15 évesen, megtudtam, hogy apám egy kém "

15 évesen, megtudtam, hogy apám egy kém

Soha nem tudta, mit csinál apa. Arra a kérdésre, a munkát, azt mondta más: „dolgozom a Külügyminisztérium folytat kommunikációt, közalkalmazotti”. Nem volt mit mondani az osztálytársak, akiknek az apja gazdálkodók voltak, villanyszerelő és az irodai dolgozók.







Mi gyakran költözött. Ahol nem csak lakott a brit katonai bázison a német város Mönchengladbach, egy villában a helység angol város Hereford, Londonban, egy falu található, ahol nem egyértelmű, és tágas apartmanokat kínál alkalmazottai gyarmati Ázsiában. Mi volt kevés kapcsolatuk rokonok és barátok.

Nem értem, hogy miért apa tölt sok időt belfasti és amiért morze. A „vasfüggöny” találkozott egy elhagyatott házban a környéken néhány orosz. És az anyám tartotta a kampókat, ruhaszárító régi táskát a zsákból.

Néha az asztalnál voltak bőröndök rádiós berendezés. Én és a testvérek bízott fogadására és továbbítására egy számsorozat egy furcsa notebook a tömítések, miközben apja nézte a tévében a játékot, és sört.

Én 15 éves, amikor találtam a szekrényben az apja, a mosodát, hamis útlevéllel. Volt egy fénykép róla, és valaki másnak a neve. Nem tudtam elképzelni, hogy ő is részt vegyen valami bűnöző. De nyilvánvaló volt, hogy csinál valamit titok. Tehát rájöttem, hogy az apám kém volt.

Lehetetlen hazugság örökre, különösen akkor, ha egy érdeklődő lánya

Apa volt, tehetséges manipulátor és mindent tagadott. De amit mondott, semmi több, annál erősebb volt a kíváncsiság. Azóta, azt több mint 30 éve, és az apa öt évvel ezelőtt meghalt. De én még mindig próbálják kideríteni az igazságot.

Én szeretettel emlékszem apám egyszer hazahozott egy erős rádió, és volt egy vidám estét fejhallgató, hallgat a beszélgetéseket yuppie és a bankárok az első mobiltelefon nagyságú tégla. Megkért, hogy bárki ne mondjam, és én hallgattam.







Anya és apa volt az első a család nem megy dolgozni a bányában, vagy szolga b álmodta, hogy a gyerekek nőttek fel benne, és művelt velünk, hogy azokat a lehetőségeket, hogy ők maguk nem voltak elérhetők. Apa azt akarta, hogy legyen, mint a feje MI6, amit uvazhak.

Állami kihasználva ez a vágy, és az én testvéreim minden maradt otthon volt, amikor 6 és 7 éves. A társaság, ahogy hívta apját, gyermek tekinthető kémek interferencia kínál alkalmazottak három magán bentlakásos iskolák közül lehet választani.

Egyszer megkérdeztem az erkölcsi oldalán a munka, nem tudott válaszolni közvetlenül

Egy évet töltöttem egy intézményben, mint egy börtön a gazdag gyerekek. Ott, nincs semmi, de lelki trauma. Legidősebb bátyám halt meg 24 éves. Talán ez nem történt volna meg, ha ő otthon maradt. Gyerekkorom és a családom, amikor a termék államtitok.

Van sok olyan kérdés, amelyre soha nem tudtam megtalálni a választ. Ki volt ő? Hogy miért vállalta, hogy végezze el a piszkos munkát az állam. Talán a hidegháború során úgy gondoljuk, hogy megvédi a polgárait Nagy-Britanniában. Miért mások nem jelent neki semmit?

Egyszer megkérdeztem a morális oldala munkája, és nem tudta közvetlenül válaszolni. De egyértelműen büszke a szolgáltatás.

Ennek eredményeként, megtanultam, hogy egy terapeuta. Az egyik fő elve a szakmám - a titoktartás. Azt is hallgatni a titkokat az emberek, és segít nekik megszabadulni az érzések és megbirkózni problémákat.

15 évesen, megtudtam, hogy apám egy kém

Charlotte Cooper (Charlotte Cooper) - pszichoterapeuta, tanácsadó az elhízás elleni küzdelemben. Blogjában.

Miért a terapeuta nem garantálja?

A pontos eredmény a pszichoterápia és időtartama sem a legtapasztaltabb pszichológus nem tudja megjósolni, az biztos. Mi akkor tudja garantálni az ügyfél egy pozitív változás a folyamat? Elmagyarázza Gestalt terapeuta Elena Pavljucsenko.

5 Albert Einstein életfeladatokat

Ez zseniális ember tudja, még azok is, akik soha nem rajongok fizika. Einstein lenyűgözte mindenekelőtt a kiemelkedő személyiség, akkor - mint tudós. Mégis az ő személyisége, és véleménye szerint a világ nagymértékben meghatározza a tudományos karrierjét.

Psychologies.ru - a hivatalos honlapján pszichológiák magazin (Psiholodzhic). Az oldalakon beszélünk pszichológia, mit jelent az, hogy mi történik velünk az életben - érdekes, egyszerű, világos, torzítása nélkül a lényeg. Melyek a rejtett motívumok tetteink? Mi határozza meg az egyik vagy másik élet választás? Mi az oka a mi sikerek és kudarcok?