5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon

Élvezem a szabad repülés. Szenvedélyem - keverők, mixerek, grillek és egyéb éttermi berendezések terméket. Tudom eladni, ha szükséges. Ha nem kell, tudok is.







5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon

Beat - felhő és zenelejátszó

Kollégáink phonearena jelentést, hogy Beat - a tökéletes kombinációja a vonzó design és rengeteg beépített funkciókat.

5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon
5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon

Birtokosai az alkalmazás nem csak személyre a felület, hanem valószínűleg már sejtette ínyencek az angol nyelvet, hogy játssza le a számokat a felhőből. Az utóbbiak közé tartozik Dropbox, Box, SkyDrive és a Google Drive rajongók kedvenc zöld robot. Beat ingyenesen terjesztett. Miért nem próbálja meg?

PowerAMP Music Player

Valószínűleg már sokat hallottam ezt a lejátszót, nem? Ez nem meglepő: PowerAMP letöltött legalább 10 millió ember. Hasonló eredmények elérése a bevezetése a fejlesztők sikerült, hogy támogassa a rengeteg zenei formátumok, könnyű használat és az alacsony energiafogyasztást.

PowerAMP - zenelejátszó az Android PowerAMP - egy erős zenelejátszó Androidra

5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon

Szintén említésre méltó equalizer, személyre szabott, kijelző szövegek és sok vonzó kütyü.

Google Play Zene

A hivatalos app a kereső óriás megvásárlását teszi lehetővé dalokat egy hatalmas könyvtár, ami belül található több mint 18 millió példányban kelt el.

Azonban vásárol őket külön-külön nem szükséges. Megszerzését követő előfizetés a felhasználó hozzáfér a készítmények egy ideig. Valóban, ez kényelmes.







5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon

Rocket Music Player

Rocket - egy másik veterán a játékosok között az eszközökön futó Android. Szerint a fejlesztők, a tervezési figyelembe veszi annak szükségességét, hogy a könnyű használat és haladóknak.

Ennek eredményeként - egy jó alkalmazás a jelenléte egyenlíteni, playlist támogatás, széleskörű személyre szabott, és még az automatikus kikapcsolás funkció.

5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon
5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon

Több mint 120 millió felhasználó n7player elnyerte a maximális pontszámot. Úgy tűnik, hogy a fejlesztők nem is számított kevesebb. Felszerelése n7player támogatja a multi-touch-és 3D-felület a könnyű navigáció, az utóbbi nevezte az egyik leginnovatívabb zenelejátszó az Android.

n7player 2,0 Official Video Reinventing Android zenei élményt! n7player innovatív zenelejátszó jelenleg csak Android. Ez megjeleníti a zenét, mint egy sík tele albumborító. Akkor nagyítás és kicsinyítés multi-touch, hogy a különböző nézetek a zenét.

5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon

Szinte minden játékos a Play Market különböznek undorító felületet. Egy érzés, hogy az útmutatók kialakítása a Google kiadta csak maguknak. A epplovskom AppStore fele ilyen szoftverek nem is elismerték, hogy eladja.
Személy szerint én nem értem, hogy mi a nehézsége felület létrehozásához összhangban Hyde, amelyben meg kell, hogy minden a „síp” formájában kerek fonás fogantyúk a la „szalagot a 70-es években, hogy” miért nem nélkülözheti „bőr” vagy „szénsav” bőr és egyéb Labuda?
Miután kipróbáltam a Play Zene és musiXmatch - valójában az egyetlen teljesen megfelelő a követelmények szempontjából az UI játékos, de sajnos, a hang rosszabb azonos PowerAmp'u. Ezért szükséges, „sírni, hogy megszúrta, de továbbra is enni egy kaktusz” ha az utóbbi.

Én is akartam írni valami ilyesmi, de nem tette.
Azt hiszem, a jelentését casting gyöngyöt disznók elé, akik szeretik perdelki és szénszál irha, nem.

By the way, Yandex.Music mint op nekem nagy játék oldal felület. De a probléma az, hogy a játékos kötődik a Yandex.

Nincsenek különleges élmény, de ez nem próbálja meg összehasonlítani a natív Walkman!

5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon
HarryBuh május 4-04:16 #

5 legjobb zenelejátszó az okostelefonon
Richardpep május 9. at 21:49 #




Kapcsolódó cikkek