Vanguard játszott mind a 60 percet - Cikk

„Avantgárd”, annak ellenére, hogy a pesszimizmus egy kis összeesküvés buzgalom, legyőzte az „Admiral” az ötödik mérkőzés a sorozat. „Hawks” vezetett 3-2, AllHockey.Ru osztja meg benyomásait Omszk játékokat.

Igen, ez igaz - egyenlőség a sorozat az Omszk csapat volt összehasonlítani az állam „a mérleg”. Elveszett az előnye a két játék, tátongó kopasz foltok a csapat játékának, a helyi hibák a távol-keleti részén a sorba kapcsolt. Elveszett „Vanguard” ötödik mérkőzés, nem visszaküldi. Különösen akkor, ha emlékszik ellentmondásos „polupolosaty” karakter Omszk visszatérése a második játék a sorozat.

Omszk érezte - a saját csapata nem igazán játszani a rajongók számára. Egy fél nap a mérkőzés előtt, a jegyek megvásárolhatók, és ez teljesen csendes. Ez nem is egy döntetlen a sorozatban (bár ez a legfontosabb), és hogy a „Vanguard” bement a rájátszásba.

A távol-keleti rész a sorozat „héják” elvesztették „Admiral” mindenben, és ami a legfontosabb - a mozgás és a szenvedély. Ellensúlyozta Omszk kiváló kivitelezés. Tulajdonképpen Omszk Unconstructed játék maga elhangzott kiválóság az osztályteremben. Ezért a sorozat egy 2-0 lett 2-2. „Hawks” a harmadik mérkőzés megtérülhet 1: 3, de ásított cél a harmadik periódusban. A negyedik mérkőzés a kettős vezetést, de elvesztette a overayme. Grand nem tudja lejátszani a középső vagy az erő pozíciójából, nem egy sorban. Minden kérdés és azt állítja, Grande.

„Mik az elvárások - ez a probléma”

Ez az arshavinsko-filozófiai elvet betartja jelentős része Omszk rajongók. Mint, mi nem számítunk könnyű sorozat, ez az idióták előrejelzők „navangovali”.
Elnézést, de miért lenne a sorozat több mint pyatimatchevoy Omszk szívességet? A készítmény az óriások - sokkal jobb. Chempionstvoval edző a Super League, tapasztalt és igazítani. Olvastam Hamlet monológját előállításához és szisztematikus munka.

A képesség, hogy megverte a „Admiral” nem működött. Munka, verte, és futtassa a Omszk csapat nem igazán akar. Problémák különböző súlyossági fokát meg minden mérkőzésen. „MMK” könnyen verte egy kicsit felkapott szempontjából „átlagos tudású”, „Kunlun”. „Avantgárd” az ő sorozat „befagy”. És ez a „Admiral” törte meg a gólkirály Sabolich. Hagyja, hogy a hang durva és elvont, de „Öljétek” „Salavat” „Lada”, és egyre a Omszk csapat „Vanguard” lehetne a már megvásárolt jegyeket melegebb táj. Nos, legalább egy játék a sorozat Omszk játszott, mint az várható volt, mind a 60 percet. És mantrák a várakozások nehéz sorozat - csak kísérlet (dicséretes) „otmazatsya kedvenc csapata.

A negyedik mérkőzés a sorozat ellen „Vanguard”, és játszott saját kapus. Lekéstem a Splash az elején. És ne mondd, hogy megmentették és mentett tovább. Belousov nagyon jól észrevette idején - ha a kapus következetesen lehetővé teszi a játékosok abba hinni, és ami még rosszabb verte meg.

Field „Crusade” minden joguk megvan, hogy nem bízik Dominik Furch után flopping a hetedik játék a sorozatban, a „Salavat”. „Alapszakasz”, és egy sor „Admiral” egyértelműen adott megérteni - aláírásával kellett Metsolu. Azonban a játékosok nyilatkoztak a jó értelemben „bizalmatlanság” Dominik Furch - Az ötödik játék gyorsan megölte a „hajósok három gól. Megjelent lövése a szükségességét, hogy vágni „mókus kerék” módban.

Égetés „fa” és a „shabashniki”

Amint „Vanguard” játszani az erő pozíciójából, és még mind a 60 perc varázslatos legyőzte ellenfelét. Tenisz - 6: 0-ra. Tulajdonképpen minden világos volt első harmada után a mérkőzés. 3: 0, és ehelyett Bobkova Seryabryakov. Mert hiányzott a fennmaradó két időszak ugyanaz.
Perezhogina ülő „a jar” (látszólag egészségügy), és az első három emelt cél. Elegendő lett volna, de Omszk tört. Talán nem a merevség és a tempót, „vízszintességének” támadások és a hangsúly, valamint a központok a forgalom előtt a kapu lett az előfutára a végén, „a helyzet a kalapot.” Pusztító ügyben.

Bout pylivshego tavaly, mint egy ideje, hogy „Admiral”, szidtam csak lusta. Mint, rosszabb, mint Roy. „Stump”, egy szó. Ő sikeres karrier kezdetét Omszk Booth kiderült ő „fadarab” egy jó hoki szempontjából. Megnyomni, provokálni, hogy mászni, a penny - ez a Bout. „Stump” burst - nem csak pontozási, de fontos szerepet játszott a Gol Anelova, húzta a kapuba.

De a döntő hozzájárulás „shabashniki” Sobotka. Ellenkező esetben, hívja kisasszony két playoff milliomos, aki éppen egyáltalán nem játszanak a CHL ebben a szezonban, akkor nem. Cél és a labda, de mi fontos. A győztes gólt és szervezeti célok, aki eltávolította az összes kérdésre.
Égetés „fa” és a „shabashniki” tett „Vanguard”, és a játék idő szempontjából „mélyben lévő”. Biztonság szempontjából a kölcsönhatás minden mezőnyjátékos nem sboila, a kapus nem volt ideges. Játszottam nagy fiatalok. Mert Faizullina első kupa mérkőzésen hozta a cél. Tovább shtrishok a valóságnak az elmélet - a fiatalok Omszk kell bízni tovább. És klub létrehozása VHL.

A játék továbbra is a sorozat visszatér Omszk

„Hawks” után elkezdődött a meccs kiszámíthatóan dacol vereség. Jogosultak. Csapat áttört - most már nem csak Burdasov minden rap. Tetszik hívei részt a támadásokat.

De a 2-2. Swaggers volt Vlagyivosztokig. Vajon nyerni a meccset, hogy meg kellett csinálni, és nem kell idŒbeosztást repülő.

Ér véget, ha a „Vanguard” sorozat hat játékot? Alig. Omszk sikertelen akklimatizáció. Az ellenfél henceg és rave. Az elszenvedett vereség azért is, mert a „hajósok” kezdtek energiát takarítson meg. Legyőzése után „megkorbácsolták és megverték” általában gyűjteni. Ezt bizonyítja az azonos „Vanguard” - miután 1:11 másodperc sem volt elég ahhoz, hogy megnyerje a sorozatot az „Ak Bars”.

Tehát alig kezelni, hogy a játék velük, mint a csatár akar „Vanguard” MIKHEEV. A kanadai oldalon, „Admiral” és a rohanás, és megszakítja. Ez lesz a hetedik játékban. Ahhoz, hogy a meghajtó marad Omszk, Kanareykin találja indokolását a Matikainen stílusban. Kész már, nem is egyszer. A sorozat visszatér Omszk a hetedik játékban. „Vanguard” kerül sor, de ennek nagy ára. És a „Ak Bars” nem lesz versenytársa, mert a Omszk fáradt és nincs set játék.

„Hawks” után elkezdődött a meccs kiszámíthatóan dacol vereség -, de ez az egész ostobaság. Amennyire én tudom, nem a mi játékosok nem különösen élvezik, valamint az FLK - szárazon megjegyezte tény.

Legyőzése után „megkorbácsolták és megverték” általában gyűjteni. Ezt bizonyítja az azonos „Vanguard” - miután 01:11 - után 11: 0 nem teljesül, így shta a rendszer nem működik, Masuk

Tetszik hívei részt a támadásokat. - minden, ami tetszik Masyuk az élvonalban. Nos, legalább valami))))

To: Telepítse a Kraken.
Hogyan került ide ez a kifejezés: A vereség történt meg, mert a „hajósok” kezdtek, hogy energiát takarítson ----- típusú egyesíteni az ötödik játék, a hatodik venni, és a hetedik, hogy visszatérjen az Omszk.

És jön egy számláló, amely az a mondat: nyerni egy meccs, hogy meg kellett csinálni, és nem kell idŒbeosztást járat (kb Ava).

Ez azt jelenti, Ava visel magát repülés, és Admiral, szem előtt tartva, hogy energiát takarítson meg és állította be nevezetességei 6 hazai pályán esetén magát a hetedik játékban nélkül fárasztó repülés.