13 srácok a kérdés, hogy bosszantó

Bármi jött a vicc, vagy a fiúk mi a logika, néha jönnek elég logikus. Amikor MCH legközelebb majd hívja a kérdés hülye, csak mutasd meg neki a listát.

13 srácok a kérdés, hogy bosszantó

  • Girl, és nem vár rám itt?

Úgy gondolja: „Természetesen nem, milyen ostobaság ...”

Azt mondja: „Az én hercegeddel végre eljött!” Tud egy vicc, ha egy fickó tetszett - együtt nevetni, és tovább a helyzetet. Ha nem nagyon szeretem, az alacsony kulcs válasz „nem”, és barátnője, tárcsázza a számot.

Úgy gondolja, hogy „Ez minden, amit gondol?” Az eredeti fiúk - ritkaság, de még ebben az esetben nincs rosszabb módon, hogy belekezd egy ismerős. Legyen legalább: „Kislány, bámultam, de nem jött ki. Mi lehet találkozni? "

Azt mondod: „Köszönöm”, és elmegy.

Úgy gondolja: „Valóban nem volt kérdés?”

Vagy a barátod nagyon félénk, vagy ő érzékeny a hangulat. És az utóbbi esetben lehetőség van arra, hogy egy emlék.

Azt mondják: „Ha nem fogja kérdezni az íny, akkor kérjen.”

13 srácok a kérdés, hogy bosszantó

Úgy gondolja: „Még ha alszol, akkor is felébred”. Irigylésre méltó rendszeresség fiúk felejtsük el, hogy az óra és a sietős, hogy megosszák a fontos hírek. És ha a MCH is nézd meg az órát, mielőtt beszélni a kijárat másik számítógépes játék, akkor a „csak egy barát” megy pontosan az ellenkezője.

Azt mondják, „megoldani differenciálegyenletek csukott szemmel.”

Úgy gondolja: „Minek ez nekem,” Van barát-fiúk - cool (velük szórakoztató) és hasznos (tanácsot ad szempontjából férfi pszichológia), hanem előkészíti az állandó kérdést, hogy miért nem volt egy lány, és hogy Ön, mint általában.

Azt mondja: „Nézd, nem tudok objektív - nekem akkor jó semmilyen módon.”

  • Az igazság az, hogy az összes lány végzett a sikeres ember?

Úgy gondolja: „Igaz, hogy az összes srác szeretné, hogy csak az egyik lány” Bizonyos értelemben, az egyik készíti fel a jövőben. Az életben meg kell foglalkozni az emberekkel, akik azt hiszik, hogy a megjelenése pénzt, és - a legfontosabb dolog. És ez nagyon nehéz megmagyarázni, hogy ennek az ellenkezője igaz.

Azt mondja: „Ó, azt hittem, nem hiszem, sztereotípiákat. Úgy néz ki, mint egy hiba. "

13 srácok a kérdés, hogy bosszantó

  • Nem rendelkezik a kritikus napokban?

Úgy gondolja: „Még nem, de szeretnék megölni!” Valamilyen oknál fogva, minden negatív érzelmek fiúk jeleként érzékelik a PMS. Egyrészt, ez kényelmes - mindig van valami elmagyarázni, hogy mit nem lehet megmagyarázni. Másrészt - csalás nem jó.

Azt mondod: „Csak egy kicsit fáradt ma volt egy nehéz nap. De mind szabványoknak! "

Úgy gondolja: „Kiss meglehetősen jól ...” Segíts neki, hogy kezdeményezze - legalábbis azt mutatják, hogy nem bánja. A végén megkérdezni - egy bravúr, most te jössz.

Azt mondod: „Legközelebb nem lehet kérni.” És megcsókolni magam.

Úgy gondolja: „Még ha nem, akkor soha nem kell mondani.” Ez a kérdés lehet bármiről - az első szex, mintegy tíz, a csere a régi rendszer. Bármi is volt, nem okoz csalódást Man.

Azt mondja: „Ez.”

13 srácok a kérdés, hogy bosszantó

Azt gondolom: „Nem fogom, ha lépek a szoknya, ha hordod ezeket szandált?” Úgy véljük, hogy ez a kérdés - a legnépszerűbb a lányok körében. Mint kiderült, a fiúk azt is nagyon, nagyon izgalmas. És ha egy férfi nem kér tőle, ő félt, hogy meg hülye.

Azt mondod: „Ó, milyen mindannyian csodálatos. És akkor csak jobb, nem igaz? "

  • Ki barátom akkor találkozni?

Úgy gondolja: „Valójában semmit, mert Max és Anton van rövidnadrág ...” By kérdezi ezt a kérdést, a srác nem akarja tudni, hogyan érzi magát a barátai. Csak azt akarja hallani, hogy a többiek nem is néz ki.

Azt mondja: „Én csak szükségem van rád.”

Úgy gondolja: „Mert anélkül tonalnika szörnyen néz ki!” A férfiak nem veszik észre, hogy a „smink nélkül” - egy jól elkészített nyudovy mejk. Azonban hamarosan rá fogsz jönni, hogy szeret ilyen. Még reggel.

Azt mondják. „Hogy a dolgok még inkább, mint te” És magam ugyanabban az időben.

  • Ön barátja sokkal fontosabb, mint én?

Úgy gondolja: „A mi barátságunk teszteljük év, és - egészen más.” A hő egy érv a fickó tud furcsa ultimátum. Engedményeket tenni az érzelmek és válaszolt nyugodtan.

13 srácok a kérdés, hogy bosszantó

Ez veri az összes értékelés: és népszerűsége, és a butaság. Egy-egy kérdést a kérdést, és továbbra is kommunikálni az eredeti csak akkor, ha a válasz, hogy megragadja a levegőt.

Ahogy opció: „Ülök az interneten”? Vannak olyan sok dolog, amit tehetünk, miközben ül a számítógép előtt ... A tea, például.

3. Van barátod?

És ez valami változás? Ha egy lány igazán szeret, majd próbálja érdekli őt, nem pasuy azonnal.

4. Milyen zenét szeretne?

Ehhez ugyanis feltalált és személyes oldalak. Vannak még - ki gondolta volna! - születési dátum.

5. Lehet sétálni?

Meglepő, hogy az ügyet kell azonnal az üdvözlő szöveg után. Akkor is, ha ingyenes, és szeretik a kaland, egy jó kiindulási pont lenne egy kis beszélgetésre.

Fotó: Anton Kuznyecov, Antonioguillem, BigLike Képek, Brian Jackson, StockPhotoPro / Fotolia.com

Kapcsolódó cikkek