22 A kerékcsapágy, labda

de ha van valami, nem csavarja, nem kiütötte, akkor mindig segít! xD


így a fotók vesznek Ilya-34. By the way, ha egy szál heverni testület a 4. iPhone, szívesen barter nishtyachki, pivasik, csokoládé és így tovább, jól, vagy vásárolni a józan összeget.
Ezeket elővételben:
1. golyóscsapágy "555" - 2 db. (1360 rubelt).
2. kerékcsapágy "NTN" - 1 db. (1980 rubelt)

Érkezéskor a garázsban kezdett szétszedni. Szabványos eljárás: minden látni - csavarja)))
Ha módosítani szeretné a labdát, el kell távolítani a kart, tartsa be a három csavart (kettő - Hob, az egyik - klip a labdát a csülök), emelje fel a kereket (az egyszerűség, a legjobb, hogy távolítsa el), csavarja ki a csavart az első persely, majd vissza, majd centrifugáltuk, és húzza ki labda csavart. Helyezzen egy csavarhúzót a nyílásba elengedni egy kicsit, és rögzítő labda elhagyta minden gond nélkül, majd ismét valamiféle anya, vegye ki rychag.Dannuyu eljárást kell követni, és a második kar. Elhalasztja a stroncium.


Ezután meg kell távolítani a kormánycsuklóra (ez a csere a csapágy)
1. Vegye le a kereket, féknyereg, felmászik a féknyereg,


féktárcsa és nézze meg a képet:


2. Vegye ki a csapot, csavarja az anyát
3. Csavarja az anyát a kormánykerék kar rögzítő, távolítsa (voltam sztriptíz, de óvatosan érintsük meg)


4. okruchivaet és vegye ki a labdát csavart (ezt tettem korábban, amikor eltávolítja a kart)


5. Ezután csavarja ki a csavart ABS szenzor, és próbálja kihúzni! De mondom egyszerre, ez nem könnyű, a műanyag érzékelő, és hogy egy erős szeretet az öklét is nagyon erős! Fél liter WD-40 nem segít. Én tört le egy kicsit, de az egész vezetéket, így az érzékelő pfuj pfuj pfuj rabotaet.Est kis tanácsot, hogy hogyan húzza ki, de ez is különös gondosságot igényel: általában Csavarja ki a csavarokat a rögzítő rotációs öklét, hogy a rack


óvatosan távolítsa el. Megmondani, hogy hol lehet kikapcsolni az érzékelőt és húzza már az asztalon, de terminálok nem talált, ezért: óvatosan távolítsuk el a tengelycsonk, kicsomagolja azt a másik oldalon látható ABS szenzorok, vegyen semmit, HOGY alku NEM TÖBB SENSOR ÉS NEM hibák sziget és POTIHOHONKU lehallgatását, ne feledje, hogy az érzékelő a költségek mintegy 7000 dörzsölje. AZT HISZEM AZ INFORMÁCIÓK kapsz nagy gonddal xD Miután kihúzta - lásd az alábbi képet


6. Knock hub (lásd. Az előző design)
7. Vegye ki a Seeger


8. Vegye ki a csapágygyűrű a kerékagy (eltávolítva satuba fogjuk és két tartó)
Ezt a tényt minden, összecsukható karok és a csukló boot, megy a szolgáltatás, ahol üzleti tevékenységet minden perepressuyut.
Hazatérve - gyűjtünk mindent fordított sorrendben, és élvezze a csendet az utastérben sebességgel (az új kerékcsapágy), és a csendet a nyugágyak (új labda).
Ez minden! A tisztviselő azt mondta, hogy még állványok rossz, de mint működik jól, hogy ez a hosszú várakozás egy kicsit), akkor én lesz érdekes))
Az egész világ!
Feliratkozás instagramm: evgen_glazurin
Nézz rám érintkezés: Eugene Glazurin

Kapcsolódó cikkek