10. A leginkább szomorú és melankolikus könyvek

A gyermekkori, ez volt a munka körülbelül egy haldokló fiú. Béka és egy virág jelenik meg.

A magányosság a hálózathoz, amíg dochinal. De főleg, hogy ott legyek, miközben semmi sem mozdult.







A leginkább szomorú számomra a könyv a történetek, amelyek több generáció. Mi valahogy megszokták, hogy a termék mondja főként körülbelül egy generáció, és ezért nem mindegyik fog meghalni benne. És ezek azt mutatják, hogy a rövid életű életünkben. Egy generáció nőtt a régi és poestvovanie körülbelül gyermekeiket. Arról, hogyan fejlődött a sorsukat. Aztán a következő. Valahogy ez hat rám.

Egy kis sértett 'hadd”. Book. Alexander 'Nagy Sándor. Annyira sajnálom őt, mikor kezdte, hogy az egészségügyi problémákat, hogy a tudat, hogy a végén meghalt, én nem befejezni a könyvet. Van egy pár, de most nem emlékszem.

Szomorúság és bánat úrrá rajtam, és olvastam ezeket a könyveket:

1) Love Story. A hörcsögök a réten

2) Kenguru a span. felejthetetlen séták







3) Nikolai szájpenész. Élet az erdőben

4) Senoko községben. farmer álma

5) Zhirafiki a bokor. Keresi a teleszkóp

6) Elefántok megkínozták. Öntözést megállt

7) Ne fáradj egy idős hölgy, én gyászol. emlékek a király

8) Az Amazonas dzsungelében. Hogyan takaríthat meg egy krokodil

9) Virtuális szerelem. A keresés a baba

10) pomuchat és szenvedni. Új fűtési szezonban

Nem tudtam olvasni könnyek nélkül könyv:

Mindegyik könyv Megdöbbentem, hogy a mag! Minden tétel írni. Ez a lista folytatható.

Gyerek voltam egy hatalmas benyomást mese Bradbury „Vacation”. Aztán ott volt a „Fehér Hajó” Chingiz Aitmatov. Viszonylag nemrég - tíz évvel ezelőtt - „Iskola Fools” Sasha Sokolov.

Az említett másik készenlétben „Bury rám lábazati”, „Egy liter könnyek” (valójában egy könyvet nem olvastam, de néztem a műsort, amelyet filmre nagyon közel van a szövegben).

Maryl ove [1.9K]

Szeretem ezt a fajta könyv, aggódom velük néhány nagyon különleges érzelmek. Sajnos, az idő nem annyira olvasni, de ez a pillanat nagyon fontos érzelmileg. Elolvashatja "A Metamorphosis" Kaffki, "The Last of Magekan" Cooper "Elfújta a szél", "The Thorn Birds", "Legközelebb" Marc Levy: "Három Elvtársak".




Kapcsolódó cikkek