10 érv, hogy egy macska, ha nem is

Ha a növény, bár a macska, még egy kutya, készülj, hogy mi látható a képeken. És még inkább, ha betegek, vagy a szülést - van, hogy időbe telik le, szabadság, egy taxit, és az állatorvoshoz, majd a nővér neki elég éjjel aludni, tedd az injekciókat és gyógyszereket hozott a szájába. És ennek fejében a karcolások és harap. De szeretni fog, amíg az élete végéig.

Amikor meghalt, volt egy hosszú, hosszú ideig sír. És most, ha visszagondolok, elszomorít. Többször jött hozzám egy álom. Ő az életem szerelme, egy csodálatos, kedves, okos macska Ginger. hogyan Ryzhulya nincs elég.

Nem hiszem, de én is szeretem vele macska nézett ki az ablakon. Együtt élvezni a szépség, a világ, és ez tényleg csodálatos. Egerek halott nem hoz nekem, csak nincs a lakásomban, így megfosztották macska ajándéka. És barátom, él a magánszektor, a macska sétál az utcán. Ő hozza haza a trófeát -poymannyh gyíkok, halott, és félholtan és laikus lábához szeretője. Dobytchitsa! Abban az évben az éhség le!

Számíthat egy macska))

Úgy vélem, még a macska az ablakon velem sokszor úgy néz ki

Azt olvastam, hogy az állatok úgy érzi, a hangulat és az érzelmi állapot, és valamilyen módon képesek megérteni, beteg-e vagy sem. A kezelés segítségével a macskák az úgynevezett „felinoterapiya” (koshkoterapiya). A pszichoterápia suschestvet speciális része úgynevezett „pet asszisztált terápia” - kezelés háziállatok. A legegyszerűbb magyarázat a terápiás hatását egy macska - hatással van a melegítőpárna.

Nem tudom, hogy ez így van. de a macskák nagyon szeretlek

Azt is olvastam, a Cyrus!

  • 10 érv, hogy egy macska, ha nem is
    Zárva 13 éve a tetőtérben, a macska hirtelen talált egy szerető család
  • <





    ?php include ($ _SERVER [ "DOCUMENT_ROOT"] "/ vstavki / blokvtext2.html".); ?> több

    10 érv, hogy egy macska, ha nem is

    letöltés
    legutolsó
    változata
    folyóirat
    iPaden

    Cégcsoportunk SOC. HÁLÓZATOK

    Ezen a honlapon használunk cookie fájlokat. Elolvashatja többet a cookie-fájlokat, ne változtassa meg a böngésző beállításait. Folytatva használja az oldalt a beállítások módosítása nélkül Ön hozzájárul használatát a cookie-fájlokat. Ez teljesen biztonságos!




    Kapcsolódó cikkek