem 300 reais az erszényt. köszönöm.
három nappal a verés. köszönöm.
rábeszélte, hogy maradjon. köszönöm.

Ezúttal tettél nehezebb. megtanulod, hogy megverte vissza, ha fáj, de a lényeg nem az arca. mellkas, a nyak. a fal. a létra. hogy én egy székre rogyott. legyőzve ellen fából készült ágy. Azt elrepült egy méter az a tény, hogy már nem tudok megállni a lábán. és beleesett a legtöbb pontot a szögek. Botlottam mindent tudtak. Magam progovrivala: vessünk egy fej. gyerünk. A fájdalom nem tudok még futni, és nem kért segítséget. Elmentem hozzá, és azt mondta, gyerünk. még. Volt leszarhasson magad.

Aztán azt mondta, hogy maradjon. Nem tudom, miért, de megint maradt a szó, hogy „jobb, ha nem nyúl hozzám, és nem vagyunk egy pár.” Lettem depressziós. Nem akartam menni sehova. Azt akartam, csak minden csendes. nem lemaradni. ő tartotta nyaggat a zenekart. tegye meg, tegye meg, tegye meg. Adj aypad. ez. hadd most szar a világ minden tájáról. Hagyjon békén. a végén a vacsora összefutottam vele egy darab burgonya. Ő is elment. 4 órával később megállt beszélgetni vele. Végül visszavonta. Fáradt voltam, és ismét csökkent. Fizettem az árát. először egy erős lökés, beütöttem a fejem a fából készült ágy, majd megnyomta, és én ismét csökkent. Felemelte a kezét, ezúttal, hogy elérje az arcát. Én nem soprativlyalas. Megkérdeztem, „miért?” ő Gauvreau - „Van valami, amit nem is tudom, mit nyerésre.”.

Talán igazad van, mert fulladt a számítógépet, ha ül ordított minden verések, és fogsz hívni a pápa azt mondta, hogy „minden rendben van”. velem. Fél órával ezelőtt, ostorozták rám. azt mondani, hogy minden rendben van veled.

Egy napon hazamegyek.

Előfordult már utálta? Úgy gondolom, hogy most már az életem felett. Elestem, és soha nem megy fel. ez a vége. végén.

ahogy gondoljuk, hogy joga van megverni, és hogy megérdemeltem ezt az egészet. Hiszem, hogy van a sztrájkjogot az interneten minden, hogy ez volt. mindez képmutatás és hazugság. de én néma lesz többé. ez Oroszországban azt mondják -, hogy mossa szennyesét nyilvánosan. Azt akarom, hogy mindenki tudja az igazságot. Ön saját változatát az eseményeket.

Az összes válasz, van egy csomó érvet, mint én voltam a hibás. de senki sem gyengébb, mint ezen a bolygón megérdemli, hogy megverték. nincs. és, ha én egyenrangú - én válaszolt volna, de valószínűleg nem ütött.

Kapcsolódó cikkek