2114 nem kapcsol be fűtő, perm

MDA bl # Tb garantiyku kell menni, de természetesen. Kezdetben nem kell, hogy, és csak akkor beiratkozik legalább egy hétre előre Ride OT és várjon. És a törvény szerint a hitványság vdarit - 30 napon, és nem volt kályha kiálló arcát a doboz ételt a dugóban, mert gyűjti svetafory Glass borított iniem és általában fagyasztva







A bal oldalon a kormányoszlop alatt a panel, van egy relé felelős a kályha. Próbálja meg kicserélni azt. (Meg van csavarozva a szervezetben)

Régen a 14ke egy kicsit más probléma: a hideg sütő bekapcsolásakor csak a teljesen fűtött gép. Hosszú gyötri vele, míg váltotta relét.

SWG. lovagolni a medence kell egy kicsit razibratsya meg

MDA bl # Tb garantiyku kell menni, de természetesen. Kezdetben nem kell, hogy, és csak akkor beiratkozik legalább egy hétre előre Ride OT és várjon. És a törvény szerint a hitványság vdarit - 30 napon, és nem volt kályha kiálló arcát a doboz ételt a dugóban, mert gyűjti svetafory Glass borított iniem és általában fagyasztva







Minden bla. Az utolsó csepp a pohárban az volt vége a # pi a medencék, felállított, nyári otezzhu és összeolvasztjuk a katasztrófa messze

Miért van a cucc magam fájdalom a csacsi? Van egy Bentley, hogy függetlenül attól, hogy egy pár száz nem tudod a garanciális javítást.
Úgy látszik, te magad nem a tűzhely javítás poreshat egyszer még kopogott öklével a ház problematikus.
Zayed, hogy támassza a csendes, mindannyian, hogy deshovke

Nem fogom bizonyítani, hogy itt én Nitsche nem tudom, hogyan kell csinálni, mert én már megtettem, és senki sem tanácsot nem volt helyes.
Milyen könnyű megalázni az ember, hogy nem tud semmit, de szeretem Poher ítélőképességét. A legfontosabb dolog, hogy ne a véleménye a baloldali emberek, és a szeretteit. Azok, akik ismernek tudják, hogy csinálok az autó, hogy mennyi időt töltött a parkolóban. Ahogy én segítettem nekik, jött a mentő.
Én vagyok a fenti elv nem változik a motor. Mivel oly sok erőfeszítést fektetett a kocsiban. És akkor többet fektetnek a nyáron. Amikor felmelegedett, én kiszálltam az ő meleg barlangban, és kezdődött a terveket tovább finomíthatja az autót. Nem baj, ha én nem érintette meg egyáltalán, elment a részvényt login59 ítélve a képeket, akkor természetesen megy tovább, és ki tudja javítani a saját időt tölteni fél év vagy egy év. Miután részt csak autószerelés. De miután tegnap töltött 4 óra az utcán, így a kedvenc autó, hozzátéve, hogy a kényelem az utastérben, és most nincs más munka, ez az, ahol az idegek és etetni.




Kapcsolódó cikkek