100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai

Mindig is előítéletek oldalakat egyedülállók. Nekem úgy tűnt, hogy ők két esetben alkalmazott: ha sürgősen találni valakit egy éjszakára, és ha igen hibás és nem felel meg élőben. Kíváncsiak voltunk arra, hogy van-e valóban, hogy talál valakit cool.







A kísérlet, úgy döntöttünk, szerkesztette két alkalmazás - tapló és Badoo, mivel mindkettő pontosan az alkalmazás, nem helyek, de a munka különböző módon. A tapló írhat csak azok, akik tetszett. A Badoo ugyanazt az üzenetet kapsz minden egy sorban. Volt egy másik lehetőség - Mamba, de ő azonnal levágta miatt nagyszámú perverzek (volt, hogy ott). Profil én töltötte őszintén nem adják hozzá magukat a kor és nem csökkenti a súlyt. Fényképek konkrétan fel a leggyakoribb és kezeletlen. Aztán, hogy ne legyen csalódott, amikor ahelyett, hogy a lányok a magas sarkú vörös ajkak és bágyadt szeme neraschesannaya Nastya cipők.

100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai

Mivel a módszer az úgynevezett aktív, elkezdtem írni mindent magam. Elvileg ez megfelelt a karaktert, mert nem szeretnek várni, és mint általában az események alakulásában gyorsan. Azt is, hogy megismerjék a személy, és az első napon nevezni magam, hogy feleségül. A meggondolja magát a következő napon. Egyszerűen írja: „hello, hogy vagy?” Nem akartam, mert ez zsákutca. Ezért úgy döntöttem, hogy segítségével a sorozat „How I Met Your Mother”, és az elmélet olajbogyó. Egyszerűbben fogalmazva, kertelés nélkül megkérdezte mindenki akár tetszik olajbogyó. hülye módszer, de legalább a beszélgetés van kötve. a leggyakrabban, természetesen az volt, hátborzongatóan banális és végül semmi. Valahol után munkára vonatkozó kérdéseket és a hobbi, csak észre, hogy nincs semmi többet mondani. És abba az írást. De ott voltak azok, akik megpróbálták, amíg az utolsó, még ha nyilvánvaló volt, hogy semmi sem fog történni. Mint ez a fickó a TV-ből.


100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai
100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai
100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai

és voltak olyanok, akik azt írta nekem magad. Ha nem vesszük figyelembe a férfiak 45+ és mindenféle fura figurákkal, nem volt olyan sok. Négy. Az egyikük véget ért a beszélgetés, amikor azt mondta, hogy a kedvenc film „Transformers” és a „Saw 6” (igen, sajnálom, de én sznob, adok Bergman, Antonioni). Egy második, hogy szükség van előtörténete.

Egyszer írtam egy nagyon megfelelő, intelligens és jó megjelenésű srác. És valahol a harmadik mondatban, megkérdezte, hogyan érzek Melegek és Leszbikusok. Azt mondta, hogy is. És ott volt az apoteózisa mindezt:

100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai


Arra a kérdésre: „Miért írsz nekem akkor?” Kapott logikus válasz. Én egy nagyon kedves lány, és azt akarja, hogy barátok velem. És jó barátok volt ma.







A harmadik, aki írt nekem magát, nagyon kitartó, túl sok is. Ő különösen nem permetezett, és a harmadik jelentés azt javasolta, hogy lépni WhatsApp, és a negyedik találkozni akart. Nem akartam menni. Ő volt 27. Nem volt közös téma a beszélgetést, és hasonló érdekek mellett, írta a hibákat, de én egy szörnyű nyelvtan náci, bár nem mindig tesz egy vesszőt is. De nem adja fel. Azt mondta, hogy én sokáig dolgoztam. Felajánlotta az éjszakát. Azt mondta, hogy nincs pénz a taxi. Felajánlotta nekem egy kört. Ő nem félt még feltalálták a gyerekeimet - Zlata Mózes. És a végén feladtam.

100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai

Ahhoz, hogy befejezze le teljesen a dátumot vettem unokaöccse Ahmed (olvasd el - a Mózes fiának). Ahmed hosszú neheztelt egy ilyen forgatókönyv, de a választás nem tette. Találkozóhely választottuk Megu. Ember, nevezzük őt Theodore, én nagyon meglepődtem, hogy tényleg eljött a gyermeket, akár hét év alatt. Az arca abban a pillanatban kifejezett összes fájdalmát a zsidó nép. Találkozott Moses (aki elfelejtette mindent, amit mondtam neki, és be Ahmed), és felajánlotta, hogy elhagyja őt is Babilonban, és a kávét. Ahmed kezdett panaszkodni, hogy ő éhes, és nem megy sehova, amíg nem eszik. Ezért a hárman elmentünk a Burger King. Azon az oldalon, akkor valószínűleg úgy nézett ki, mint egy fiatal, boldog család.

A Burger King alatt összeroppant a rögök megtudtam, hogy Fedor soha nem volt házas, működik, mint egy menedzser egy bank, és lelkesedését teszik ki csupán összejövetelek a barátokkal a bárban pénteken. Ezután megkérdezte, hogy mondjak el egy kicsit magamról. És elmondtam neki a sorsát, és nyomorúságos razvedenki egyedülálló anya, aki szántani két munkahely hétköznap, és egy másik, a hétvégén, hogy felnevelni gyermekeiket. Arról, hogy milyen vertem ex-férje és én elfutott a gyerekek harminc fokos fagy. A szexuális tárgyiasításának és a korrupció a munkahelyen. Az egész történet I. Ahmed sóhajtott, bólintott, és tovább rágás krumplit. Fedor arca az én minden szót vált boldogtalanabbnak, és hamarosan, azt mondta, hogy sajnos el kellett hagynia minket. Ettünk, ittunk, és hazament egy taxi. És mindezt valaki másnak a rovására. Fjodor majd eltűnt, és Ahmed azt mondta, hogy ő szereti a bye, és ő nem megy a másik ellen.

Körülbelül ugyanebben az időben, én egyszer végigsétált az utcán, és kaptam egy értesítést a Badoo, csak az, hogy átmentem a Rafik, akik szeretnek engem. Elkezdtem a pánik, amint azt gondoltam, hogy sokkal több Rafikov vár rám a sarkon. És én eltávolítottam Badoo a pokolba. Mindegy, hogy mire odaértem senki, akivel szeretnék továbbra is kommunikálni, még akkor is, magát írtak nekem kb 50 ember (azok a perverzek re Mamba). Ezért tapló és ellop - ez is nagyon intelligens. Bár az emberek a Badoo határozottan.

100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai

A második időpont nélkül ment a gyerek és a bevásárló központok. A fiú hálózat, mondjuk Aibek, egy kedves, udvarias, és még nem hülye. Az első dolog, hogy figyelmeztetni engem - napján jött egy teljesen más ember. Nem az a képeken. Azt akartam, hogy megforduljon, és hagyja, de úgy gondoltam, hogy nem lehet megítélni egy személy által megjelenést. Hirtelen ez az ember az én sorsom? Ő volt húszéves, és ő egy művész. Röviden, Aibek munkanélküli volt. Egyetértettünk abban, hogy csak séta. Eleinte beszéltünk az irodalom, és minden rendben van. Aztán beszélgettünk a film, és minden nagyon jó volt. Aztán hirtelen kihúzott egy hatalmas hátizsák menza és inni kezdett. Felajánlotta nekem, de nem volt hajlandó. Nem tudom, hogy mi történt ott, de minden korty hangsúlyos Aibek delírium exponenciálisan nőtt. Korty. A történet a nagynénje, aki marihuána termesztés otthon. Korty. Tény, hogy az univerzum épül fel gomb. Korty. Nietzsche és Jung, apa. Végére búcsút ültünk egy padon, csak azt mondta, valamit a értelmetlensége élet, és egy ponton megállt. Azt hiszem, rájött, hogy az élet és a halál, de nem. Ő csak ment aludni. És én úgy döntött, hogy a legjobb megoldás az lenne, hogy távozzon. Ez volt a helyzet a Aibek találkozásunk után, a történelem csendes, de nekem ő nem írok többet.

Nos, a harmadik találkozó méltó volt. Ezért egyszerűen nem mond semmit róla írni. Mert ez nagyon unalmas.

A hét végére minden arcok az emberek a képernyőn egyesíti egy értelmetlen ugyanazt a biomassza, valamint a hozzászólásokat. Végtelen „hello”, „hogy vagy” és „szereti” és egyéb triviális. A kísérlet során a leveleztem 38 férfi, akik közül öt hívták egy randira, három már felajánlotta, hogy aludni a második üzenet, csak egy igazán fogott, és egy még kitalálta, hogy írok egy cikket róla. Az összes többi sehol.

100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai

A következtetés egyértelmű ez:

Ezért, hogy befejezze ezt az ostobaságot, szeretnék az üzenetet az egyik tárgyalópartnerei tapló, amely a legjobban tükrözi a hozzáállásomat online társkereső:

100 év magány a hálózatban, vagy egy lány egy tapló, a pusztai




Kapcsolódó cikkek