Omszk élcsapat bajnoka lett Oroszország jégkorong, sport

Omszk „Vanguard” bajnoka lett Oroszország jégkorong

Új orosz bajnok jégkorong először a történelemben, lett Omszk „Avangard”. Az ötödik döntő mérkőzés utolsó sorozat shootouts Omszk nyert Magnyitogorszk „kohász”, tájékoztat tv-csatorna „Sport”. Alap- és további időt a mérkőzés véget ért a pontszám 0: 0, pontosabban a shootout voltak a játékosok, „Avangrada”. Ezek közé tartozik az ingyenes dob végre Dmitrij Subbotin és Jaroslav Bednar, és a „Metallurg” szerzett Lubomir Weitz.

Négy mérkőzést a sorozat volt egyenlő 2-2. Az első két játék nyerte a jégkorong játékosok, "Metallurg" 4: 1 és 2: 1 (lő), a következő két - "Vanguard" a pontszám 2: 1 (a kiütések) és 3: 2. Az ötödik találkozót tartottak a Palais des Sports Magnyitogorszk Ivan Romazana. Ez az első alkalom a történelemben az orosz bajnokság sorsa az utolsó sorozat döntöttek az ötödik mérkőzés.

A játék játszott nagyon kemény, de volt egy kis előnyt a „Crusade”, annak ellenére, hogy az Omszk jégkorong játékosok gyakran megsértik a szabályokat. Az első két időszak gól nem volt, és a harmadik a 47. perc után egy szép támadás Omszk csapat védője Igor Nyikityin szinte dobja a kék vonal ütött a kapun Norm Maracle.

Bokarev nemcsak felborult a cél, hanem, hogy megbüntesse a „Vanguard” kétperces eltávolítását. De a rajongók a célok akár a harmadik időszak, vagy a 10 perces hosszabbítás, nem láttam. Minden döntöttek a lő. Kapus, "Vanguard" Maxim Sokolov sikerült tükröznie dob testvérek Alexander és Eugene Koreshkova, Edward Kudermetova és Valerij Karpov, és hiányzott csak Lubomir Weitz.