15 éves brit külleme - betegség és a mutációk - Hírek

A lány szenved egy ritka genetikai betegség - „lipodisztrófia”, amely kapcsolatban van a bőr idő előtti öregedését. Ez a betegség örökletes - Sarah és testvére Jolene „kapott” ez az anyjától Tracy.

Zara (középen) együtt a 23 éves nővére és 42 éves édesanyja (balra).

15 éves brit külleme - betegség és a mutációk - Hírek


Érdekes, hogy az öt lány többi gyerek nem öröklik a gént. A korai gyermekkorban Zara nézett ki, mint egy öreg nénike, egy tinédzser, és most úgy néz ki, mint egy öregedő nőt.

Tény, hogy a Dawn csak 15, és ő szenved egy ritka és gyógyíthatatlan betegség „lipodisztrófiában”, ami a megjelenését az évtized idősebb nála iskolai barátok. Ez a genetikai defektus, amelyben az elpusztult zsírszövet a bőr alá, ami idő előtti öregedését, szintén hatással volt rá a 42 éves anya Tracy és 23 éves nővére, Jolene.

15 éves brit külleme - betegség és a mutációk - Hírek


Bár sok lány használja smink, próbálja keresni a régebbi bejutni a kocsmában, vagy egy film felnőtteknek, Zara az ellenkező probléma. „Azt nem lehet megvenni a jegyet a gyerek filmek, és amikor viselnek iskola egységes, az emberek azt hiszik én vagyok a jelmez - mondta Zara. - Élet lipodisztrófiás nagyon nehéz. Egyszer volt hajlandó eladni egy gyermek jegyet a buszon mindenki előtt. Elpirultam, balra, és hazament. Az első héten az egyik iskolában a tanár adott nekem egy óravázlat. Azt mondta: „Én nem vagyok tanár, én egy tanítvány.” Még soha nem éreztem olyan rossz. Csak azt akartam, hogy meghaljon. Ugyanez történt egy évvel később. A fogaim nagyon gyenge, és míg én ecsettel őket rendszeresen, elvesztettem négy. Ketten előtt, ami nekem félénk, és nem mosolyog nyitott szájjal. "

15 éves brit külleme - betegség és a mutációk - Hírek


De vannak képesek Zara és a pozitív pillanatokat. A lány azt mondta, hogy ő soha nem pattanások, és viccelődött: „Ha azt akarom, én is könnyen megvásárolható cigaretta és az alkohol!”.

Mama Zara Tracy elismerte, hogy ő nem tudott megszabadulni a bűntudat említett, gyógyíthatatlan betegség, hogy a gyermekek: „Én már sokat szenvedett életében. A többi gyerek nem akar játszani velem, én már nagyon ideges, és a szó szoros értelmében lecsapjon emberek. Minden nap belenézek a tükörbe, és látni az arcát egy nő kétszer olyan idős, mint én. De nagyon büszke vagyok arra, hogyan Jolene és Zara megbirkózni vele. "