10 Tantermek tényeket a zseniális Steve Jobs - faktrum

1. sokkolta kollégái hanyagságot és mezítláb. Tinédzserként Steve Jobs tartott informális stílusban ruhákat, inkább mezítláb. Ha a munkatársak az első papír panaszkodott a piszkos lábát, Steve, nem voltak aggályai is öblítsük le őket közvetlenül az irodában WC-vel.







2. Steve Jobs nőtt fel egy nevelőotthonban. Biológiai apja volt egy szíriai bevándorló Abdulfattoh Jandal. Amikor sok évvel később, Jandal megtanulta, milyen a fia, azt akarta, hogy találkozzon vele, de Jobs nem mutatott érdeklődést, hogy az. Azonban Steve közelségbe került az ő féltestvére, lánya Mona Jandal.

3. Nem volt hajlandó a saját lánya, mit sajnálom életet. 23 évesen, Steve Jobs, mint biológiai apja elhagyta az elsőszülött - lánya Lisa. Később, amikor ő lett a tinédzser, Steve elismerte, hogy a gyermek, de a köztük lévő kapcsolat továbbra is nehéz. „Ha most meg lehet változtatni mindent, én, persze, úgy viselkedett, jobb,” - ismerte felnőtt munkák.

10 Tantermek tényeket a zseniális Steve Jobs - faktrum
Businessinsider.com

4. Ő kizárták a saját cég. Készült 1976-ban a cég az Apple, Steve Jobs hamarosan egy milliárdos. De 1985-ben kénytelen volt elhagyni a saját utódok a súrlódás miatt az igazgatóság. „Akkor nem tudtam róla, de kirúgnak az Apple-től volt a legjobb pillanat az életemben. Pixar siker, a győzelem az iPod, iPhone és aypada ... biztos vagyok benne, mindez történt volna, ha nem lettem volna rúgva az Apple-től. A gyógyszer keserű volt, de a betegnek szüksége volt rá”- vallotta Jobs.







5. forradalmasítja az animációt. Miután az elbocsátás, Steve kapott a rendező George Lucas Lucasfilm ága a számítógépes animáció, és alakították át egy stúdió Pixar, ami hamar igazi forradalom terén animáció. Mivel a feje a Pixar, Jobs személyesen otsmatrivat minden dolgozó anyag az első film, „Toy Story”, és módosításokat a telek.

6. A tinédzser, Steve Jobs szerette gyógyszerek. „Hányan marihuánát?” - kérdezte egyszer Jobs a Stanford Egyetem hallgatói egy előadáson, és csalódott a kis számú felemelt kézzel. Steve attitűd lágy drogok szerves részeként a hippi mozgalom és a fiatalok zavargások 60s. Azt hitték, hogy ők, mint a pszichedelikus zene, segített bővíteni a látókörét az ő generációja készült fiatalok szabad és független élet és a munka.

8. leborotválta nalyso indiai szent. „Odamentem a Himalája, és véletlenül betévedt valamiféle vallási fesztiválon. Ott láttam „egy nő”, a szent ember, aki énekelt a rendezvényen. Megfogta a kezem és elvezetett mentén hegyi ösvényen. Fél óra múlva elértük a hegy tetején, ahol láttam egy kis tó. Ő zuhant a fejem a vízbe, elővett egy borotvát, és borotvált kopasz rám. Én teljesen lenyűgözött. Én 19 éves vagyok, egy külföldi, térdelve a Himalája, és néhány nevetséges indiai nő borotvált rám nalyso. Még mindig nem értem, hogy miért tette. "

9. Hosszú ideig, Steve Jobs evett néhány almát. Tinédzserként Jobs volt a csak gyümölcsöt követő ötletek és úgy gondolta, hogy egy személy teljesen létezik, eszik egy kis gyümölcsöt. Az ő esetében ez volt az alma. Jobs továbbra is nagyon válogatós étkezési szokások haláláig. Vegetáriánus ételek házában elő személyi szakács, akit csábította a legjobb amerikai éttermek.

10. Találkoztam egy lánnyal a rock bálvány. 1982-ben Steve találkozott egy népszerű amerikai népdalénekes Joan Baez. Már majdnem 20 évvel idősebb és művelt 14 éves fia. De Steve egyáltalán nem zavart. Azt mondta, hogy Joan megvesztegette a bölcsesség és szellemes. Azonban Steve barátai voltak győződve arról, hogy az információs technológia zseni szerette Baez, mert egy időben ő volt a szeretője az ő példaképe Bob Dylan.

Mint a bejegyzést? Support Faktrum kattintással:




Kapcsolódó cikkek