3 bolt tönkrement hondos center - orosz Athén, Görögország News

A szakértők szerint ez a fejlesztés várható volt, hiszen az elmúlt években a vállalat a válság és eladott egy darab ingatlan a felszínen maradni.







A teljes összeg, amellyel a bankok elérte 18,5 millió eurónyi, mielőtt a biztosító társaságok és az adóhatóságok - 9 millió euró volt.

Egy jól ismert üzletlánc «Hondos Központ» 1967-ben alakult. A mai napig, a tulajdonában több mint 75 üzletek szerte Görögországban, ami foglalkoztat 6000 alkalmazottal. Ez a legnagyobb európai piacon lánc értékesítési parfümök és kozmetikumok és kapcsolódó termékek, szerint a honlap a cég. De sajnos, ez az információ nem pontos ..

Brothers ellen Hondos







Company Hondos. 1967-ben hoztuk létre a 5 testvérek Hondos: Nikos, George, Kostas Yiannis és Agrinis. Projektjük volt a legsikeresebb a piacon illatszerek és kozmetikumok és kapcsolódó termékek. Sajnos, mint ez történik, a testvérek nem találni a közös nyelvet, és 37 évvel a megalakulása után az üzleti 2 részre osztják.

Ez volt a vég kezdete.

Ma George Hondos együtt Ms. Eleni Honto és Mr. Stephen Kostaulosom ellenőrizzék a három üzlet (nevet viselő Hondos Központ) Ippokratios területen Patisia és Nea Ionia.

jogi tanácsadás

Kérdés: Én egy állampolgár Ukrajna, Görögország illegálisan vagyok 2 év. A barátom kapott a dokumentumokat. Ha van versenyeken.

Kérdés: Hello, hogy egy ügyvéd önállóan is ADIA paramonis A Városháza anélkül, hogy a jelenlét.

K: 5 évvel ezelőtt voltam egy finom 600 euró, a határ Görögország induláskor tört 5 nap. Mondja fl.

Kérdés: Hello! I C-ka Moldova megy férjhez egy görög, hogy az ott élő is az otthonában. azt tervezzük, hogy Su.

Business Directory




Kapcsolódó cikkek