15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Szeretem a szövet maszk az arcon a francia márka Talika. Ez azonnal hidratálja, táplálja és ad az arc egy pihent megjelenést. Tartsd a hűtőszekrényben. Hideg serkenti a vérkeringést, így még pirulás után jelenik meg egy hűvös maszkkal az arcán. "







15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Van elég száraz bőr, így egy-egy zuhanyzó Mindig nanoshu a Bioderma testápoló krém, majd az egész nap jól érzik magukat. A nyaralás használom kétszer: reggel és este: segít elkerülni az érzés, száraz bőr napozás utáni és meghosszabbítja az életet az én tan. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„A leggyakoribb körömvirág egy csövet a gyógyszertárban - ideális eszköze ajakápoló, különösen télen: használat után - nem kiszáradását vagy megrepedezését okozhatja. Reggel eszközöket lehet alkalmazni hidratáló az ajkak használat előtt és a rúzs ceruza vázlatot. Csak fontos, hogy teljes mértékben felszívódik a körömvirág, hogy nem kenni. Ha túlzásba vinni, a felesleg lehet nedves ruhával. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Az évszaktól függően, be, cserzett vagy sem, azt, különböző árnyalatú alapot látványos Helena Rubinstein. Nanoshu a klasszikus rózsaszín „tojás» Beauty Blender ».

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„A smink teljes anélkül, ceruza ajakkontúrt. Próbáltam, talán száz, de a legjobb közülük számomra - Túl szembesülve árnyékban Semleges Spice. Ő a legszelídebb, könnyen kezelhető, nem igényel és nem terjed rastushevyvaniya! Sújtják azokat, akik már „beindította” megvenni: Ezek ceruzák elbocsátották. Tehát, ha történetesen, hogy megfeleljen neki eladásra, megragad, ne habozzon. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Olyan ez, mint egy ceruza rúzs árnyalat Romanovamakeup Velvet KetiOne (karamell és kávé). Szép textúra, a keménység - mindezt a legmagasabb szinten. De a fő Masthev táskámban - műszempillák és közepes méretű gerendák Olga Romanova. Először beleszerettem velük, és csak ezután találkozott és összebarátkozott Olga. Erősen ajánlott, hogy fejlessze saját márka! Minden azt jelenti egyre szépségem-kedvencek”.







15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Blush arc” Walk of Fame „a Faberlic - újabb bizonyíték, hogy a demokratikus márkák superfunds hogy semmi rosszabb drága márkák. By the way, a táskámban egy csomó termékek Faberlic. Például, van még egy pár szemceruzák, különböző színű „Star autogramot.”

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Kiépítés árnyékok Eye Quad Tom Ford árnyalja Kakaó Mirage - egy szerelem mindenkor! Több éve használom ezeket a színeket. Ha azt szeretnénk, hogy győződjön meg az esti make-up, csak adj egy kis arany pigment. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Laza por Előny POREfessional: Agent Zero Shine egyszerűen pótolhatatlan a lövöldözés. Nem tetszik sok zapudrivat bőrt, így használja a szőnyeg szalvéták Shiseido vagy por Előny. Ez könnyű, nem pontozási a make, eltávolítja a felesleges fényt az arc és hosszú tartani. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Kéthetente egyszer egy kit segítségével a hasznosítás IAU SC haj (” abszolút boldogság „) származó Lebel Kozmetika, mint a kezelés. Próbáltam egy csomó más rendszerek karbantartási, de ez egyszerűen a legjobb».

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Szeretem a márka Kerastase, így a fürdőszobában érdemes több samponok és balzsamok a márka. Például, tápláló vonalon (az élelmiszer-és hajátültetés) Dermo-Calm (érzékeny bőrre, a fej), és spécifique (bőrápolás fej). Azt kombináljuk őket egymással. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Egy másik nagyon szeretem Chi márka és sampon bazális kötet Magnified kötet. Általában azt javasoljuk, hogy van egy pár samponok különféle problémák megoldására, így a fejbőr és a haj különböző pillanatokban igényel speciális megközelítést: egyszer meg kell hidratálják, és egyszer és száraz. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal

„Annak érdekében, hogy a csomagolás, azt kell megbízható védelmet nagyfokú fixálás. Hajlakk Schwarzkopf Got2b «Steel fogást” - a tökéletes választás számomra. Sokan kritizálják őt a túlzott erő, de ez az egyetlen előnye: kibírja több mint egy koncerten. "

15 Lovers szépség eszközök Natalia Chistyakova ionok graziamagazine Journal




Kapcsolódó cikkek