12 Antenna

Csatolása vezetékek pin az antennát.

Keresés útját.
Gondolkodás, hogyan töltik a vezeték az antenna a rádió, rábukkantam egy megjegyzés, hogy van egy új audio csomagot Kalina. És azt mondják, tartsa a vezetéket, hogy a térben a kesztyűtartót, majd a hőn áhított bejegyzés antenna ... Hogy megünnepeljük (a torpedó nem kell mászni), hogy legyen egy menekülési audiopreparation bizonyos csatlakozó antenna. Azt átkutatta mindent, ami lehet egy kis szünetet a tér alatt a bordachkom! Megöltem egy óra. Semmi baj. Holtpont.
...
Elhatároztam, hogy a másik oldalon. (És talán semmi sem néz?) Húzta le a magnót. És azt hiszem! Belépés az antenna ingyenes. Keresett belül a torpedó a résen át - semmi.
...
Twist a kesztyűtartót, kereséseket áhított bejegyzés antenna - semmi! Ebben a keresést úgy döntöttem, hogy hagyja abba, és nyújtsd a kábelt a rádió egyedül.

Szerszám.
1. Phillips csavarhúzó;
2. vonal (kíméletes eltávolítása műanyag alkatrészek);
3. saruk és ragasztószalaggal (vagy ragasztószalag esetén);
4. egyenes karok;
5. A kis mozgásteret időt és türelmet.

Hogyan kell telepíteni.
Ólom antennadrót döntött a legnépszerűbb módja: a tető - jobb lábát - a tér mögött, a kesztyűtartó - rádió.
1. szétszerelését. Eltávolította a mennyezeti világítás, húzza ki a hálózati származó izzók.

2. Levette a sapkáját a tetőn. A lyuk - kilátás az égre.

3. Vegye ki az utas napellenző, amelyek padding bit le a tetőről.
4. Az eltávolított vágja a megfelelő üzenet.
5. Levette a pad a kesztyűtartóban.
6. Levette a fedőt a kesztyűtartó és távolítsa el a kesztyűtartó házban.
7. lerúgta rádiót.
8. levezetése vezetékek. Egy antenna csatlakozik a tető, redőzött huzal (közbenső réteg közöttük gumi készült, amely nem rontja el a bevéső része a test).

9. Óvatosan hajlító vissza a kárpitot a tető volt a rácsra, hogy a jobb oldalon.
10. Biztonságos a szalag a jobb rostélyra és dobta a tér alatt a kesztyűtartóban - között a torpedó és a megfelelő üzenet.

11. eltöltött fennmaradó vezetéket a felvevő, a felesleges része halad finoman rögzítőkapcsokkai.

12. Funkcionális tesztek - minden működik rendesen.
13. Építőanyag. Fordított sorrendben, minden gondosan szedett.

eredmény
- minden alkalommal tartott körülbelül egy óra (nem számítva a balsorsú quest Audiopreparation);
- A telepítés elég egyszerű;
- fm vétel sávban gyenge, a város, ahol a jel elveszett, de a pályán a külvárosokban (nem értem ezt az esetet) (20-30 km) a fogások is;
- meglehetősen gyenge vétel fm utal erősítőt, valószínűleg meg kell zamorochitsya;
- Az antenna nem szabályos, vagyis Ez nem illik a csatlakozótest.

Ez az! Sok szerencsét az úton!

Egy bizonyos idő elteltével a használat hagy egy rekord a termék.
- a kommunikáció minősége alacsonyabb, mint a lefolyó;
- sebesség 40 km / h van háttérzaj, ami fárasztó gyakorlatokat a fejét, mert forrás közvetlen közelében az utolsó helyen;
- törtem ki, mint egy jégcsap, amikor úgy döntött, hogy megérintse - akár merev ujjak, vagy gyenge a termék (hajlik arra, hogy az utóbbi);
- antenna pin nem hajlik, és ne távolítsa el, így ha a tető, hogy készítsen valami dimenziós - szét az antenna (IMHO teljes őrület).

Kapcsolódó cikkek