6 vélemény körülbelül Horovel Moszkva, Academic, Shvernika Street, 13,

Akartam próbálni mindent :) Cook egyértelműen a kezét a megfelelő helyen)) szolgáltatási, szállítási, szóló magas szintű ételeket. Ha értékelni egy szemmel az ár, még a legmagasabb szinten)) Próbáltam Chakhokhbili - ez a pörkölt a madarak. Nemzeti grúz étel. Jól néz ki, az íze még jobb)







Étterem Horovel - folyamatos kidalovo. Mi van írva, és ami van - egy nagy különbség. Fénykép nem egyezik a valósággal a belső. Megöltek egy étteremben szemetet. Nem csak az étterem által működtetett patkányok és csótányok ápolt vendégeket. Ide vizsgálatokat. Mondd meg, miért? Vagy ilyen dolgok történnek? Igen, ez történik Horovel. Csak azért, mert nincsenek képzett szakemberek és bérbeadását az emberek, hogy dobja, és nem fizetni fizetések. Management -etogo étterem érkező lány az ukrán 22 év. további ›

Én egy asztalt foglalni két ebben az étteremben. Szeretném megköszönni ezt az intézményt. Minden csak szuper. Örömömre nincs kápolna. Úgy jött feleségével ott este, és ott találkoztunk, mint a legjobb barátok az étteremben. Ez váratlan volt. Munkások ebben az étteremben igazi szakemberek. A hangulat az étteremben nagyon kellemes volt, még akkor is szokatlan. Körülbelül az élelmiszer Nincs szó egyáltalán, annyira finom. A személyzet dolgozott gyorsan, hatékonyan. Még csak nem is panaszkodott. további ›







Nemrég elmentünk egy étterembe. Nos, csak szeretem ment? Én vezettem a feleségem és a barátai egyetértettek abban, hogy majd jön egy pár órát! Minden mentem. Azért jöttem, hogy őket egy pár órát, a megállapodás szerint, és mit gondol? Ezek nem fognak sem, hová menjen! Éppen ellenkezőleg egyre ültem, a palacsinta és a táblázat rakták oda, sokkos állapotban voltam, valószínűleg ki akarta próbálni a menüben, de az ételek olyan szép. Nos, én is elrendelte egy étkezést, vagy inkább a feleségét megrendelt, ők már ismerik a teljes repertoárt! A fenébe is látta volna, mi van a régi. további ›

Undorító étterem, elrontott és zamylenny és füstös szobában. A vezetők nem ezt a munkát, vesznek pénzt a foglalás, de valójában akkor önmagában is bizonyítja, hogy foglaltak dátumot és bizonyítani, hogy nem működik, mert száz notebook és sem tud állni a foglalás, és a többi minden szabad . Ne pazarolja az idegeket.

Ritkán ír bírálatot, de ez a hely megérdemli. A „Horovel” meglátogattam sokszor, mindig kedves személyzet, és nem kell sokáig várni az Ön érdekében. Én nagy rajongója a grúz konyha, és ez ebben az étteremben mindig boldog voltam, minden finom. Jó hely a nagy események, azt mondanám, egy étterem európai szinten.




Kapcsolódó cikkek